Dlouhé vlasy za každou cenu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b787147fd2f02ec72fd65cc20496a97aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 9:48 am    Předmět: Citovat

Já také nevěřím tomu, že se chlapi za hnusnýma a zničenýma vlasama (asi to není případ té kamarádky, ale beru to tak nějak obecně) otáčejí. Buď to jsou to jen živočišní alfa samci s mozkem přeplněným testosteronem, a v tom případě by mi takoví byli úplně šumák, nebo se otáčejí v tom ne zrovna pozitivním smyslu. Když jsem chodila v gothickém oblečení, taky se za mnou všichni otáčeli, jenže ne proto, že by se jim to líbilo, ale proto, že je to výrazné a většině lidem to připadá trapné a směšné. (Mě dnes už také, takže to chápu o to víc.) I to jsou důvody otáčení lidí, ne jen ve smyslu obdivu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 10:42 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Já také nevěřím tomu, že se chlapi za hnusnýma a zničenýma vlasama (asi to není případ té kamarádky, ale beru to tak nějak obecně) otáčejí.


Az na to, ze pre istu cast dnesnych chlapov je predlzeny blondaty chemlon uplne normalny (a pekny!) typ zenskeho ucesu a beru ho ako samozrejmost. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 10:56 am    Předmět: Citovat

Taru napsal:
tanka777 napsal:
janula napsal:

Inspirací budiž pro mě kamarádka, co má vlasy nad zadek, barví si je, žehlí takže je má trochu krepatý - zdravý rozhodně ne, ale jsou prostě dlouhý a chlapi se po ní otáčí..


fenomen, ktory absolutne nechapem....slepi ci hlupi Question Exclamation muzi, ktori sa proste otocia, lebo je to dlhe...a este lepsie, ked odfarbene na zniceny blond Rolling Eyes


Hmmm, no a není v tom náhodou (převážně) i něco jiného? Prsa, zadek, dlouhé nohy, hezký obličejík, vyzývavé oblečení nebo všechno naráz? Protože ano, jsem naiva, ale nějak se mi nechce věřit, že se všichni ti chlapi otáčí jen po vlasech.


Musím souhlasit s Taru. Já taky nejsem extra hezká a muži se za mnou otáčeli...jó to jsou ty vlasy na zadek, říkala jsem si a ostatní přikyvovali. Prdlačky!! Vlasy jsou dávno dole, jsem vypelichaná a otáčení a nabídky na schůzku se konají dál.... Vlasama to prostě není a nebylo..
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]


Naposledy upravil * dne pá září 23, 2011 10:57 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenny1984
81-160
81-160


Založen: 2.2.2010
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 10:57 am    Předmět: Citovat

Já myslím (jen na základě pozorování), že když jsou vlasy dlouhý a dostatečně hustý, tak se chlapi otočí a neřeší nějakou kvalitu a lesk a zdraví vlasů.
Samozřejně dlouhý, lesklý a zdravý vlas je ideál, ale přizejme si, že to dneska na ulici moc nevidíme. Já si pamatuju, že jsem to viděla za poslední rok přesně dvakrát Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 1:44 pm    Předmět: Citovat

Oni vnímají celek Laughing vlasy jsou jen část ale hlavně ať je to blond a dlouhé - ale ne moc! maximálně do pasu.
Co jsem tak odpozorovala a vyslechla Smile tak se dívají hlavně na postavu a obličej. Vlasy jsou doplněk a když jsou pěkný, a holka hezká, tak civí Very Happy

Ale jenom samotné vlasy rozhodně nestačí. Mám známou co o sebe moc nedbá, vlasy má nádherné - po zadek a světlé, ale neupravuje se a nějaké to kilo by taky bylo třeba shodit - neotáčí se za ní nikdo.
Na druhou stranu stačí mikádo, hezký ksichtík a figuru a budou vrážet do sloupů.

Jenom o vlasech to rozhodně není a ještě jsem nepotkala muže, který by vlasy své přítelkyně nějak více řešil. Obličej ano. Ale vlasy ne. To jen my jim tady přisuzujeme takový význam
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenny1984
81-160
81-160


Založen: 2.2.2010
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 1:50 pm    Předmět: Citovat

Tak je určitě fakt, že když je holka nic moc, tak to vlasy nezachráněj a nikdo se otáčením namáhat nebude Smile.

Co se týče vlasů přítelkyně, tak to řešej v momentě, kdy se chce ostříhat. Já měla kvůli tomu pěknej průser (a to jsem neměla nijak extra vlasy) Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 3:31 pm    Předmět: Citovat

Vyprošuju si, aby se nesrovnávala blond a peroxidový chemlon... Sice už mě to nevytáčí tak jako dřív, ale většina lidí to vůbec nedokáže rozlišit. Evil or Very Mad Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 4:42 pm    Předmět: Citovat

Wolfish ale jim je to skutečně většinou fuk.
A když jsou vlasy zesvětlené kvalitně, tak nikdo skoro nepozná, že nejsou přírodní, když těm holkám u hlavy nesvítí deseticentimetrový černý odrost.
Myslím tím že to nepoznají páni Smile ostatní holky rozhodně, ale kluci to neřeší.

A jasně, najde se pár vyjímek, i tady na DV, kteří chtějí jedině dlouhovlasou a nejlíp nebarvenou, ale to je kapka v moří, tisícina promile celé mužské populace v česku. Není to žádný vzorek, podle kterého by se dalo určit, že muži nemají rádi chemlon. Z mých zkušeností - většinoví kluci ten chemlon ani nepoznají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 4:44 pm    Předmět: Citovat

jenny1984 napsal:
Co se týče vlasů přítelkyně, tak to řešej v momentě, kdy se chce ostříhat. Já měla kvůli tomu pěknej průser (a to jsem neměla nijak extra vlasy) Very Happy.

To zas jo, to je fakt (u některých) - ale pořád se pohybujeme v těch normálních délkách - ramena, lopatky, půlka zad. max. pas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: so září 24, 2011 10:06 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Jenom o vlasech to rozhodně není a ještě jsem nepotkala muže, který by vlasy své přítelkyně nějak více řešil. Obličej ano. Ale vlasy ne. To jen my jim tady přisuzujeme takový význam
Rolling Eyes


Znám i takového, který po tom, co jeho milá vlasy zkrátila, tvrdil, že jí ty vlasy určitě povyrostly Laughing A málem byl schopný přehlédnout i celkem zásadní zesvětlení, kdyby nebyl nakopnut, že je něco jinak Laughing A ne, nedělal si srandu Wink Takže já prostě nevěřím tomu, že se otáčí jen po těch vlasech - jak už to tu hezky vylíčila Wensdy nebo Kathory.
Krom toho, vlasy se nosí vzadu, ne? Pokud je teda dotyčná nemá přehozené dopředu, ale to kolem sebe moc nepozoruju ani u delších vlasů, většina žen je prostě nosí na zádech = ten chlap zepředu nevidí, že má vlasy na zadek, takže podle mého se otáčí proto, že se mu ta holka prostě líbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.