Co se zbylou hennou?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ffac468f1744bc15c2d0dc5d136e9498Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
itoe
8-20
8-20


Založen: 6.3.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 5:04 pm    Předmět: Co se zbylou hennou? Citovat

no tak jsem se po dlouhém odhodlání rozhodla udělat si ten zábal z bezbarvé henny, ale jaksi jsem neodhadla délku vlasu versus množství a řekněme, že mi ještě půlka toho bahna zbyla Embarassed
Chtěla jsem se zeptat, dá se s tím něco dělat? Jelikože jsem velmi praktická dívka Laughing je mi líto to jen tak vyhodit... Nebo je možné to nějak vysušit a třeba později znovu použít?a nebo to dat třeba do PETky, zavřít a použít to tak? Předem díky za odpovědi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 5:12 pm    Předmět: Citovat

Tak jako mokrá henna se zkazí.
Arrow v mrazáku přežila, ale je to krajní řešení... Smile ale funguje

vysušit jsem nezkoušela Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 5:33 pm    Předmět: Citovat

Na hennaforhair, tuším, radili ten mrazák, že se tím lawsonia nezničí a zachová si i barvicí účinky. U indiga to nefunguje. Ale jestli se dá v mrazáku skladovat i bezbarvá cassiau, to fakt nevím - nicméně bych tipla si, že asi jo. Rozhodně za pokus nic moc nedáš - a při rozmrazování uvidíš, jestli se s tou směskou mezitím stalo něco nepatřičnýho. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
itoe
8-20
8-20


Založen: 6.3.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 5:38 pm    Předmět: Citovat

tak jo díky všem:)
zmražení mě ani nenapadlo.. díky jinak s tím sušením ale stejně nevím, když jsem tam dala olej, jak by to dopadlo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkfrank
41-80
41-80


Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 9:59 am    Předmět: Hennacolor , zbytek v lahvičce..?? Citovat

ahojky holky,
koupila jsem si přeliv hennacolor a využila jsem jen půl lahvičky (není to prášková henna, ale je to přeliv, už připravený) je to prý na přechod mezi chemickým barvením a hennou přáškovou....
co teď s ní?? můžu si ji tak cca týden dva nechat v té lahvičce, ikdyž je otevřená???
nebo ji musím vyhodit?
díky Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 11:04 am    Předmět: Re: Hennacolor , zbytek v lahvičce..?? Citovat

lenkfrank napsal:
ahojky holky,
koupila jsem si přeliv hennacolor a využila jsem jen půl lahvičky (není to prášková henna, ale je to přeliv, už připravený) je to prý na přechod mezi chemickým barvením a hennou přáškovou....
co teď s ní?? můžu si ji tak cca týden dva nechat v té lahvičce, ikdyž je otevřená???
nebo ji musím vyhodit?
díky Shocked


Ja myslim,ze ji muzes nechat,prezije v pohode,protoze namichana se uz stejne prodava,ne? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 1:07 pm    Předmět: Mražení a jiné uchovávání henny Citovat

ahoj, právě se koukám na kilový balíček henny a přemýšlím, že půjdu sáčkovat a dávat do mrazáku.. našla jsem na to typ tady na fóru, protože prý henna časem ztrácí barvící účinky?? doteď jsem měla jen hennu o 200 g, tak jsem to nehrotila, protože jsem to měla nadvakrát..Smile

jak to děláte vy? mrazíte?

trošku se bojím možná navlhnutí, ale já jsem experimentátor, tak se asi na to za chvíly zvednu..Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 1:15 pm    Předmět: Citovat

Některé baby mrazí, já ne. Mívám pul-ctvrt kilove balicky otevrene i pul roku a nic se s hennou nedeje. Nez by se to zkazilo, stejne to spotrebuju. A na barveni vzdycky odmerim presne tolik, kolik supnu na kokos, tak mi rozmichana nezbyva. Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 1:17 pm    Předmět: Citovat

Mrazit sušenou hennu? Shocked
To mě teda nikdy nenapadlo, já mám doma hennu i rok (ano, asi sem magor-otevřenou) a pak to placnu na hlavu a v poho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 2:07 pm    Předmět: Citovat

Taky nemrazím (nikdy jsem jí neměla doma zásobu větší než řekněme na třičtvrtě roku). Měla jsem dojem, že má cenu mrazit akorát namíchanou směsku, který přebude po barvení. Tak to alespoń dělala kámoška - ale práškovku, pokud vím, taky nemrazila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.