Ahoj, prosím o radu:)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aad077d7de68df4f920d1ebcdc184516Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rozár
0-7
0-7


Založen: 4.11.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 4:27 pm    Předmět: Ahoj, prosím o radu:) Citovat

Ahoj, así před měsícem jsem zatoužila po zrzavočervené barvě, kterou mi kadeřnice udělala tak, že prvně udělala melír a pak nanesla měděnou abrvu, ta se začala rychlostí blesku už v prvním týdnu vymývat...což mi ani nevadilo,protože ty suchý vlasy už jen po tom smejvání barvy, byly fakt strašný..
Ted jsem nanesla hnědou hennu z DM a objednám asi i tu egyptskou, tahle mi jen trocu vlasy ztmavila. Myslíte, že na moje vlasy (rychle se mastící, nerostou mrchy, jsou jemné a není jich moc) bude lepší henna šampon třeba od Urtekram nebo henné color či Loreal Intense repair?
Ráda bych začala používat přírodní kosmetiku na vlasy, jen zatím tápu při výběru..
Taky mě zaujal Gestil wonder na vlasy, snad mi trochu pomůže Smile
Děkuju moc za tipy a rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 5:09 pm    Předmět: Citovat

ahoj, vo výbere šampónu ti ťažko niekto konkrétne poradí, musíš vyskúšať metódou pokus-omyl, čo ti sadne. tiež mám rýchlo mastné vlasy, preto mi vyhovujú šampóny číre (chemické aj prírodné) a s pomerne jednoduchým zložením, ale je to od človeka k človeku.
Gestil wonder mne napríklad veľmi nesadol, ale dala som ho mojej sestre, ktorá je z neho nekonečne nadšená. vyskúšaj a určite svoje skúsenosti napíš do fóra, o tom to tu je Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rozár
0-7
0-7


Založen: 4.11.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2011 9:26 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za odpověď Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2011 9:34 pm    Předmět: Citovat

nie je začo Wink ak by si čokoľvek potrebovala, môžeš sa pokojne obrátiť na mňa alebo mojich kolegov, radi poradíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 11:01 am    Předmět: Citovat

urtektram má dobré šampony, ale může to být velký šok v přechodu. napřed bych zkusila buď nějakou baleu bez silikonů nebo alverde a pokud ti budou sedět,přešla bych na dražší značky.
henna ti určitě pomůže, zvětšuje objem, trochu vysušuje a dělá krásné barvy Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.