jsem nová, hennování, přírodní vlasová kosmetika, péče..

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6c58c9b0f19abaf7b7e080d29866a9edZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 10:25 am    Předmět: jsem nová, hennování, přírodní vlasová kosmetika, péče.. Citovat

Ahojky všem, jsem tady nová, našla jsem tento skvělý server díky mému hledání o henně, kterou jsem si ihned zakoupila-hnědou lamdu bez indiga-jen bylinky a pravá henna, ale musím počkat do listopadu než můžu patlat mám po barvení chemii -sice je 10minutek na vlasech, ale radši počkám, je pravda že to může udělat neplechu po barvení chemii, přece jenom se ty vlasy jenom nabalí a tím pádem ta chemie se nemůže vymít. tím jsem chtěla také požádat o radu jak barvit a jak dlouho nechat, na barvě od lamdy píši 3 hodiny u čisté 1-2 tak evím, když tady čtu že nechávate i 15hodin.
Dále jsem chtěla poradit nějakou dobrou kosmetiku přírodní na vlasy-já mám nyní objednaný šampon a kondicioner do jason tak jsem zvědavá a také šampon čistě jen s hennou a oliv olejem. Já osobně mám vlasy docela zdravé, ale hodně jemné a dlouhodobým kojením mě hodně vypadávají a lámou se, mám je řídké.
ocením každou radu a vaše zkušenosti si ráda přečtu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 3:54 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítám Tě tady. Smile Zkušeností je zde spousta, chce to jen hledat a listovat. Pokud sis pročetla Top Témata, jistě víš, že nejpoužívanější přírodní kosmetika na vlasy je zde Alverde, Urtekram, Freemann, Nobilis Tilia, Lavera či z olejíčků třeba Saloos. Tak ať se Ti zde líbí a najdeš to, co potřebuješ. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 4:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás.



Ad šampony - ještě doplním o Lush, K Pour Karité, Sante, Logona a další. Je toho opravdu hodně. U přírodních šamponů musíš vyzkoušet víc značek než najdeš ten pravý, který ti sedne. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 7:40 pm    Předmět: Re: jsem nová, hennování, přírodní vlasová kosmetika, péče.. Citovat

NatalieH09 napsal:
tím jsem chtěla také požádat o radu jak barvit a jak dlouho nechat, na barvě od lamdy píši 3 hodiny u čisté 1-2 tak evím, když tady čtu že nechávate i 15hodin.


Ahoj! vítej tady Wink Ja hnědou lamdu používám, většinou ji nechávám přes noc, dávám hodně oleje a ten zábal na delší dobu vlasům, zdá se mi, hodně prospívá, jsou pak fakt krásné. Když nemám moc času, dám hennu jen na 2-3 hoďky, stačí to, chytne taky pěkně. Jen poprvé ta barva nebyla nic moc výrazná, je potřeba trochu vrstvit, tak přeju hodně zdaru! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 8:20 pm    Předmět: Citovat

Pozor, Lush není zcela přírodní, vyskytuje se v něm chemie, ale je to čerstvá, ručně vyráběná kosmetika a netestují na zvířatech. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 7:03 am    Předmět: RE Citovat

Sidonie
děkuji moc za krásné přivítání a za rady, také určitě využiji Smile díky
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 7:07 am    Předmět: RE Citovat

wolfishness
Děkuji moc, určitě tipy využiji, ten urtrekam mám objednany šampon s hennou, a jo určitě budu hledat, zatím jsem jsem hledala jen hennovaání, to mě fakt chytlo .-) ještě jednou díky.. a díky za info o tom lush Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 7:10 am    Předmět: Citovat

[b]Nermeen[/b]
Děkuji za přivítání Smile takže také použiváš hennu hnědou, jsem se koukala na fotky a tam máš jednu hennovanou, to je ona? že ti to chytlo tak krásně světlounce, bych chtěla teda tmavší tak budu asi vrstvit. Smile
Díky moc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 8:30 am    Předmět: Citovat

NatalieH09: Hennované jsou všechny, ty starší 2 fotky čistou hennou a ty 2 novější a tmavší jsou hennované hnědou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 8:46 am    Předmět: Citovat

Nermeen napsal:
NatalieH09: Hennované jsou všechny, ty starší 2 fotky čistou hennou a ty 2 novější a tmavší jsou hennované hnědou Wink



Teda fakticky závist, jsou nádherné a husté -fakt boží vlásky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.