Moje vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=79de151bde18b206ded57005296972b3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
the Scarlet.Butterfly
0-7
0-7


Založen: 3.10.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2011 7:20 pm    Předmět: Moje vlasy Citovat

Inak ahojte ja som tu nová, práve sa nudím tak vám tiež poviem niečo o mojich vlasoch.
Ako malá som už obdivovala dlhé vlasy čo mi ostalo dotreaz. Stále som chodila s vlasmi po pás a rodičia by mi ich najradšej dali ostrihať, ocovi sa to ako tak páči, mame velmi nie, ona mala vždy krátke vlasy a aj má.
Moja prirodzená farba je hnedá. Vlasy som stále nosila po ten pás, až kým na základnej škole sa nerozšírili vši. Sampony nezaberali (samozrejme) tak ma mama dala ostrihať. (a dala mi spraviť aj ofinu!!) mala som vlasy po plecia. Po zúfalosti sme použili petrolej (voňavý) - vši zmizli, aj keď som prišla do styku so zavšivavenými ludmi, naspäť sa už nevrátili, takže mi to stihanie bolo úplne na nič (možná ani nie, lebo to ma vtedy motivovalo, že chcem späť svoje dlhé vlasy a už si ich udržím) a náhodou, po petrolejii sa mi dlhú dobu krásne leskli vlasy....
Vlasy postupne dorástli a ja som do nich začsala pridávať svetlý melír (nariedko). Teraz som ostrihaná do postupna - vo vrchnych vlasoch ten svetly melír, a spodné zadné vlasy sú niečo medzi čirnou a tmavo hnedou...Ostatok som si nechala prirodzene hnedé, väčšiu čast mojich vlasov tvorí prirodzená farba. Sú zdravé.

Nedávno som sa chcela dať podstrihnúť, len zničené končeky, ak 2-3cm .. Ale AKO KAZDA KADERNICKA mi zobrala aspoň 5 cm. Nerozumiem prečo toto každá robí....

Umývam každú stredu a nedelu. Šampón vám nejdem hovoriť aký používam, lebo by to už aj tak nebolo aktuálne, pretože po každom vyničení kupujem iný... Je dobré stiriedať šampóny, lebo ak stále používate ten istý, vaše vlasy si nanho zvyknú, a šampon už nebude mať taky učinok aky by mal mať, resp. taký aký mal na začiatku užívania... S kondicionérom alebo balzamom to isté. Čím si češem vlasy sa tiež nestarám, češem tým čo mám po ruke...
Dôležitá vec- Vlasy netreba rozmaznávať!!!

Teraz mám vlasy dľžky do pol chrbta aj niečo.... dúfam že mi skoro dorastie to, čo mi posledný čas tá kadeníčka zobrala...
Tak to bol môj nudný príbeh =D
O vlasy sa zaujímam už pekne dlhú dobu...
Ak chcete niečo vedieť, kľudne mi napíšte rada pomôžem =) a myslím že vo väčšine prípadov bdem vedieť pomôcť =) papa[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2011 9:04 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítám Tě mezi námi a věřím, že tady najdeš i nějaké zlepšováky pro své vlasy, byť čtu, že se o ně hezky staráš. Wink Ať se Ti zde líbí!
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2011 6:46 am    Předmět: Citovat

Ahoj, také tě u nás vítám. Ať se ti tu líbí.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.