Představení nováčka

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a3bc318b8c2efd64cf866b23ae9fdd24Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hanny
41-80
41-80


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 4:39 pm    Předmět: Představení nováčka Citovat

Ahoj, zdravím všechny členky a členy DV Smile Konečně bych se chtěla představit a napsat pár slov o sobě. Našla jsem Vás když jsem nedávno gůglila nějaké vlasové informace, a protože to nebylo poprvé co mě vyhledávač odkazoval na zajímávé články u vás, tak jsem se zaregistrovala. Vlasy vlastně řeším hodně až posledního půl roku, vždy jsem se o ně starala a bavilo mě to, ale teď mi jich hodně vypadalo a to mě donutilo opravdu pořádně proniknout do šetrného česání, hennění a všelijaké vnitřní výživy. Ačkoliv jsem nikdy na hlavě neměla husté háro, takže jsem zase o tolik nepřišla, jsem nyní neštastná z toho, co mi na hlavě zbylo. Vlasy už sice nepadají, ale když si udělám culík, je tlustý.. pardon, tenký jako prst, a to bez přehánění. Tak nosím vlasy rozpuštěné, aby to nebylo tolik vidět a taky jsem si sama sobě slíbila, že si tady nebudu moc vylívat emoce, i když trpím při každém culíkovém pohledu do zrcadla a nejradši bych to ostříhala na ramena.
Po přečtení různých henna-diskuzí a článků jsem se rozhodla jít do henny (chemicky jsem téměř nebarvila), a vlasy jsou teď hezčí, ale jak je to vyhladilo tak jim to přidalo na jemnosti, třeba se to spraví s dalšími aplikacemi..?
Tak ať to neprotahuju, všechny dlouhovlasé fotky tady na profilech jsou pro mě velkou inspirací, a doufám, že i mě se povede mít díky DV lepší a delší vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 11:49 pm    Předmět: Citovat

vítej, ať se ti tu líbí Wink
henna by měla opticky přidat vlasům na objemu, to je dobrá cesta. uvidíš po víc vrstvách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanny
41-80
41-80


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 2:38 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
vítej, ať se ti tu líbí Wink
henna by měla opticky přidat vlasům na objemu, to je dobrá cesta. uvidíš po víc vrstvách.


Wink dobře, budu tedy trpělivá a zkusím odolat pokušení dát si ji dřív než za měsíc na hlavu znovu. Děkuji za milé přivítání! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 2:57 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Hanny, vítej Smile
Henna vlasy obalí a ty pak můžou působit hustějším dojmem, takže myslím že ti to pomůže. Dále můžeš vyzkoušet Lopuchový výluh na masáž hlavy a růst nových vlasů, taky by to částečně mohlo pomoci ke ztracené hustotě. Ve foru najdeš hodně rad. Ať se ti tu líbí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanny
41-80
41-80


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 3:14 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Lopuchový výluh na masáž hlavy a růst nových vlasů, taky by to částečně mohlo pomoci ke ztracené hustotě. Ve foru najdeš hodně rad. Ať se ti tu líbí Smile


Právě už tu hodně brouzdám a přemýšlím, jestli vyzkouším ten lopuch, bioaquanol, nebo Biohar, s kterým už teda mám zkušenosti, no je to mor na peněženku tady Smile děkuji za přivítání Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 10:01 pm    Předmět: Citovat

Very Happy
tak to je pravda s těma penězma tu... Se tu musím hodně držet...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.