Nutí vás se ostříhat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58, 59, 60  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c07744213e0c330784a4bac81a83f7a1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 8:20 pm    Předmět: Citovat

tak se nenech zblbout a vydrž. když bude někdo pindat, usmívej se a začni mluvit o něčem jiném. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 8:27 pm    Předmět: Citovat

Mikádo u lidí s krátkým krkem způsobuje kila navíc, to jen tak mimochodem. Vůbec není lichotivé.

Heather: jsi moc krásná a krátké vlasy ti slušely, to je fakt, ale dovedu si představit, že ti sluší i ty dlouhé. Protože ty jsi prostě hezká, vlasy jsou jen doplněk a různá délka zkrášluje různým způsobem. Takovéhle řeči si neber osobně. Někteří lidé si prostě nechtějí zvykat na nové věci. A pak je jedno, že to nové je taky hezké, nebo hezčí. Je to jiné a oni si nechtějí zvykat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 8:37 pm    Předmět: Citovat

Melisso moc dekuji za podporu Smile

Wensdy, od Tebe me to velmi tesi, mas nadherne vlasy, ktere jsem vzdy obdivovala Wink v mikadu jsem si prave pripadala hrozne a cekala az dorostou Smile nemam ambice mit vlasy do pasu, ale kousek pod lopatky snad zvladnu a pak snad uz bude vice prostoru na upravovani.

Dekuji za tohle forum, je to obrovska podpora! Je tezke si to az tak nebrat kdyz se jedna o rodinu.

Nastesti mam velkou oporu i v drahe polovicce, ktera slychava na sve vlasy podobne komentare.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 10:50 pm    Předmět: Citovat

Heather: při takových řečech si vypni příjímač. S tvým krkem je všechno v pořádku, stejně jako s tvými vlasy. Jiné to asi bude s tvými rodiči. Protože kdo sráží vlastní dítě, moc v pořádku nebude Confused

Mimochodem, dlouhé vlasy tě krásně omlazují a dodávají ti na půvabu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 9:33 am    Předmět: Citovat

Nicole, moc děkuji Smile Včera jsem si dávala cassii po které mám vlasy vždy v nejlepším stavu, tak mě to dostalo i kvůli tomu...

Rodiče jsou moc fajn, skvěle si rozumíme, ale asi je to v povaze většiny rodičů říkat dětem svůj názor a radit i když už jsou dospělé. Nic jiného než ignorace asi vážně nepomůže Smile

Moc děkuji za Vaši podporu! Smile velmi mě to potěšilo a nenechám se zvyklat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 10:08 am    Předmět: Citovat

Heather: nění zač, děkuji Embarassed S rodiči jsem to nemyslela špatně. Prostě jak člověk...zraje, má rád určité jistoty. Mě není ještě třicet a nevyspím se nikde jinde, než na své posteli. Laughing a představa, že bych měla zkracovat mi není milá. V červenci jsem zstřihla a o 7cm a byl to takový divný pocit. Příště musím být opatrnější Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 10:18 am    Předmět: Citovat

Heather napsal:
Tak dnes jsem zase musela celit komentarum od nasich.Pry mam kratky krk a dlouhe vlasy me jen zmensuji a mam nosit mikado ;( je pravda ze nemam krk jak lan,ale to tezko ovlivnim.
Co myslite?Je kratky krk a dlouhevlasy problem?
Mam chut jit pod nuzky jen abych to nemusela poslouchat:(


Kdyby mi tohle někdo řekl, tak mu odpovím jednoduše: ,,Tak tvoje nedůležitý problémy bych fakt chtěla mít." nebo ,,Ty se asi hodně nudíš, že?"

Tohle prostě neber vážně. Viděla jsem tvoje fotky, a jsi moc pěkná. ŽÁDNÝ KRÁTKÝ KRK TAM NEVIDÍM. Nejdůležitější je, jestli se se svými vlasy cítíš dobře. Pokud ano, nemáš důvod se stříhat a už ne kvůli něčemu takovému.
A jestli rodiče neumí být trochu taktní, tak si na návštěvu k nim dělej drdol, nebo nějaký jiný účes, odhal krk a bude snad klid. Třeba jim vadí pocit, že jsi neupravená, tak si vymýšlí pohádky o krátkém krku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 10:27 am    Předmět: Citovat

Jinak mikádo je fakt pro lidi s dlouhým štíhlým krkem a oválným obličejem. V mikádu každý, kdo toto nemá, vypadá silnější, vynikne v tom buclatá tvářička a není to prostě ono.
Delší vlasy naopak tvář i krk prodlouží a co kde není ,,dokonalé" i skryjí. I nějaké to kilíčko uberou.

Já třeba jako dítě nosila jenom dlouhé vlasy také pro jejich schopnost mě zakrývat, než jsem si uvědomila, že jsem pěkná a nic zakrývat nemusím... Ale neostříhala jsem se kvůli tomu, jen jsem se pak naučila dělat si culíky a copíky Smile Prostě říkám, že krátké účesy, co nezakrývají tvář a krk, jsou pro více sebevědomé lidi, co si jsou vědomí své ,,dokonalosti". Protože jak nejsou vlasy, všechno vynikne a člověk co si není jistý, už v nich nic neschová. Já si na krátké troufla jednou a cítila jsem se neustále jako nahatá, než dorostly alespoň ke krku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 12:21 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Mě není ještě třicet a nevyspím se nikde jinde, než na své posteli. Laughing


Laughing to moc dobře znám. Koupila jsem si svého času anatomický polštář Tempur a bez něj se už nikde nevyspím Smile

2Alue: ano svazování určitě pomůže, zatím se s mými vlasy moc kouzlit nedá, tak čekám až budou delší Smile

S tím "skrýváním" se za vlasy přesně vím, o čem mluvíš Smile je to lepší pocit, dříve jsem trpěla opravdu nízkým sebevědomím (navíc jsem těžký introvert), které se po dokončení střední školy začalo krapet zvedat a vždy čerstvě po ostříhání jsem si připadala hrozně a měla jsem pocit, že na mě musí všichni koukat Laughing

Zřejmě to jsou všechno předsudky, kdyby lidé co mají kratší krk měli nosit automaticky krátké vlasy, tak by to byla velká škoda... Very Happy

Tohle forum mě nesmírně obohatilo o poznatky, jak se o vlasy starat a dodnes nechápu, jak jsem po chemické barvě mohla vůbec kdy sáhnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 4:21 pm    Předmět: Citovat

Heather napsal:
Tak dnes jsem zase musela celit komentarum od nasich.Pry mam kratky krk a dlouhe vlasy me jen zmensuji a mam nosit mikado ;( je pravda ze nemam krk jak lan,ale to tezko ovlivnim.
Co myslite?Je kratky krk a dlouhevlasy problem?
Mam chut jit pod nuzky jen abych to nemusela poslouchat:(


Nedávno mi došlo mejlem :

Když jsi tlustá - máš zhubnout.
Když jsi hubená - není tě za co chytit.
Když jsi mladá - máš mít praxi.
Když máš praxi - máš být mladá.
Když se oblečeš pohodlně - neberou tě vážně.
Když se oblečeš vyzývavě - jsi štětka.
Když jsi škaredá - máš smůlu, nejsi reprezentativní.
Když jsi pěkná - tak asi budeš hloupá!
Když jsi pěkná a máš postavení - musela jsi si ho "odležet".
Když pracuješ přesčas - jsi špatná matka, zanedbáváš rodinu.
Když nepracuješ přesčas - jsi neperspektivní a nebereš práci vážně.
Když jsi měla v posteli mnoho mužů - jsi lehká děva.
Když jsi v posteli mnoho mužů neměla - jsi nemocná, frigidní a nebo lesba.
Takže se tedy ptám, která je to ta normální žena, která nemá problém s
touto společností?


Z toho plyne, že se nelze zavděčit všem . Nejlepší je vykašlat se na okolí a dělat si věci po svém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58, 59, 60  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.