Original ATOK kosmetika
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=93d7123b1c3cbfb0f948cf337d467cd0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
coctopusmaka
161-320
161-320


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 7:23 pm    Předmět: Original ATOK kosmetika Citovat

Dovoluji si založit téma věnující se kosmetice ATOK.

(Pro ty, kteří znají kosmetiku AROMATERAPIE Karel Hádek, která od 21. září 2011 zastavila svojí výrobu, firma ATOK s touto firmou úzce spolupracovala, ale v důsledku vzájemných sporů se "rozkmotřili".)

ATOK se zabývá výrobou koupelových olejů, sprchových olejů, preparátů na ošetření vlasů a pokožky hlavy, očních krémů, nosních olejů, preparátů na ošetření zubů a ústní dutiny, preparátů na ošetření rukou, nohou, preparátů pro intimní hygienu, dále vyrábí pleťová a tělová mléka, hydrofilní oleje, regenerační oleje, krémy, balzámy, regenerační masky, pleťové vody a pleťová tonika, masážní peparáty, opalovací oleje, vyrábí sadu kosmetiky vhodnou pro malé děti, dále éterické oleje a jejich směsi, rostlinné oleje a maceráty z rostlinných olejů, rostlinná másla a další.
Pro více informací:
http://www.originalatok.cz/

V případě, že jsem se špatně dívala a toto téma tu existuje, mě prosím omluvte.

Jaké jsou Vaše zkušenosti s touto kosmetikou?
Patříte mezi dlouholeté zákazníky a nemůžete si tuto značku vynachválit, nebo jste po návštěve u kosmetičky či dermatologa obdrželi hromadu jejich letáčků a tápete ve tmě oč vlastně jde?


Naposledy upravil coctopusmaka dne út říjen 25, 2011 7:40 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coctopusmaka
161-320
161-320


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 7:29 pm    Předmět: Citovat

Ukázalo se, že mám pleť s hodně velkými póry, a tak budu muset trošku upravit svůj přístup k pleti (hlavně přestat užívat make-up, ale co se dá dělat) a začít užívat jiné produkty, u ATOKU zvažuji nákup těchto produktů:
- santalový hydrofilní olej, 100 ml (218 CZK)
- krém Arnika OF6, 30 ml (211 CZK)
- krém Viana (316 CZK)
- hřebíčková plěťová voda (86 CZK)

- exkluzivní regenerační santalový olej, 30 ml (688 CZK)
- levandulové tělové mléko, 100 ml (198 CZK)
- krém na nohy Dermal G10, 100 ml (143 CZK)
- dýňový krém na ruce Verra, 100 ml (232 CZK)
- balzám na rty Lippason (97 CZK)
- santalový sprchovací gel, 200 ml (278 CZK)

Máte někdo s těmito produkty zkušenost? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 9:11 pm    Předmět: Citovat

tuhle firmu znam, ma u nas ve meste sidlo.. jinak ale od nich nic nepouzivam, jen jsem mela tea tree olejicek a ten byl fajn..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 1:22 pm    Předmět: Re: Original ATOK kosmetika Citovat

coctopusmaka napsal:
Dovoluji si založit téma věnující se kosmetice ATOK.
http://www.originalatok.cz/
Jaké jsou Vaše zkušenosti s touto kosmetikou?
Patříte mezi dlouholeté zákazníky a nemůžete si tuto značku vynachválit, nebo jste po návštěve u kosmetičky či dermatologa obdrželi hromadu jejich letáčků a tápete ve tmě oč vlastně jde?


Mám zkušenost jak s Hádkem, tak s firmou ATOK.
Zdá se mi ,že Hádek byl o něco lepší ,ale i ATOK má velmi dobré kosmetické produkty. Používají je kosmetičky, doktoři na kožním ,což je samo o sobě dobré doporučení. Neobsahuji příliš chemie ( některé produkty snad nemají chemii vůbec žádnou) .
Kupovala jsem tam hlavně pleťovou kosmetiku.
A bezvadný jsou jejich oleje do aromalampiček.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coctopusmaka
161-320
161-320


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 6:44 pm    Předmět: Re: Original ATOK kosmetika Citovat

ilona napsal:

Kupovala jsem tam hlavně pleťovou kosmetiku.
A bezvadný jsou jejich oleje do aromalampiček.


Já jsem si dneska mimo jiné objednala kosmetiku pro mastnou pleť (ten santalový hydrofilní olej, hřebíčkovou pleťovou vodu, krém Viana a regenerační olej Arnika OF6) a jsem zvědavá, co mě čeká poté, co mě absolutní většina produktů na mastnou pleť zklamala. Já mám hlavně problém s tím, že ji mám opravdu hodně citlivou... Confused

S tou kosmetikou jsi byla spokojená? Neobjevila se nějaká nežádoucí reakce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2011 5:28 pm    Předmět: Citovat

Mám taky mastnou a citlivou pleť. Sem tam od nich něco použiju a v pohodě.
Teď jsem u nich objednávala pleťovku bez alkoholu a rovnou k tomu přihodila balzám na vlasy, tak pak poreferuju. snad to bude taky ok

Jinak jediné, co mi na pleť pomohlo, bylo naučit se na starý kolena chodit pravidelně ke kosmetičce, která pleť pořádně vyčistí a ono se to postupně zlepšuje (doma nějak nevím, co si s tím počít Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2011 11:35 pm    Předmět: Citovat

Došla mi pleťová voda a jasmínová od Atoku mi ještě nepřišla. Používám teď mamky levadulovou a musim říct, že je to úplně něco jiného, než pleťové vody, které znám. Pleť je po ní příjemně vláčná. Už aby mi přišla moje! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 7:45 pm    Předmět: Citovat

Asi jsem si pleťovou vodu přivovala tady, protože od včerejška ji mam doma. Musím říct, že jsem se hrozně těšila na vůni jasmínu, kterou miluju. Bohužel přišlo zklamání, jasmín z toho jde cítit jen takový "chemický". Sad Ale dobrou stránku tahle voda taky má, pleť je po ní ještě víc super jak po levadulové. Krásně jemná a mam pocit, že je i hydratovaná. Shocked
Příště asi půjdu do hřebíčkové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coctopusmaka
161-320
161-320


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 4:30 pm    Předmět: Citovat

No, tak už je to pár měsíců, co používám kosmetiku od ATOKu a nemůžu si jí vynachválit. Smile Letošní zimu jsem se obešla bez krvavých puchůřů na hřbetech rukou, které se mi pravidelně dělají - takže dýňový krém na ruce opravdu funguje, navíc po jeho nanesení pokožka neštípe. Sice chvilku trvá, než se vstřebá, ale kůže je hezky vláčná. Smile

Pokud jde o kombinaci santalový olej (který mi tedy vůbec nevoní) + hřebíčková voda + krém Viana, jsem nadšená. Smile Ráno si umyji obličej těmito přípravky a můžu si v klidu dát make-up. Smile Odpoledne mám pak pleť na čele pod ofinou a kolem nosu trochu mastnější, ale jinak je to super - výhodou je i to, že se mi make-up přes den "nerozšupinkuje", či jak ten stav nazvat a pleť i s levným make-upem od Alverde z dmka vypadá krásně přirozeně. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gliko
41-80
41-80


Založen: 28.2.2012
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 6:07 pm    Předmět: Atok Citovat

Od Atoku kupujem už niekoľko rokov a som spokojná. Odskúšané mám niektoré čisté oleje a pravidelne kupujem bambucké maslo a baby intimku( umývací olej) a Intimu pre dospelé ženy. Odkedy používam tieto oleje a kokosový olej( ale ten mám od Saloos), neviem čo je to liečiť gynekolog. zápal.
S vlasovou kozmetikou priamo skúsenosť nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.