Barva vlasů a povaha nositele
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d229173f716cd27a798e3cd93799315aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 12:13 pm    Předmět: Citovat

jenny1984 napsal:
Podle mé zkušenosti barva vlasů ovlivňuje spíš chování okolí. Když jsem byla blond, pořád mě někdo "balil" na ulici, oslovovali mě chlapi všeho věku. Nejlepší byl jeden puberťák asi 15 let, co mi takhle v metru oznámil "ty jo tobě to sluší, ty vlasy, fakt kočka" - to bylo milý Very HappyVery Happy Po přebarvení na hnědo tahle nevyžádaná pozornost rázem ustala a začala jsem se cítit mnohem líp a myslím, že i přirozeněji chovat. Občas se mi po blond zasteskne, ale stačí si vzpomenout na ty typy, co na mě tehdy letěli a jsem zpátky na zemi.


Smile))Mám stejnou zkušenost jako ty - dokud jsem byla dlouhé roky blond, okolí mě vnímalo úplně jinak a pánská část populace obzvlášť - na nezájem si člověk opravdu nemohl stěžovat Laughing ! Od té doby co jsem hnědozrzavá jsem mnohem snáz přehlédnutelná a zájem klesl Laughing ...ale přirozená barva je mi mnohem bližší, člověk si zvykne že je míň vidět a je mu to nakonec příjemnější než nevyžádaná pozornost lecjakých vopruzáků Shocked ...
Ale na vlastní kůži jsem si zkusila jak blond barva funguje na chlapy - je to tak stupidní až je to k smíchu:lol: - přitom je to JEN barva a člověk je ve své podstatě stále stejný Smile ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenny1984
81-160
81-160


Založen: 2.2.2010
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 2:13 pm    Předmět: Citovat

prokera napsal:
jenny1984 napsal:
Podle mé zkušenosti barva vlasů ovlivňuje spíš chování okolí. Když jsem byla blond, pořád mě někdo "balil" na ulici, oslovovali mě chlapi všeho věku. Nejlepší byl jeden puberťák asi 15 let, co mi takhle v metru oznámil "ty jo tobě to sluší, ty vlasy, fakt kočka" - to bylo milý Very HappyVery Happy Po přebarvení na hnědo tahle nevyžádaná pozornost rázem ustala a začala jsem se cítit mnohem líp a myslím, že i přirozeněji chovat. Občas se mi po blond zasteskne, ale stačí si vzpomenout na ty typy, co na mě tehdy letěli a jsem zpátky na zemi.


Smile))Mám stejnou zkušenost jako ty - dokud jsem byla dlouhé roky blond, okolí mě vnímalo úplně jinak a pánská část populace obzvlášť - na nezájem si člověk opravdu nemohl stěžovat Laughing ! Od té doby co jsem hnědozrzavá jsem mnohem snáz přehlédnutelná a zájem klesl Laughing ...ale přirozená barva je mi mnohem bližší, člověk si zvykne že je míň vidět a je mu to nakonec příjemnější než nevyžádaná pozornost lecjakých vopruzáků Shocked ...
Ale na vlastní kůži jsem si zkusila jak blond barva funguje na chlapy - je to tak stupidní až je to k smíchu:lol: - přitom je to JEN barva a člověk je ve své podstatě stále stejný Smile ...


Ani nevíš, jak mě těší, že máš stejnou zkušenost - myslela jsem si, že je něco špatně u mě Very Happy. Mně ten zájem vyloženě vadil, takže jsem byla sice blndýnka, ale permanentně nas...ná Smile. Teď mám naštěstí od přítele blond pokusy výslovně zakázané Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 8:45 pm    Předmět: Citovat

Ani nevíš, jak mě těší, že máš stejnou zkušenost - myslela jsem si, že je něco špatně u mě Very Happy. Mně ten zájem vyloženě vadil, takže jsem byla sice blndýnka, ale permanentně nas...ná Smile. Teď mám naštěstí od přítele blond pokusy výslovně zakázané Smile.[/quote]

Tak to jsme na tom opravdu podobně Laughing - já byla zas věčně nervní když si mě lidi všímali Shocked a ted pěkně proplouvám davem téměř bez povšimnutí Wink ....
A přítel chce rovněž už jen tmavší odstín a bond neee za žádnou cenu Smile ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 9:20 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se pročetla tímhle vláknem až sem...

ad1: Fairy, zrz ti moc slušela, ale pokud ji už nechceš, myslím, že zlatá střední cesta by byla nějaká hnědá s nádechem do zrz... ta tmavá hnědá mi na tebe přijde dost přísná, pokud se teda nechceš rovnou cítit nějak metalově Laughing

ad2: já jsem za život změnila několikrát barvu, moje původní myší šeď/středně hnědá se mi nelíbí, byla jsem mahagonová, vínově rudá, hnedá+melír, rudá, světlá zrz, světle hnědá+melír, tmavě hnědá, odrostlá myší šeď+vymytá ta tmavě hnědá, zrz, mahagon... tady jsme skončila Very Happy zatím... no a když se tak zpětně zamyslím, tak spíš moje aktuální dlouhodobý rozpoložení způsobilo ty změny, abych se tak cítila líp... například po úraze jsem chtěla nějak zapadnout do davu a světle hnědá s melírem nějak upozorňovala, byla blízká už blond... tak jsem se obarvila na tmavě hnědo... cítila jsem se prostě depresivně a metalově... když mě to začlo nudit a necítila jsem se tak dobře, uvažovala jsem dokonce o totlální blond a nakrátko - byla jsem nějak vnitřně nesžitá se světem a tak, a chtěla jsem něco udělat... nakonec se to nestalo, díky bohu Very Happy

tož asi tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 11:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Fairy, vítej zase mezi námi, ráda Tě tu po delší době opět vidím! Very Happy Cool Very Happy
A k té barvičce - já si nemůžu pomoct, ale ta ta hennozrz ti prostě sedne nejlíp... Ale pokud už teda chceš změnu, určitě bych nějaký zrz tóny zachovala, jenom bych je mírně utlumila. Tamta hnědá je na Tebe podle mě tmavá, řekla bych, že pokud bys neměla zrovna pusu od ucha k uchu, vypadala bys dost smutně (a co jsem pochopila z Tvých příspěvků v jinejch vláknech, tak pro tu pusu od ucha k uchu momentálně asi moc důvodů nemáš Crying or Very sad ). Takže já bych dala buď zrzohnědou (jestli ti čistá caca marron dělala moc zrz, tak možná smíchat marron a brun, ale čistá brun už je na Tebe podle mě přiliš hnědá), anebo - což by se mi asi na tobě líbilo ještě víc, smíchat cassiu s trochou henny a jenom tak zlehka dotónovat do víczrzava, ale zároveň némoczrzava (aneb nemožné ihned, zázraky do tří dnů). Ale tý zrz je faaakt škoda. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 9:32 am    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Fairy, úplne nesouhlasím s tím, že zrzky jsou vášnivé. Ty co znám jsou spíš taková zasnění křehká stvořeníčka, vyvolávají ve mě ochranářské sklony Embarassed


ach, jak tahle věta na mě sedí! přirozené zrzky co znám, přesně tento pocit ve mě vyvolávají. a co jsem ještě odpozorovala-všechny mají zajímavý styl oblékaní, nezapadnou do davu, což se mi líbí. podotýkám, že je to pouze má zkušenost, je mi jasné, že to tak vždy není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 11:05 am    Předmět: Citovat

Fairy: nepôsobíš na mňa vyslovene ako vášnivá dračica. tvoj pôvab je v inom, si veľmi zaujímavá a výrazná, tajomná a hlboká, okamžite upútaš. to nie je len vo vlasoch, ale v celkovom vyžarovaní Smile ak sa toho chceš zbaviť, daj si na hlavu "pytlík" a ďalší si obleč, nič miernejšie ti nepomôže Wink

inak pridávam sa k zachovaniu aspoň teplého zrz podtónu (aj keby si sa rozhodla stmaviť, lepšie ti potom vystúpia oči. ale nestmavuj príliš). aká je tvoja prirodzená farba ? (prepáč ako som si to nevšimla niekde napísané). ale isto má v sebe aspoň kúsok zrz.. je to proste "tvoja" farba Smile

mám slabosť pre zrz, tak to netreba brať objektívne Smile veľa prirodzených zrziek na mňa tiež pôsobí tak vílovsky (mám sa postaviť do radu a čakať, kým na Nicole rozštvrtí ? Very Happy), ale ako vravím, dosť záleží od osobnosti a postoja k životu, to tiež "preráža" cez ten vzhľad. ja mám niečo zo zrz a niečo z blond (ale nie nejak svietivo) a nikdy som si nevšimla zvýšený záujem chlapov - i keď kamarátka (ktorá používa hennu a zrz je dosť sedí - a pôsobí v nej dosť dominantne, lebo taká aj je) mi tvrdí opak (vraj keď nevyzerám ako autista a mám dobrú náladu (nemám rada veľa ľudí pokope a ešte aj cudzích, tak preto asi občas pôsobím ako mimoň), pútam na seba celkom pozornosť a zaujmem). nevyzerám ako nejaký "sexsymbol" a väčšinou ma moje okolie príliš nezaujíma, asi preto mám pocit, že si ma ľudia nevšímajú (a ja som rada, že mám pokoj Very Happy). tiež mi častokrát ľudia povedia, že pôsobím dosť chladne. neviem. a ešte vyzerám o dosť mladšie. s tmavými vlasmi (ktoré som nosila v puberte) si všetci zas mysleli, že mám o pár rokov navyše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 12:33 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:

Fairy, to asi reaguješ na mě (psala jsem, že mi na té fotce s tmavě hnědýma přijdeš starší či serioznější). Vím, že vypadat starší většinu lidí (kromě mě a pár podobných) moc nepotěší, ale já tím nemyslela "stará"!!! Opravdu jsem myslela starší ve smyslu serioznější (mladý holky -ať už dračice nebo víly- obvykle seriozně nevypadají). A myslím, že vypadat seriozněji je to, co právě teď chceš (podle toho, co tu píšeš). Nevím, jak to vysvětlit, snad je to už pochopitelnější. Embarassed


Nene, pochopila jsem, jak to myslíš, neboj Smile. A opravdu bych momentálně ráda vypadala seriózněji. Toto vlákno nebyl určitě jen reakce na Tebe, jen jsem se zase tak nějak šířeji zahloubala o tom, jak to bývá, když se člověku změní pocity a pocítí potřebu tomu přizpůsobit vzhled, nebo naopak jak ho bere okolí v té či oné barvě.
Mimochodem, sem tam bývají na netu ankety, a v nich většinou vedou u mužů hnědovlásky. Možná to trochu souvisí s tou seriozností, brunety nepůsobí jako blonďaté "hračky" nebo promiskuitní povrchní dívenky. A zrzky bývají až na posledním místě. Jen mě to tak napadlo v souvislosti s příspěvkem hned pod Tebou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 12:36 pm    Předmět: Citovat

prokera napsal:
jenny1984 napsal:
Podle mé zkušenosti barva vlasů ovlivňuje spíš chování okolí. Když jsem byla blond, pořád mě někdo "balil" na ulici, oslovovali mě chlapi všeho věku. Nejlepší byl jeden puberťák asi 15 let, co mi takhle v metru oznámil "ty jo tobě to sluší, ty vlasy, fakt kočka" - to bylo milý Very HappyVery Happy Po přebarvení na hnědo tahle nevyžádaná pozornost rázem ustala a začala jsem se cítit mnohem líp a myslím, že i přirozeněji chovat. Občas se mi po blond zasteskne, ale stačí si vzpomenout na ty typy, co na mě tehdy letěli a jsem zpátky na zemi.


Smile))Mám stejnou zkušenost jako ty - dokud jsem byla dlouhé roky blond, okolí mě vnímalo úplně jinak a pánská část populace obzvlášť - na nezájem si člověk opravdu nemohl stěžovat Laughing ! Od té doby co jsem hnědozrzavá jsem mnohem snáz přehlédnutelná a zájem klesl Laughing ...ale přirozená barva je mi mnohem bližší, člověk si zvykne že je míň vidět a je mu to nakonec příjemnější než nevyžádaná pozornost lecjakých vopruzáků Shocked ...
Ale na vlastní kůži jsem si zkusila jak blond barva funguje na chlapy - je to tak stupidní až je to k smíchu:lol: - přitom je to JEN barva a člověk je ve své podstatě stále stejný Smile ...


Ano, tohle je přesně to, co jsem měla ny mysli s tou mojí zrz! Chlapi otravovali i na ulici a lepili se na mě jen ti s prominutím silně sexuálně zaměření. A o ty já nestojím, ráda bych měla kolem sebe vzdělané lidi s podnětnými názory, ne tohle. Poto uvažuji o caca brun.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 12:44 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
Fairy: nepôsobíš na mňa vyslovene ako vášnivá dračica. tvoj pôvab je v inom, si veľmi zaujímavá a výrazná, tajomná a hlboká, okamžite upútaš. to nie je len vo vlasoch, ale v celkovom vyžarovaní Smile ak sa toho chceš zbaviť, daj si na hlavu "pytlík" a ďalší si obleč, nič miernejšie ti nepomôže Wink

Embarassed Ojoj, nepřeháníš přece jen trochu? Embarassed Toto si o sobě opavdu nemyslím....
Nikinka to trefila, ano, chci vypadat víc depresivně a metalově, protože se tak už nějaký čas cítím. Směsi, které navrhuje Titania, jsem zkoušela už dřív. Brun+marron, i když jsem dala marron jen 1 kostičku ke čtyřem brun, rez to stejně přerazila. Moje přirozená barva je na mých fotkách v galerii u hlavy, taková středně hnědá, v létě šísovala do špinavě blond pramenů. Někdo si ji na mně možná ještě pamatuje z doby před 6 lety Smile.
Kdysi jsem při různých pokusech čirou náhodou namíchala na hlavě asi nejkrásnější barvu, která sklízela nejvíc obdivu - byla to jasně měděná henna přeražená zlatou Hennecolor. Ale časemse vymyla a dnes už bych ani nevěděla, v jakém poměru to tenkrát bylo a v jakých vrstvách. Každopádně už nechci být tak moc nápadná, přestalo to odpovídat mé náladě i povaze obecně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.