Henna a kadeřnice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ea1581718f997e781b04e4e4c99fb128Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 9:21 am    Předmět: Citovat

To je normální, henna ještě víc zvýrazní suchost po barvě, ty vlasy jsou na dotek takové drsné a rozlétané, ale víc vrstev to spraví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 9:53 am    Předmět: Citovat

Tak myslíš jitty, že kdybych dala vrstev více, třeba tři nebo čtyři, že to bude lepší?
To je dobrá informace, na něco podobného se chystám zas, tak bych to mohla vyzkoušet Smile
Použila jsem tehdy Hennecolor bordo nebo mahagon, nevím jestli měla značka nějaký vliv, když je v ní ten pikramát, ale ten by snad na suchost nijak působit neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 10:24 am    Předmět: Citovat

Mně to dělal hlavně melír, že to bylo pak suché nebo spíš ono to vypadá, ale ty vlasy zničené nejsou.
U přelivu to nemělo žádný vliv na hennu.
S tím pikramátem nevím, nikdy jsem takovou hennu neměla, dávám čistou nebo měděnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 12:24 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Tak myslíš jitty, že kdybych dala vrstev více, třeba tři nebo čtyři, že to bude lepší?
To je dobrá informace, na něco podobného se chystám zas, tak bych to mohla vyzkoušet Smile
Použila jsem tehdy Hennecolor bordo nebo mahagon, nevím jestli měla značka nějaký vliv, když je v ní ten pikramát, ale ten by snad na suchost nijak působit neměl.


Hennecolor jsem používala skoro rok, nejdřív měděnou (ta by měla být čistá), a pak mahagonovou (s pikramátem). Nevšimla jsem si rozdílu mezi těma dvěma v suchosti, pravda, že vlasy byly vždycky takový hrubší hned po obarvení, ale za pár umytí to bylo OK. Pikramát mi spíš vadil na svědění hlavy a trochu víc mi vypadly vlasy po obarvení (ale zase né nějak razantně, ale víc než obvykle za den).
Teď jsem poprvý použila egyptskou Lamdu a pocit drsnosti jsem nějka nezaregistrovala, možná je to původem henny a její ještě větší regenerací?

Když jsme u těch odbarvených vlasů, jedna spolužačka si taky párkrát nabarvila hlavu hennou a měla blond melíry odrostlý od půlky vlasů dolů. Ty konce se jí pak ulámaly, takže henna a odbarvení fakt ne Confused Pravda je že má střední až tmavší hnědou, a melíry měla opravdu světlý. Na jemně odbarvený vlasy by to nemuselo mít takovej vliv.

Když pak kadeřnice viděj jenom tyhle případy, fakt se nedivím, ale kdyby je tohle rovnou učili, ne spoustě případů by se tohle nestávalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 1:36 pm    Předmět: Citovat

No já jsem dala hennu na odbarvované vlasy i když mezitím byl ještě přeliv casting a vlasy mi neupadly. Naštěstí. Já bych to zase tak černě neviděla. Ale je fakt, že jsem měla nahnáno abych nebyla bez vlasů Smile
Spíš bych neriskovala odbarvení -> henna -> znova odbarvení. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 2:24 pm    Předmět: Citovat

Ještě mě napadá, že ten kadeřnický hennoodpor může být způsobený i tím, že hodně lidí, kteří ji zkusí, do ní zapomenou dát olej (nebo nevědí o tom, že by se měl přidat - na obalech se to většinou nepíše), vlasy se jim přesuší a katastrofa je tu... Moje kadeřnice se dušovala, že henna zničila vlasy i slečně, která nikdy chemií nebarvila ani neodbarvovala, tak by to možná mohlo být tím. Anebo jen kecala, aby tím podpořila svůj názor, kdo ví Very Happy
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 2:31 pm    Předmět: Citovat

Jenne, neviem, hennujem už vyše troch rokov a nikdy som nemala potrebu pridať do henny olej.
osobne mi to pripadá tak, že niektoré kaderníčky týmito možno aj vymyslenými legendami chcú len podporiť svoju teóriu o škodlivosti henny Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 3:44 pm    Předmět: Citovat

Ještě by to mohlo být i tím, že se tam dá nevhodný olej, já třeba oliváč z vlasů nedostanu, pokud je xkrát neumyju,takže jsou pak sušší. Proto jsem pak začala přidávat do henny ty kondicionéry nebo masky místo oleje. (Ale bavím se o lawsonii, indigo vyšuje obecně.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 9:24 pm    Předmět: Citovat

jedna kadeřnice dokonce šířla, že kousky namleté henny se zabodávají do vlasu a tím se vlasy strašně lámou Shocked Mad
ach jo, já si myslím, že kadeřnicím vadí, že vám pak na hlavu př stříhání nemůžou vnutit barvu a napatlat to chemkou, a tím přicházejí o prachy za barvení vlasů, a to není zanedbatelná částka....... Exclamation a hlavně vás díky barvě mají zaháčkované, protože k ní musíte chodit každý měsíc na dobarvení odrostů, což u henny odpadá.... Very Happy
já nebyla u kadeřnice 4 roky, barvím se hennou sama a zastřihuje mě přítel, nikoho jiného ke svým vlasům nepustím..... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 11:33 pm    Předmět: Citovat

Já mám právě od půlky vlasů odrostlý melír-ale melír po celé šířce-prostě mám tak tmavé vlasy a kadeřnici to nešlo chytnou blond normální barvou, že to vzala melírem celý-no a když teď henním bordo-tak tyhle vlasy jsou jakoby sušší a chytají úplně jinou barvou, i když jsem od barvení melírem již tři roky....nelámou se, to ne-možná mám silnější vlasy, -ale barva určitě není bordo, ale na těhle vlasech spíš taková ta spálená barva...ale mě to neva....hází to různé barvy..
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.