Nerovnaká dĺžka vlasov

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
adulka4M
0-7
0-7


Založen: 15.11.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 3:58 pm    Předmět: Nerovnaká dĺžka vlasov Citovat

Ahojte, mám taký zvláštny problém. Asi pred pol rokom som si dala podstrihnúť končeky a keď mi kaderníčka rozčesala vlasy, začala sa čudovať, že tie "zadné" mám o 1cm kratšie ako tie predné. Tak mi ich zarovnala. Teraz, po pol roku, keď som si mokré vlasy rozčesala dohladka, opäť som prišla na to, že tie zadné sú o 1 cm kratšie ako tie predné.
Je pravda, že vlasy sa mi veľmi lámu, na koncoch ich mám suché, s bielymi bodkami a rozštiepenými končekmi. Myslíte, že sa mi zadné vlasy jednoducho lámu viac ako predné? Alebo tým, že mám vlasy tesne ku lopatkám to môže byť z toho, že sa mi zlomia keď sa opriem o stoličku alebo podobne?
Ďakujem =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 4:43 pm    Předmět: Citovat

Jak to popisuješ, tak se ti prostě ulamují a nerostou, nejspíš je opravdu vzadu víc zatěžuješ oblečením apod.
Zastřihnout konečky, přes ty bílé tečky to nerostě a víc péče zvnějšku i zevnitř, aby se daly dokupy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.