Z krásných vlasů hnusně krepaté

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2bf9b8e740d6b97413c80bf50ebc6825Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janouch
0-7
0-7


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 9:59 pm    Předmět: Z krásných vlasů hnusně krepaté Citovat

Ahoj! Mám problém s tím, že se mi krepatí vlasy, ale jen když jdu večer někam ven. Když vycházím z domu, jsou krásně hladké a lesklé. A jakmile se vrátím (z hospody, čajovny atd. - venku ani nemusí pršet nebo být vlhko), zjistím, že vlasy jsou hnusně krepaté, přijdou mi jako sláma.

Mám lehce vlnité a jemné vlasy, ale tužidla ani laky nepomáhají, aby vlasy zůstaly pěkné. Nemáte někdo stejný problém a nějaké řešení? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 10:13 pm    Předmět: Citovat

No já se obávám, že to neni nic nenormálního Very Happy Vzduch venku je vlhkej pořád, i když neprší, takže mám pak taky hned vlasy jak hnízdo, když je mám rozpuštěný, což ale nosim málo kdy. Myslim si, že po použítí laků a tužidel, bych vyvázla s mnohem horším výsledkem, protože jsou v tom neskutečný humusy, že bych to nedala ani na psa a nějaký krepacení bych nijak zvlášť neviděla, jako problém Laughing ...asi mám na to jinej metr, ale nějak nevidim krásu v nažehlený uhlazenosti...to má každá druhá Laughing Já je mám krepatý, nebo spíš takový neposedný od přírody, každej koneček vlasu mi trčí na jinou stranu...a nijak se tim nestresuju, jsou takový, jaký jsou Wink
A pokud teda můžu ještě něco říct, tak dle mého názoru i zkušenosti krepacení nezabráníš...nebo rozhodně ne na dlouho, i kdybys je užehlila třeba k smrti. Vlas má nějakou svojí danou strukturu a dřív nebo později se vlivem vzdušný vlhkosti vrátí zase tam, kam patří...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.