Dlouhé vlasy u mužů?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=252caf329d666648b0fbfee20f227ddcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 9:33 am    Předmět: Dlouhé vlasy u mužů? Citovat

Johny napsal:
Obecně si myslím - ženám dlouhé, mužům krátké. Příroda to zařídila už dááávno za nás, mužský hormon je holt mužský Rolling Eyes
<BR><br><BR><br>
Fairy napsal:
Naprosto nesouhlasím! Muž s krátkými vlasy je většinou takový nijaký, obyčejný, šedivý. Zato když je má aspoň po ramena, vlní se mu kolem uší, okamžitě přitáhne moji pozornost! Co teprv, když je to opravdu krásná zdravá a nezanedbaná hříva, a vůbec nemusí být do pasu Smile . Na mě to zabírá snad víc než cokoli jiného. Krásné vlasy divokého hrdiny Smile . Když jde po ulici třeba skupina mladíků a jeden má delší vlasy, obvykle ty ostatní úplně přehlédnu a když přejdou, ani netuším, jak vypadali. Smile
<BR><br><BR><br>
Fairy napsal:
Rokkan napsal:
Anonymous napsal:
Rokkan napsal:
Michalson Arrow To neva, že Ti nerostou, chlapům stejně víc seknou krátké. Wink
<BR><br>To je věc názoru. Např. basák z Nightwish, ten to má tak jak bych chtěl Smile http://www.zavage.nl/nathalie/nightwish/pic25.jpg
<BR><br><BR><br> Laughing Laughing Laughing tak bych to chtěla taky (má to cca do pasu,že?) Laughing Laughing Laughing
<BR><br><BR><br>Heč heč a my to s přítelem máme oba! Very Happy I když já mírně vlnitější a přítel i o trochu tmavší. Ale kráááásné! I když ta Nightwishí hříva je opravdu oslňující! Smile
<BR><br><BR><br>
Milovník napsal:
Nechci rýpat kvůli svému cítění, ale přece: Výjimka. Rolling Eyes
<BR><br><BR><br>
Rokkan napsal:
Mám ráda seriozní pány, pokud možno v obleku a k tomu mi háro prostě nejde.


Naposledy upravil Aha Admin dne st listopad 08, 2006 11:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 9:37 am    Předmět: Citovat

Rokkan / Fairy Arrow U jedné z vás bych to asi měl "vizuálně" dobrý, u druhé ale neee Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 12:43 pm    Předmět: Citovat

citace:
Rokkan napsal:

Mám ráda seriozní pány, pokud možno v obleku a k tomu mi háro prostě nejde.




JOHNY Napsal:



Jsem rád za Tvůj názor. Když jsem poprvé oslovil tu "svoji", konalo se to v obleku a k tomu háro opravdu nesedí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 1:26 pm    Předmět: Citovat

mně osobně se vždycky líbili chlapi s krátkýma vlasama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 1:32 pm    Předmět: Citovat

Mě se zase líbí u mužu vlasy dlouhé. Ikdyz proti krátkým nic nemám, muž s dlouhými vlasy mě zaujme hned.Ješte když je má světlý, vlnitý, značka ideal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 3:01 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Rokkan / Fairy Arrow U jedné z vás bych to asi měl "vizuálně" dobrý, u druhé ale neee Wink




Huuuah!Snad nejsi seriózní pán! Shocked
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 3:12 pm    Předmět: Citovat

"Seriózní pán" mě ale pobavil. Okamžitě mi naskočila představa obstarožního seladona kolem padesátky, ano, v tom šedém obleku, možná už trochu s pleší, ale hlavně se zpoceným červeným zátylkem a obličejem. To asi jak pořád chvátá na ty seriózní schůzky se serióznimi zákazníky Very Happy. Představa Rokkan ale bude určitě jiná Smile . Tyto typy vnímám jako suché a nezajímavé. Možná to má na svědomí ten oblek. Pánské obleky jsou skoro všechny stejné, taková šedočerná uniforma. Sad
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 4:24 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Aha napsal:
Rokkan / Fairy Arrow U jedné z vás bych to asi měl "vizuálně" dobrý, u druhé ale neee Wink




Huuuah!Snad nejsi seriózní pán! Shocked




Ja jsem velice neseriozni a casto povazovan za ufona a burice.... nicmene v cerno/bilem obleku (hlavne zadnou sedou!!!) takze jsem tak nejak mezi Smile))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 5:14 pm    Předmět: Citovat

Arrow Aha - Haha! Další imprese: divoce rozcuchaný vážný klavírista v tučňáčím obleku zásadně černobílém Very Happy Very Happy Very Happy

Ale jinak jsi,koukám, úplně normální Smile .To jsm si oddechla! Very Happy
Návrat nahoru
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt září 21, 2006 7:55 pm    Předmět: Dlouhé vlasy u kluků Citovat

Dnes se v pořadu Extra na TV Prima objevil sedmiletý Vojta, který má vlasy dlouhé 95 cm. Je z Orlickoústecka a vlasy mu závidí i spolužačky ze školky... Maminka mu je prý před odchodem do školky upravuje půl hodiny, tak si musejí trochu přivstat. Třeba do copu. Jestli z něj bude rocker nebo hipík, to se ještě uvidí... Nikdy ho nenechali ostříhat. Ani konečky vlasů. A k měření: Metr přiložila jeho maminka "doprostřed" hlavy. Nenapadá mě přesnější termín. Tento pořad TV Prima nearchivuje... Píšu o tom i proto, že se tu objevil podobný příspěvek ze Slovenska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.