Henna a kadeřnice
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0cdf839798a7c8d2e902f716af66eadfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 6:25 pm    Předmět: Henna a kadeřnice Citovat

Jenne napsal:
Tak jsem se vrátila ze zástřihu, pocity mám smíšené. Kadeřnice mi vzala asi 5 cm, což bylo přesně moje přání, takže žádné nepříjemné překvapení se nekonalo - nicméně mi téměř vynadala, že používám hennu Rolling Eyes Vykládala mi jakýsi příběh o tom, jak její kamarádka ztratila po henně vlasy, a když jsem zmínila množství zdejších členek, které už spokojeně henní několik let, moc mi nevěřila a začala na mě být trochu nepříjemná Laughing Nicméně by mě fakt zajímalo, kdo tyhlety nesmysly o henně těm kadeřnicím vykládá... Zatím jsem se nesetkala s takovou, která by ji neodsuzovala Confused


Tak já se setkala s kadeřnicí, ke který chodím doteď, hennu mi chválila, že mám po ní lepší vlasy, že mi je spravila. Vyptávala se na spoustu věcí a vůbec mi nepřišlo že by to odsuzovala, spíš naopak, zajímalo jí to přímo ze zkušenosti, ne jen z nějakej blbejch kydů co se kdy kde naučili o henně. A taky umí stříhat přesně kolik si řeknu, ale je fakt že hodně lidí si o henně myslí svý, hlavně ty kadeřnice... jedna známá kosmetička mě doslova děsila o tom jaký budu mít hnusný vlasy a problém až to budu chtít přebarvit, a tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 7:06 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se taky u jedný kadeřnice setkala s nazorem že henna je zlo a že níčí vlasy Rolling Eyes Když jsem u ní byla pomalu před rokem tak mě málem vynadala že používám hennu..a to mě ještě vzávěru nabízela chemickej přeliv..to jsem razantě odmítla a víckrát se tam neukážu Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 7:18 pm    Předmět: Citovat

Jedna známá byla na nějaké vlasové analýze, kde jí paní řekla, že jí padají vlasy z henny (padaly jí před hennou), ať to nepoužívá, tak se barví zase chemicky.
Ale já když jsem byla tady u kadeřnice,tak mi říkala,že mám super barvu a jak jsem jí dosáhla a že hennou barvila kámošku, že to moc nezná, rozhodně mi to nevymlouvala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 9:35 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
Jedna známá byla na nějaké vlasové analýze, kde jí paní řekla, že jí padají vlasy z henny (padaly jí před hennou), ať to nepoužívá, tak se barví zase chemicky.
Ale já když jsem byla tady u kadeřnice,tak mi říkala,že mám super barvu a jak jsem jí dosáhla a že hennou barvila kámošku, že to moc nezná, rozhodně mi to nevymlouvala.


Mě přijde, že o tý henně tak ošklivě mluví hlavně protože je to takhle naučili... ale proč? Moje teorie je ta, že protože když každý ženský namluvěj že je henna špatná, budou se barvit chemicky a vydělaj na tom všichni na všech frontách (kromě té slečny co se barví), protože dneska se barví kde kdo. Henna se barví náročnějc, je k tomu potřeba delší doba a je levnější - kdo z kadeřnic na to dneska má čas i chuť? Kdo by potom kupovat všechny ty kondicionery, balzámy, masky, repair-blabla na roztřepený konečky? A kdo by pak chodil každej měsíc na zástřih kvůli naprosto zničenejm vlasům? Skoro nikdo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 9:43 pm    Předmět: Citovat

Švagrová-kadeřnice mi potvrdila, že je to učili ve škole, že henna je hnus. Říkala, že si myslí, že je to kvůli tomu, že když se henna kombinuje s chemii, dělá to brikule (což bývá pravda) a že to prostě lidi kombinovali Arrow pak měli hnusný vlasy Arrow z toho logicky vyplývá, že henna je svinstvo Wink
_________________
www.medicalem.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 9:47 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Mě přijde, že o tý henně tak ošklivě mluví hlavně protože je to takhle naučili... ale proč? Moje teorie je ta, že protože když každý ženský namluvěj že je henna špatná, budou se barvit chemicky a vydělaj na tom všichni na všech frontách (kromě té slečny co se barví), protože dneska se barví kde kdo. Henna se barví náročnějc, je k tomu potřeba delší doba a je levnější - kdo z kadeřnic na to dneska má čas i chuť? Kdo by potom kupovat všechny ty kondicionery, balzámy, masky, repair-blabla na roztřepený konečky? A kdo by pak chodil každej měsíc na zástřih kvůli naprosto zničenejm vlasům? Skoro nikdo.

Taky mi to tak přijde, nebo možná za nimi někdy přišel někdo, kdo hennu zkusil jen tak, a pak to chtěl odbarvit nebo nějak hodně změnit barvu chemicky... a ono to nešlo.
Naštěstí moje kadeřnice mi hennu chválí, vždycky se diví, jak to, že mám při téhle délce (která je oproti většině členek ještě dost krátká) vlasy hladké, lesklé, nejsou suché a ani se tolik netřepí. Když jsem jí navíc řekla, jak o ně pečuju (spíš nepečuju, umeju, kondicionér a dost), žádné masky, navíc kondiš jsem si koupila až letos v létě, tak se divila ještě víc Smile Navíc nejsem jediná hennovaná, která k ní chodí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 10:06 pm    Předmět: Citovat

No podle mého, proč nemají kadeřnice rády hennu je takový, že je to zcela marketingový tah...zaprvéuž vidím, jak to kadeřnice někomu patlá na hlavu a jak u ní trčí 5-8-10 hodin.....a výsledek?...vždyť řekněme si popravdě-výsledek nikdy není zaručený, a je to spíše takové překvápko-pokud už někdo nemá zajetý styl.....takže když přijdu ke kadeřnici a řekla bych jí, že bych chtěla hennou docílit barvy na obrázku, tak mě zřejmě vyhodí.....ono přeci jenom je snadnější chemkou vlasy zku**it, ale docílit barvy na obrázku Rolling Eyes Laughing
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thel
161-320
161-320


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 10:10 pm    Předmět: Citovat

Je fakt, že mám jednu známou,která na neuvěřitelně chemicky zhuntované vlasy nandala hennu a výsledkem bylo, že vlasy definitivně ztratily strukturu - jakoby se "vydrolily" a musely bez milosti dolů... jestli kadeřnice vidí jen tyto případy..? Rolling Eyes
_________________
Ignoti nulla cupido...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 10:14 pm    Předmět: Citovat

Já si pamatuju, že jsem taky henně nedůvěřovala, protože jedna spolužačka z ní měla zelené vlasy (odbarvila černou z dm)Smile Takže jsem krabičky s hennou obcházela a odcházela s blond barvou. No je to už hodně let. Laughing
Já si myslím, že jde fakt o byznys, nikdo nechce aby všichni měli krásné zdravé vlasy, které si můžou dobarvit doma jak často chtějí. Tím pádem se nebudou prodávat všechny ty masky, kulmy, keratiny atd. A lidi mají rádi rychlé výsledky, bohužel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 8:01 am    Předmět: Citovat

thel napsal:
Je fakt, že mám jednu známou,která na neuvěřitelně chemicky zhuntované vlasy nandala hennu a výsledkem bylo, že vlasy definitivně ztratily strukturu - jakoby se "vydrolily" a musely bez milosti dolů... jestli kadeřnice vidí jen tyto případy..? Rolling Eyes

Je to možné, často jdou holky ke kadeřnici za účelem zesvětlení, odbarvení, a to pak hennované vlasy nedělají dobrotu, navíc některé vlasy na hennu reagují suchostí, já když jsem si doma zesvětlovala černou a dala na to pak hennu, tak to udělalo nechutný střapatý vysušený drn, a to jsem v tom měla snad litr oleje Rolling Eyes Takže věřím že chemie v kombinaci s hennou opravdu někdy nefunguje, vlasy ničí a kadeřnice přijdou do styku většinou s právě touhle situací, když se to pak snaží nějak řešit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.