vlasy zničené barvením
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lucindicka79
8-20
8-20


Založen: 13.10.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 10:06 am    Předmět: vlasy zničené barvením Citovat

Dobrý den! Jsem tady nová sice jsem zaregistrovaná už dlouho,ale zatím jsem zde napsala. Ale ted musím. Moc prosím o radu. Dlouho jsem si barvila vlasy a tedkom jsem moc neštastná Sad mám strašně řídké vlasy někde mi i vlasy chybí jako bych měla plešky. Prosím dájí se ty mé vlasy znovu navrátit k životu a mohou mi zase tam kde jich mám málo znovu začít růst??? Budu vděčná za všechny rady, jsem z toho opravdu moc smutná. Kdysi jsem měla kráásný vlasy ale to je už opravdu hodně dávno. Ještě jednou děkuji všem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 10:47 am    Předmět: Citovat

No já mám místa bez vlasů kolem jizev.. A docela jsem vlásky zas aktivovala lopuchovým výluhem, viz téma tady.. Bohužel, mně už tam kvalitní vlasy nenarostly, ale ty to máš "jen" barvením, tak by ti to mělo narůst normálně..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucindicka79
8-20
8-20


Založen: 13.10.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 11:14 am    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
No já mám místa bez vlasů kolem jizev.. A docela jsem vlásky zas aktivovala lopuchovým výluhem, viz téma tady.. Bohužel, mně už tam kvalitní vlasy nenarostly, ale ty to máš "jen" barvením, tak by ti to mělo narůst normálně..Smile
Tak to moc děkuji no snad máš pravdu, uklidnila jsi mně díky moc. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 12:11 pm    Předmět: Citovat

Dají se dhromady,ale bude to běh na dlouhou trať..určitě přestaň s chemickým barvením to je pro vlasy největší svinstvo.Raději přejdi na barvení hennou to je pro vlasy šetrnější.Začni do vlasu vtírat nějakou vodičku pro růst nových vlásku.Třeba jako je Biohar,bioaqunol U ,Regahar a podobně.Pak vitamíny.Je toho spoustu a musíš přijít na to co pro tvoje vlásky bude to nejlepší.Přeji ti hodně štestí ať se ti vlasy brzo dají dohromady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 3:57 pm    Předmět: Citovat

To barvení je neštěstí... jak píší holky, zkus aktivátory, Biohar, Bioaquanol U, Reghaar... Dopřej tělu vitamíny, jez pestrou stravu. Projdi si oddíl Regenerace a podpora růstu, tam najdeš spoustu rad, jak vlasy dát zase dohromady. Přeju hodně štěstí! Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucindicka79
8-20
8-20


Založen: 13.10.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 7:57 pm    Předmět: Citovat

Holky zlatéé děkuji Vám moc Biohar už mám dneska budu vtírat podruhé. Ještě jednou Vám děkuji za rady Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 8:24 am    Předmět: Citovat

Dohromady se to dá. Ale počítej tak rok, spíš dva, než to bude opravdu vidět...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucindicka79
8-20
8-20


Založen: 13.10.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 8:52 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Dohromady se to dá. Ale počítej tak rok, spíš dva, než to bude opravdu vidět...
Moc děkuji za odpověd.Takže je to běh na dlouhou trat. Ještě štěstí že mám vlasy kráátkéé nevím co bych dělala kdyby byli dlouhé to by bylo asi ještě horšííí. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 9:35 am    Předmět: Citovat

Bohužel. Počítej cca 3 měsíce, než ta místa začnou zarůstat (někomu dřív, nekomu později. Každý má tu schopnost regenerace jinou) a pak ty vlasy ještě musí narůst do délky. Pujde to tak 1-2 cm za měsíc, zase je to u každého jiné. Ony ty 1cm vlásky ta místa sice "zalepí" ale v délkách se to neprojeví, na to se pak musí ještě chvilku počkat Wink

Ale rozhodně doporučuji nějakou tu péči a přestat barvit. Ono čím pevnější ty vlasy narostou, tím lépe Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucindicka79
8-20
8-20


Založen: 13.10.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 11:54 am    Předmět: Citovat

Zdravím holky! Tak jsem to vyřešila. Vzala jsem strojek a ty vlasy sjela celý. Tedkom je nechám růst a dám jim od barvení pokoj. Na vlasy ted používám boihar a bioaquanol a taky ricinový olej. Tak snad zase brzy narostou.. Jinak ještě jednou díky všem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.