Ahojte dlhovlasí ľudkoviaa :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=70d9675c66d5604e538351fca78bacbaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jolinqa
8-20
8-20


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 10:30 am    Předmět: Ahojte dlhovlasí ľudkoviaa :) Citovat

Tak sa predstavím aj ja Smile
K tejto stránke som sa dostala čírou náhodou, keď som zháňala nejaké info o značke Alverde a hneď sa mi to tu zapáčilo. Je tu kvantum informácií o hocičom a asi mi zaberie doosť času, kým si prejdem to, čo ma zaujíma.

Niečo k mojim vláskom.. mám ich dlhé tak asi po pás. Do tejto dĺžky som si ich vypestovala za tri roky, čo sa mi zdá celkom rýchlo (sestre rástli vlasy cca 5-6 rokov a veľmi ju hnevalo, keď som ju s dĺžkou predbehla:D). Okrem červenej farby som vyskúšala už aj blond, tmavohnedé, čierne, čiernomodré, no nakoniec som ostala pri svojej prírodnej farbe - svetlohnedej, ale teraz cez leto mi slnko vyťahalo farbu, tak vyzerám miestami ako blondína Very Happy

Čo ma ale trápi, je, že si ich musím denne umývať, lebo vždy, keď ráno vstanem, sú nepríjemne mastné (už som x krát skúšala odiaľovať intenzitu umývania, ale bezvýsledné). Už ma to nebaví, viem, že tým moje vlásky trpia, ale inak by som vyzerala katastrofálne :/ Vyskúšala som už kadečo, rôzne značky, nakoniec som ostala pri značke Fructis, čo mi zaberá asi najlepšie, vlásky mám aj krásne lesklé, hebké, veľmi dobre sa rozčesávajú aj bez použitia kondicionéru, priateľ si ich nevie vynachváliť a vkuse sa mi s nimi hrá Smile Ale okrem mastných vlasov, mám aj lupiny a keď nepoužívam šampón proti lupinám (napr. len na mastné vlasy), znova mi vybehnú. Práve preto by som rada siahla po prírodnej kozmetike, možno sa to zlepší. Nejaké nápady? Wink

Pekný víkend prajem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenulak
161-320
161-320


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 11:20 am    Předmět: Citovat

Ahoj, ať se ti tady líbí Smile. Já bych poradila jak na lupy, tak na maštění vlasů zkusit hennu nebo cassii pokud nechceš měnit barvu. Mě pomohla cassie myslím na obojí. Hlavně na ty lupy a svědění pokožky mi fakt zabírá, a vlasy si myju co 3-4 dny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 12:00 pm    Předmět: Citovat

na pokožku vlasovou vodu, na konce a i na zábaly pokožky kokosák a z alverde by ti mohl sedět šampon s břízou, ten je na citlivou pokožku.
nevím,jestli ten fructis obsahuje silikony, ale může to dělat rozdíl při přechodu na přírodní šampony, že vlasy nejsou tak uhlazené, ale to je jenom otázka času.
a jinak vítej!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jolinqa
8-20
8-20


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 9:36 pm    Předmět: Citovat

ďakujem pekne za privítanie a ešte viac ďakujem za vaše múdre rady, určite niečo z toho vyskúšam Smile

jitty, áno to viem, už som tu objavila, že zo začiatku nemusia byť uhladené, tak som zvedavá Smile

ďakujem ešte raz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.