Dlouhé vlasy za každou cenu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4d4354c90fac6a0234eb983ab0b3ab66Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 4:41 pm    Předmět: Citovat

Tak já su ten smutnej případ, co chce dlouhý vlasy za každou cenu. Vím že vlasy mám hrozný, spousta lidí mi říká že aspoň 10 čísel by to chtělo dolů.
O vlasy jsem začala pořádně pečovat zhruba od tý doby co jsem tady na DV - ale předtím jsem dost barvila, a i když jsem docela pravidelně stříhala (i na krátko) tak nejsou hezký.
Už přes rok jsem je nestříhala a nemám v plánu je stříhat do tý doby, dokud i po ustřižení si nebudu moct říct - MÁM DLOUHÝ VLASY. Doufám že se toho někdy dočkám.
Inspirací budiž pro mě kamarádka, co má vlasy nad zadek, barví si je, žehlí takže je má trochu krepatý - zdravý rozhodně ne, ale jsou prostě dlouhý a chlapi se po ní otáčí..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 5:11 pm    Předmět: Citovat

...jsem ten případ, než mít vlasy za poškozené a dlouhé tak radši nechám střihnout a ať jsou zdravější.


Momentálně zkouším po každém mytí dát na vlasy masku z žloutku, trošku mléka, trošku ricin. olej, trošičku glycerin a trochu citronu. Pak jen spláchnu. Vlasy jsou sice takové "umaštěnější" ale předpokládám že se to tak nějak zregeneruje a já nebudu nucena stříhat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 5:12 pm    Předmět: Citovat

...jo předpokládám, že to případné roztřepené odstíhám po jednom u televize malými nůžtičkami...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 8:18 pm    Předmět: Citovat

janula napsal:

Inspirací budiž pro mě kamarádka, co má vlasy nad zadek, barví si je, žehlí takže je má trochu krepatý - zdravý rozhodně ne, ale jsou prostě dlouhý a chlapi se po ní otáčí..


fenomen, ktory absolutne nechapem....slepi ci hlupi Question Exclamation muzi, ktori sa proste otocia, lebo je to dlhe...a este lepsie, ked odfarbene na zniceny blond Rolling Eyes
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 8:25 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
janula napsal:

Inspirací budiž pro mě kamarádka, co má vlasy nad zadek, barví si je, žehlí takže je má trochu krepatý - zdravý rozhodně ne, ale jsou prostě dlouhý a chlapi se po ní otáčí..


fenomen, ktory absolutne nechapem....slepi ci hlupi Question Exclamation muzi, ktori sa proste otocia, lebo je to dlhe...a este lepsie, ked odfarbene na zniceny blond Rolling Eyes


Hmmm, no a není v tom náhodou (převážně) i něco jiného? Prsa, zadek, dlouhé nohy, hezký obličejík, vyzývavé oblečení nebo všechno naráz? Protože ano, jsem naiva, ale nějak se mi nechce věřit, že se všichni ti chlapi otáčí jen po vlasech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenny1984
81-160
81-160


Založen: 2.2.2010
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 8:41 pm    Předmět: Citovat

No tak já jsem ten případ, který to "zabalil" a nechal se ostříhat na krátko. A můžu říct, že se mi ulevilo a nemám pocit, že by tím moje osobnost utrpěla zásadní ztrátu Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 10:40 pm    Předmět: Citovat

Souhlas s Tankou, chlapů co se můžou zbláznit z odbarveného chemlonu je bohužel hamba děj Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 12:51 am    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Hmmm, no a není v tom náhodou (převážně) i něco jiného? Prsa, zadek, dlouhé nohy, hezký obličejík, vyzývavé oblečení nebo všechno naráz? Protože ano, jsem naiva, ale nějak se mi nechce věřit, že se všichni ti chlapi otáčí jen po vlasech.


I agree with you. I think a lot of men look at the whole combination, not only long hair, but..........on different websites I have seen men who are crazy about women with long hair, even the rest of her appearance is not so nice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mielikki
161-320
161-320


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 1:31 am    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
ktori sa proste otocia, lebo je to dlhe...

ja sa reflexívne otáčam za každými dlhými vlasmi a potom si buď skúsim nahovoriť, že aha, ja to mám lepšie (stáva sa pri chemlonoch a podobných výtvoroch) alebo ticho závidím Very Happy

ale z vlastnej skúsenosti viem teda, že to nemusí byť vyslovene otočenie sa v pozitívnom slova zmysle a že môže ísť len o inštinkt Very Happy
(vlastne chápem, že vo výraze otočiť sa sa nemyslelo len doslovné otočenie sa, ale nakoľko pohľady okoloidúcich sa dajú považovať za prejav záujmu... Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 7:18 am    Předmět: Citovat

Taru napsal:

Hmmm, no a není v tom náhodou (převážně) i něco jiného? Prsa, zadek, dlouhé nohy, hezký obličejík, vyzývavé oblečení nebo všechno naráz? Protože ano, jsem naiva, ale nějak se mi nechce věřit, že se všichni ti chlapi otáčí jen po vlasech.

TO si nemyslím, je to normální holka, a bez tech vlasů bych řekla že by byla dost tuctová. Ani si ji nedokážu představit s krátkýma vlasama.
A nebarví je na blond, ztmavuje to na černo, tak to není tak extra zničený, ale rozhodně nemá zdravý lesklý hebký vlasy., má je trochu krepatý. A brutálně hustý, má sestříhanou postupku, tak ze začátku když sme ju poznávali, tak sme nevěřily že to nemá napletený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.