dřevěný hřeben - ANO nebo NE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4d4ef4a0c96d536b4db09a11d239e2ceZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
knihomol5
321-600
321-600


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 8:27 pm    Předmět: Citovat

ja by som chcela mať drevený, nakoľko posledný rok používam iba kančák, ale ten drevený neviem nikde zohnať...nemáte nejakú radu? v DM sú iba tie kefy drevené, ale ja chcem klasický hrebeň...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 8:37 pm    Předmět: Citovat

knihomol5 napsal:
ja by som chcela mať drevený, nakoľko posledný rok používam iba kančák, ale ten drevený neviem nikde zohnať...nemáte nejakú radu? v DM sú iba tie kefy drevené, ale ja chcem klasický hrebeň...

Pár odkazů na e-shopy je v tomhle vlákně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 2:19 pm    Předmět: Citovat

Já na dřevěné hřebeny nedám dopustit. Díky nim jsem se vykašlala nejen na všechny plastové, ale taky na kančí kartáč. I když pomalu pokukuju po tom škaredém TT Twisted Evil

Za mě mohu doporučit zejména tento hřeben:
http://www.fantasyobchod.cz/dreveny-hreben-p-2659.html
Pro většinu lidí asi nepoužitelný, protože má zuby velmi blízko u sebe (dvoji šířku mezer, jedna je skoro až všiváček), ale na mé VELMI jemné vlasy a ne zrovna dvakrát husté vlasy je nejlepší. Dokonce ani vlasy nerve, rozčesává hezky a neulamuje je, narozdíl do plastových. Elektrizování s ním neznám. A je navíc moc hezký Smile Tu všiváčkovou šířku používám na konečky, protože ty jsou opravdu myší, na zbytek vlasů potom tu "větší" šířku.

No a na rozčesání vlhkých, nebo mokrých, nebo opravdu hodně zachuných vlasů používám zase tenhle úžasný skvost Smile
http://www.fler.cz/zbozi/hreben-s-ozdobnou-rezbou-1298121

Oba jsem dostala od přítele, ten druhý je dražší, ale za to jedinečný a opravdu krásný Smile A ten má ty zuby od sebe mnohem dál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 3:05 pm    Předmět: Citovat

Kathory, ten hrebienok z fleru vyzerá nádherne. je naozaj dobre opracovaný a netrhá ti vlasy? možno by som nad ním uvažovala, ale jednu neblahú skúsenosť s dreveným hrebeňom mám, vlasy mi trhal, lámal a elektrizoval. tak mám trochu obavy. ako dlho ho máš a ako sa oň staráš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 3:23 pm    Předmět: Citovat

Opracovaný je dobře, zuby jsou hladké a opravdu netrhá. Což je u mých hodně zacuchávajících vlasů docela vzácnost. Ale jelikož je to ruční výroba, tak je možné, že jiné třeba takové nebudou... Mám ho od května, a nestarám se o něj nijak Laughing Trochu zaprášený uvnitř je, ale nic strašného. Jinak s ním češu i naolejované vlasy a žádnou újmu naštěstí nemá.

Jestli máš takové negativní zkušenosti, tak bych se toho asi bála Sad Přeci jen každé vlasy jsou jiné a nemusí jednomu sednout to, co druhému...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 3:29 pm    Předmět: Citovat

ďakujem za odpoveď, ten môj nebol ktovieako kvalitný ani nebol drahý. keď ja mám slabosť pre takéto vecičky z dreva a vôbec všetko prírodné je mi milšie ako veci z plastu Wink ešte popremýšľam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 3:37 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem už kompletně dorazila svůj hřeben ze stromyazivot.cz a opět se mi "roztřepily" zuby (tentokrát na druhé straně) docela mě to naštvalo protože nebyl levný a držátko ze švestkového dřeva bylo vážně nádherné... no příště až budu nějaký kupovat tak musí být z tvrdšího dřeva než je jasan...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 5:19 pm    Předmět: Citovat

knihomol5 napsal:
ja by som chcela mať drevený, nakoľko posledný rok používam iba kančák, ale ten drevený neviem nikde zohnať...nemáte nejakú radu? v DM sú iba tie kefy drevené, ale ja chcem klasický hrebeň...


Já jsem kupovala dřevěný hřeben v Bratislavě v Body shopu, slouží už dva roky, jiný nepoužívám. Je to tenhle: http://www.thebodyshop-usa.com/hair-care-products/hair-brush/detangling-comb.aspx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 12:02 pm    Předmět: Citovat

Takisto som prešla na drevený hrebienok a neviem si to vynachváliť predtým som mala problém si poriadne rozčesať vlasy a dosť mi ich obyčajný hrebeň alebo kefa zničili ale ako som si začala česať s dreveným je to doslova boží dar matičky zem...tak nádherne rozčesané, jemné a lesklé vlasy som dlho nemala...na tejto stránke som objednala možno sa vám zíde link Cool

http://www.bionatural.sk/dreveny-hreben-s-ruckou-p-1722.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladulinkaaa
8-20
8-20


Založen: 19.9.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 4:33 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:
ladulinkaaa napsal:
A nemáte nějakej tip na kvalitního výrobce? Abych zbytečně nevyhazovala peníze za šunty Very Happy


Vlastním tenhle http://www.henny.cz/product.php?id_product=66 (respektive nemám ho odsud, nýbrž z místní zdravé výživy). Jako zázrak bych to nenazvala, ale češe celkem hezky a zuby má obstojně uhlazené (oproti třeba tomu z Manufaktury, který mi vlasy akorát tak rval, ale nečesal) a v té "řídké" části i docela daleko od sebe. Minimálně má tu výhodu, že když ti vyhovovat nebude, nebude ti tolik líto peněz, které jsi za něj dala Smile


Slušné rozdíly v cenách, někde až za pětistovku a tady za pětatřicet Shocked Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.