Reakce na prodloužené vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9818968dea78a16a2e257fd56789b52bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 1:50 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka:Tak to s Tebou musím souhlasit.Nekteré slěčny jsi tam daj to nejlevnější a myslí si že to stačí umejt a vyfenovat...ale to jsou na omylu.
Mužu se zeptat pročpak jsis nechala prodloužit vlásky..předtím prodloužení si je měla moc krásný Wink A teď ještě chodíš?nebo už máš jen své vlásky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 1:58 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Kvetinka:Tak to s Tebou musím souhlasit.Nekteré slěčny jsi tam daj to nejlevnější a myslí si že to stačí umejt a vyfenovat...ale to jsou na omylu.
Mužu se zeptat pročpak jsis nechala prodloužit vlásky..předtím prodloužení si je měla moc krásný Wink A teď ještě chodíš?nebo už máš jen své vlásky?



No ja mám vlásky strašne jemnučké a lámavé. A krásna objemná hriva, to je lákavé nie? Smile ... Tak preto.
Po dvoch rokoch ich mám od zimy dolu.
Od nového roku mi začali padať a doteraz sa to stále iba zhoršuje Sad, Nechcem to ale hádzať na tú nadpojku, je to skôr tým, že možno som ich mala príliš veľa ( 170gramov - pozor nie prameňov ale gramov, to je rozdiel, každý si dáva inú hrúbku..) a na moje jemnučké vlásky a korienky to asi bola priveľká záťaž, okrem toho bez výživy, a večne atakované šampónmi prosti masteniu a v tej dobe som vôbec netušila že to je to najhoršie na vlásky Sad.
Tie nadpojené ale boli nádherné Sad, chýbajú no ..... a ešte teraz čo mi od januára vypadla tretina týh jemných pôvodných, tak mám len oči pre plač a neviem čo s tým teraz ...... ( príčinu však nevedia zistiť a v nedostatku vitamínov to ževraj nie je, žiadnu očividnú hormonálny problém by som nemala mať - aj keď polka rodiny má štítku v prdeli a ja som sa poddala zrovna na tú polovicu .. takže neviem, mám však už roky problémy s trávením a ževraj to môže byť aj tým .. tak teraz idem zasa po tom. Plus kožná, ale tie mi nepomáhajú, však ešte ževraj vlasy mám... No nič, fňuk, zajtra idem kožnej opäť ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 2:16 pm    Předmět: Citovat

Já kdysi když jsem byla ještě na střední tak jsem to taky chtěla,jenže jsem na to neměla peníze a pak když jsem už na to měla tak mě to kadeřnice vymuvla a jsem za to ráda že jsem do toho nešla..jinak se mě taky líbí krásná a hustá hřía vlasu též o ní bouji. Jinak vím jak se citíš Sad Mě před rokem a pul také vypadala více něž polovina vlasu diky steresu co jsem ten jeden rok prožila Crying or Very sad Sice ted taky padají,ale ne už tolik doufám že se jednou dostanu tam kde jsem byla předtím Wink Ted jsem se zase začala o vlasy vic starat..tak doufám že to bude lepší.Jin ak ti moc přeju aby se ti vlásky zlepšily a zhoustly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zanett
0-7
0-7


Založen: 4.10.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá říjen 04, 2013 3:09 pm    Předmět: predlžné vlasy a následná regenerácia Citovat

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o radu, tento rok v júli som si dala predlžiť vlasy keratinom, pred dvoma dňami som si ích dala posúvať, vlásky mi nejak extra nenarástli a to skôr sa mi zdá že sú o niečo kratšie ako pred aplikáciou, používam naozaj kvalitné výrobky, od macadamiových výrobkov až po kokosový olej. Tepelne si ích upravujem max raz do týždňa. Veľmi by som Vás chcela poprosiť kto s tým už má skúsenosti dá sa nejak zregenerovať vlásky aby sa nelámali a narástli aj ked ích mám predlžené? V decembri si chcem vymeniť keratín za euroloky. Dakujem za akúkolvek odpoved Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.