Barva vlasů a povaha nositele
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=89238aa9f1ab1a5ffbf105a2db01a849Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 11:57 am    Předmět: Citovat

poppy napsal:
a ja teraz po henne už občas naozaj aj zrzatá Very Happy hennou sa len zvýraznilo to, čo už aj tak bolo v každom svetle iné Smile


Snad ti taky vlasy neházej zrz odlesky po BEZBARVÉ henně? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 12:01 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Snad ti taky vlasy neházej zrz odlesky po BEZBARVÉ henně? Cool

to asi nie Smile miešam veľa bezfarebnej, trochu blond, malú trochu hnedej a ždibec červenej Very Happy ale veľký rozdiel vo farbe mi to nerobí (najnovšia fotka v galérii je porovnanie vlaňajška s tým ako je to teraz. Tá staršia je pred hennou (ale zas v inom svetle))
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 9:03 pm    Předmět: Citovat

poppy napsal:

to asi nie Smile miešam veľa bezfarebnej, trochu blond, malú trochu hnedej a ždibec červenej Very Happy ale veľký rozdiel vo farbe mi to nerobí (najnovšia fotka v galérii je porovnanie vlaňajška s tým ako je to teraz. Tá staršia je pred hennou (ale zas v inom svetle))


No a potom sa čuduj že sú z toho blbí Very Happy .... už predtým si mala nedefinovateľnú farbu ( podľa toho čo píšeš) a teraz pomixuješ všetky farby a kto sa má v tom vyznať Very Happy. Podľa šablóny istotne nebudeš Wink.
Idem pozrieť tú galériu, toto ma už zaujíma Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 10:02 am    Předmět: Citovat

myslím, že žiadna zaujímavá zmena mi na vlasoch nenastala... (a to som tú moju zmiešaninu dávala pôvodne bez väčšinového podielu bezfarebnej)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 3:08 pm    Předmět: Citovat

poppy napsal:
myslím, že žiadna zaujímavá zmena mi na vlasoch nenastala... (a to som tú moju zmiešaninu dávala pôvodne bez väčšinového podielu bezfarebnej)


Pozrela som a farba to je zvláštna Smile .. taká tmavšia blond, ale nie do žlta ale do červena Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 3:29 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Pozrela som a farba to je zvláštna Smile .. taká tmavšia blond, ale nie do žlta ale do červena Smile


lenze henna je henna Smile a bola fotena o deviatej vecer pod neonovou ziarovkou a este aj v tieni Smile
edit: ale uz sme tu asi dost OT Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2012 8:02 pm    Předmět: Citovat

Rejža napsal:
Hnědozrzavá a různé typy středních hnědých barev - přírodních, nebo jim hodně podobných- na mě zase působí strašně příjemně, uklidňujíce. Taková barva přírody, elfů. Chemické hnědé se mi nelíbí.

A poznáte na lidech chemickou hnědou?
Já s tím mám problém, pokud člověk nemá odrosty.
Chemická blond jde většinou poznat dobře, chemická červená a černá - tak to je jasné vždycky, rezavá - jen někdy, protože pokud se barví narezavo přírodní světlovláska, tak to poznat není. Ale hnědá, tak to nevím. Ze všech chemických barev vypadají hnědé s přirozenými, třeba zlatými, odlesky nejnormálněji. Když se to leskne červeně nebo fialově, tak to poznat jde, ale pokud je ta hnědá povedená a není odrostlá, nepoznala bych, už jsem se tak několikrát spletla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2012 8:08 pm    Předmět: Citovat

Tyjo, nepoznám. Jedna spolužačka je vzhledově stejný typ jak Bella Swan ze Stmívání - porcelánově bledá pleť, tmavohnědé vlasy. A teďka na začátek roku přišla ve světlejších zrzavosvětlohnědých s tím, že je to její přírodní barva. Very Happy což je strašně divné, prootže to vůbec nesedí k tónu kůže.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2012 11:00 pm    Předmět: Citovat

Morganna: Nekdy se priroda "utne" a proste to nesedi ... Smile Pamatuju si na jednu holcinu jeste ze zakladky: svetla plet a lehce blondatozrzave vlasy a kdyz si ji vybavuju zpetne, tak vypadala "divne" .... strasne "vyblite" nebo jak bych to rekla (nemyslim to zle). O par let pozdeji na srazu jsem ji videla se zjevne obarvenou (nahnedo) hlavou ... a to ji sedlo jak zadek na hrnec. Nebyla vylozene ten snehurkovsky typ, ale ta hneda ji slusela daleko vic (zvyraznila oblicej) nez jeji prirozena barva ...

A to se pak poznava hodne tezko, kdyz se clovek dobre trefi Smile

Nejhur to jde stejne poznat u henny, pokud to neni zarive cervena Laughing Na druhou stranu nekteri lidi okolo (kdo mne moc neznaji) si mysli, ze moje aktualni barva vlasu je moje prirodni: nevim kam dali oci, kdyz to cervene zari jak semafor Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wendy_23
41-80
41-80


Založen: 4.9.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2013 9:15 pm    Předmět: Citovat

Moje přirozená barva vlasů je něco mezi tmavou blond a světle hnědou se zlatými odlesky (odrosty ale vypadají děsivě šedě), momentálně jsem červená a chystám se na hennovou. Dřív, ještě na základce, jsem bývala taková tichá, nevýrazná osoba a barva mi celkem vyhovovala, s postupem času jsem se ale rozkoukala a začala chtít být víc vidět, doma ale o barvení ve 14 letech nechtěli ani slyšet... Laughing No vydupala jsem si vínové pruhy do vlasů a k barvě jsem se dostala v 18. Po tom, co lidi kolem přešel šok, mi ji většina chválí a přítel prohlašuje, že už si málem ani nepamatuje jak jsem vypadala předtím... Laughing Každopádně mě to vždycky víc tíhlo k zrzavý, takový tý tmavý, tak uvidim co se mnou provede henna... xD Na střední jsem šla s tím, že chci začít od začátku jako energická a společenská osoba a asi se mi to povedlo, protože když teď vyprávím historky o své uťáplosti nikdo mi nevěří. V mém případě zřejmě přišla změna povahy a dodatečně ji doprovodila změna barvy... xP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.