Co s tim mám dělat?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5bb635848caa4ddaba0d62e50002594fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
misacek00
0-7
0-7


Založen: 20.1.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 11:53 am    Předmět: Co s tim mám dělat? Citovat

Ahoj,potřebovala bych poradit.Mám blond vlasy do pasu,jsou všude dá se říct zdravé,jen u krku jsou takové krepaté,tim odbarvovám na blond po domácku:-(vypadá to jako kdybych spala s culíkem,fakt nevim co s tim???Zítra jdu ke kadeřnici,nechám si to nabarvit na svou barvu přírodních vlasů a nechám to postupně odrůstat,už nikdy žádný chemický barvení max. vyzkouším hennu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 11:57 am    Předmět: Citovat

myslím, že sis odpověděla sama Smile.. nebarvit na peroxid, nechat to odpočívat. Ted jde ještě o to, jestli fénuješ, žehlíš, lakuješ a nebo děláš jiný vlasový driáky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 3:52 pm    Předmět: Citovat

No, odpověděla sis sama a prosím nezakládej témata s nicneříkajícím názvem, jistě je tu hodně podobných. Omlouvám se za upřímnost a děkuji za pochopení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.