Co si letos přejete k Vánocům?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9ae0b6b733ff7cbc7531e04711eac2e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Největší radost mi udělá:
vlasová kosmetika
8%
 8%  [ 3 ]
jiná kosmetika (pleťová, tělová)
2%
 2%  [ 1 ]
oblečení
5%
 5%  [ 2 ]
knížky
43%
 43%  [ 16 ]
parfém
8%
 8%  [ 3 ]
něco jiného
32%
 32%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 37

Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 9:01 pm    Předmět: Citovat

Vytrhávač mechu na zahradu Smile
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 9:05 pm    Předmět: Citovat

Abych také přidala svůj názor, tak musím napsat, že já jsem materiální člověk Smile Taky bych si toho přála spoustu Very Happy

Každý rok dostávám od mamky povlečení na postel, bude i letos. Mám z něj ale vždycky radost, ráda povlékám do nového a střídám je Very Happy

Pak mi udělá radost veškerá kosmetika - zvlášť řasenka a nějaký pudr od Bourjois (dala jsem Ježíškovi už tip) Laughing

Pak třeba nějaké tričko či nějaký řetízek na krk Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 9:26 pm    Předmět: Citovat

Tak kdybych měla vybrat za sebe z nabídky, tak asi kosmetiku, nejlépe na vlasy, protože do pleťové by se člověk musel trefit, mi totiž jen tak něco nesedí, to stejné s oblečením, to bych si musela nejdříve vybrat a vyzkoušet(vyjma vysněných věcí z internetu:D), jenže to by pak už nebylo to pravé překvapení. A knížky, no ty mám strašně ráda, ale další by se zařadila na seznam, co si někdy přečtu, protože díky povinné četbě k maturitě nemám čas číst, to co bych chtěla Rolling Eyes

Tenhle rok ani nevím pořádně, co si přát, i přesto že jsem měla minulý měsíc celkem tučný seznam. Největší radost mi vždycky udělá dobře promyšlený a nejlépe vyrobený dáreček. Nedávno jsem třeba dostala od sestřenky na narozeniny rukavičky, na které sama vyšila mé iniciály a ještě pár symbolů. A udělalo mi to obrovskou radost, dokonce i větší než dárek, co jsem dostala hned potom od nejlepších kamarádek - dárkovou kosmetickou sadu(sprchový gel+tělové mléko), deodorant, lak na nehty a lesk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 9:39 pm    Předmět: Citovat

No tak kromě takových těch nemateriálních věcí, tak bych si přála imitaci kožešiny na zem-ale takovou tu veeeeelkou chlupatou-zrovna jsem si jí vyhlídla...byla za 950... Laughing
No pak by se mi šiklo povlečení,nějaký jemný řetízek na ruku....možná třeba i hodinky-hlavně vodotěsné do práce Laughing
Vlasovou nebo tělovou kosmetiku nechci, to si kupuju sama....teta mě vždy potěší parfémem, do vůně se vždy trefí Razz tak z toho mám vždy radost....
No a co by mi potěšilo, ale je to drahý cca 7000-to by musel být někdo hodně štědrý, by byl předplacený kurz do fitka-zrovna v tom co tu máme je nejen fitko, ale i různé hodiny např.jóga, fitbox,kickbox,aerobic....atd...
no tak to je asi vše co mi ted napadá... Question
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 10:17 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Já mám od přítele slíbenou čtečku e-knih. Jinak dostanu nejspíš co koho napadne - knížky, kosmetiku, šperky, klasika Smile Žádná velká materiální přání nemám Smile
Tak jsme dvě, já dostanu čtečku od rodičů. Teda ona už dorazila, ale bude hezky až pod stromeček. Smile
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 10:20 pm    Předmět: Citovat

letos si na Vánoce přeju odletět do karibiku tak na dva týdny, abych tady na ně nemusela být Smile něják mě letos ta vánoční atmoška ne a ne chytit a vážně přemýšlím nad nějákou vánoční dovčou u moře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 10:42 pm    Předmět: Citovat

Trpajzlig - za tuhle cenu bys splašila i origoš kožešinu a pěkně velkou teda. Za pětikilo se dá sehnat hodně velká ovečka Smile

Jináč Morgyška si přála barevné pašminy a novou pěněženku, bo stará umírá na úbytě a taky kávovar.(takové to hliníkové hento, jak to vypadá jako hradní věž se zubatým cimbuřím) Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 10:46 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Trpajzlig - za tuhle cenu bys splašila i origoš kožešinu a pěkně velkou teda. Za pětikilo se dá sehnat hodně velká ovečka Smile

Jináč Morgyška si přála barevné pašminy a novou pěněženku, bo stará umírá na úbytě a taky kávovar.(takové to hliníkové hento, jak to vypadá jako hradní věž se zubatým cimbuřím) Smile


Fakt jo?to já vůbec nevím kde shánět....teď u nás ve Sparu mají jeden takový stánek a tam právě mají tuhle kožešinu, jinde nevím kde bych se měla podívat...
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anonymous2
81-160
81-160


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 10:53 pm    Předmět: Citovat

Ta cena za umelou me teda taky pekne vydesila.. chystam se ted kupovat doufam ze pravou za mnohem mene..
tak tedy nevim..
jak poznam jestli je prava nebo ne?? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 11:00 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Jináč Morgyška si přála barevné pašminy a novou pěněženku, bo stará umírá na úbytě a taky kávovar.(takové to hliníkové hento, jak to vypadá jako hradní věž se zubatým cimbuřím) Smile

Myslíš konvičku na presso?
Tu bych chtěla taky, mamka má jednu parádní doma, skoro nikdy jí nepoužívá, ale nechce mi jí dát Twisted Evil Taky jsem uvažovala, že si jí nechám naježit, ale momentálně potřebuju víc nějaký ponorný mixér/šlehač.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.