Barva vlasů a povaha nositele
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=21ade0b8a6653a7671e12127bd7bdb79Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 7:35 pm    Předmět: Citovat

Tož já znám několik bab, které mění barvy jak chameleoni a jejich povaha zůstává stejná. I jednoho kluka teda - origoš barva myší a barví načerno (tmavé obočí a fousy, tak to jde pěkně dokupy).

Já se v přírodní barvě úplně necítila - nebyl mi vidět obličej, cítila jsem se bezbarvě a nevýrazně. Zrzavá mi pomohla částečně trochu zextrovertnit povahu a lidi (nejen chlapi teda) si mě začali víc všímat. Ale taky prispely i dalsi okolnosti, neslo jen o barvu. Dostala jsem se mezi jinou skupinu lidí a někam jsem se posunula.
Plus - ona ta ruda hlava je takova zapamatovatelna.

Co se Fairy týče - ta tmavohnědá ti nesluší, ta světlá taky ne. Buď rez, nebo nějaká teplá hnědá, to ti pěkně zvýrazní obličej.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 8:12 pm    Předmět: Citovat

ja som sa dokopala zmeniť svoju "originálku" na hennovú zrzavú, ale nejaké zmeny charakteru som akosi nepostrehla, akurát si teraz obdivujem v každom zrkadle aj vlasy, nielen steelky Twisted Evil
postoj ľudí sa ku mne nezmenil, ľudia na mňa stále zazerajú ako na vraha Crying or Very sad ale ryšavá aspoň popri čiernom oblečení lepšie vyznie
ešte k fairy, podľa mňa je ideálna ryšavá, pekne rozžiari a zvýrazní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 8:31 pm    Předmět: Citovat

Vyzkoušela jsem různé barvy, skoro vše kromě blond. Moje přírodní je středně hnědá, mírně popelavá, zkoušela jsem hnědočervenou, úplně červenou, čokoládovou i kaštan, v červené jsem se necítila, je to hodně výrazná barva, trochu uřvaná, hlasitá.
Ale kamarádka zrzka takovou povahu nemá. Takže vnímání barev vlasů a povah nositele nevypovídá nic o tom, jak to skutečně je, ale jenom o dojmu toho, kdo pozoruje. A dojem má každý jiný, že, takže stejně nedojdeme k ničemu, jenom k tomu, jak to působí právě na nás.

Jinak jsem skončila u černé, je to MOJE barva, cítím se v ní dobře, lidi mi ji chválí, povahu mám ale pořád stejnou a chovám se taky stále stejně.
Párkrát jsem tu barvu zkoušela vystřídat, ale vždycky jsem se k černé vrátila a vím že už u ní asi zůstanu, prostě to jsem já, cítím se v ní fajn.

Fairy - na tobě by se mi líbila zrz, ta tmavá k tobě nejde, když nechceš zrz tak aspoň kaštan, ale to jak působíš na druhé lidi ovlivníš i něčím jiným než barvou vlasů a jestli tě od zrzavé zdržuje jen tohle, tak to ještě zvaž Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 9:29 pm    Předmět: Citovat

Podle mě spolu barva vlasů a povaha vůbec nesouvisí. Jako malá jsem byla zlatovlasá blondýnka, pak mi to tmavlo až jsem se dostala na světle hnědou nebo spíš myší šeď, pak jsem odbarvovala na blond a v posledním asi roce a půl mám světle hnědo-zrz ale povaha se mi myslím nezměnila, ani okolí mě nebere nějak jinak. Akorát když se mi dřív něco nepovedlo, tak do mě rejpali, že jsem blbá blondýna, teď to nikdo moc neřeší a na barvu nesvádí. A chlapi se na mě pořád stejně nekoukají, ani kdybych se nechala obarvit nazeleno Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 10:25 pm    Předmět: Citovat

Já souhlasím s Nicole, řekla bych, že spoustu lidí se přebarví na tu barvu, ve které se cítí nejlépe a tudíž by mohla o nich i trošku naznačit.

Mam spolužačku, přírodní barva středně hnědá, ale ona je strašně živelnej člověk, přebarvila se na hodně výraznou zrz a ta barva k ní naprosto jde, i k její povaze...
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 10:34 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
(A mimochodem Tě tu ráda vidím - dlouhos tu nebyla, že?) Smile


Děkuji, Lalaith, ano, jsem tu po delším čase Smile. A na tu divnou fotku nekoukej, byla to narychlo udělaná zpředu, abych si ji mohla na tu proměnu vložit Smile.
Díky také všem za názory na barvy na mně i na vás Smile

Víte, ono je to tím, že jsme sem zatím napsaly samé ženy. Chlap bohužel asi vidí rezavou barvu jinak. Působí to na něj jako oheň, jako rudá barva na býka - a hned si představuje, co to musí být v posteli za divočárnu. Takhle už na ně působit opravdu nechci. Asi je to opravdu kombinací všeho, i obličeje atd., jinak si nedokážu vysvětlit, že Nicole naopak přitahuje právě opačné typy
Confused
Caca marron jsem si dávala dřív. Vím, jaký je výsledek, tmavá zrz, zrz naskrz! Partnerům se tahle barva na mně líbila nejvíc, kontrastuje mi to s bílou pletí, pihami a očima, ale není to tak tvrdé jako tmavohnědá nebo černá. Jenže já už jako divoká sexbomba působit nechci, protože se tak necítím, nejsem taková a v zrzavé hřívě na zadek se to chlapům prostě špatně vysvětluje.
Rolling Eyes
Doufala jsem proto, že caca brun mi dodá práv takový ten teplý odstín hnědé, který nebude vypadat vyloženě zrzavě, ale bude mít jen takový teplý podtón. A po částečném vymytí už nebude moc tmavý. To by mi momentálně asi nejvíc odpovídalo mému duševnímu rozpoložení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 10:42 pm    Předmět: Citovat

Teplá ne úplně tmavá hnědá by ti určitě šla... (Pro "jistotu" teplého tónu a ne úplně tmavé mě napadlo přidat do Caca Brun trochu čisté cassie nebo njěaké zlaté henny - ale to byl jen takový nápad) A o tom, jak chlapi vnímají ženskou - to je určitě o celkovém výzoru, než jenom o vlasech... Ale třeba se nějaký chlap ještě ozve... Tak jsem zvědavá, jak Ti to dopadne Wink a těším se na výsledek!

(stejně jako jsem psala o těch změnách v povaze a změnách barvy vlasů - bylo to vždycky jedno s druhým - a koliktár to bylospíš tak, že se člověk ve stávající barvě přestal cítit dobře - prot ji změnil na jinou, pro něho lepší)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 11:11 pm    Předmět: Citovat

V mém okolí nikdy nikdo nikoho kvůli barvě vlasů "necejchoval" (i fóry o blbých blondýnách jsem slyšela jen velmi zřídka), o to větší bylo moje překvapení, když jsem teď ten předsudek o vášnivých zrzkách slyšela od chlapů v práci... Asi jsem se doteď pohybovala v nějaké jiné společnosti nebo já nevím. Rozum mi tyhle předsudky nebere, ale chlapi vypadali jako že tomu věří (nebo aspoň ve stylu "na každém šprochu atd."). Shocked

Fairy, to asi reaguješ na mě (psala jsem, že mi na té fotce s tmavě hnědýma přijdeš starší či serioznější). Vím, že vypadat starší většinu lidí (kromě mě a pár podobných) moc nepotěší, ale já tím nemyslela "stará"!!! Opravdu jsem myslela starší ve smyslu serioznější (mladý holky -ať už dračice nebo víly- obvykle seriozně nevypadají). A myslím, že vypadat seriozněji je to, co právě teď chceš (podle toho, co tu píšeš). Nevím, jak to vysvětlit, snad je to už pochopitelnější. Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 12:01 am    Předmět: Citovat

Meadow: naštěstí mně osobě nikdo o těch "vášnivých zrzkách" nic neřekl (zřejmě je jasné, že tenhle humor neberu). Naopak jsem chodící lednice, plamenného na mně není opravdu nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenny1984
81-160
81-160


Založen: 2.2.2010
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 12:31 am    Předmět: Citovat

Podle mé zkušenosti barva vlasů ovlivňuje spíš chování okolí. Když jsem byla blond, pořád mě někdo "balil" na ulici, oslovovali mě chlapi všeho věku. Nejlepší byl jeden puberťák asi 15 let, co mi takhle v metru oznámil "ty jo tobě to sluší, ty vlasy, fakt kočka" - to bylo milý Very HappyVery Happy Po přebarvení na hnědo tahle nevyžádaná pozornost rázem ustala a začala jsem se cítit mnohem líp a myslím, že i přirozeněji chovat. Občas se mi po blond zasteskne, ale stačí si vzpomenout na ty typy, co na mě tehdy letěli a jsem zpátky na zemi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.