Krása ... je v očích toho, kdo se dívá
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7f7c5836dc303b49351640f80fa45caeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 3:31 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Nechápu, jak někdo může někomu závidět třeba větší či menší zadek. Já se takovými blbostmi nikdy nezabývala,


Adélko, teď jsem až nadskočila. Dotkla ses přesně mého nejbolavějšího místa. Ne, že bych záviděla každé, která má hezký malý zadek, ale je pravda, že jestli mě něco na mém těle trápí, pak je to tato část. Chápu, že tobě to s tvou perfektní postavou připadá nesmyslné, protože jsi s tím zřejmě nikdy neměla problémy. Věřím ale, že kdybys měla geneticky přisouzené objemné pozadí, mluvila bys jinak. Věděla bys, jaké to je, když se ti kvůli tomu někdo vysměje. Jaké to je, když se nemůžeš dostat do pěkných kalhot. Jaké to je stydět se svléknout. Nelíbit se samam sobě. Vidět svůj nepěkný obraz ve všech výkladních skříních, kolem kterých projdeš. Stát se béčkem pro spoustu mužů. Vidět kolem sebe samé štíhlé krásky bez problémů. Mít handicap při sportování. Co si budeme povídat, tloušťka a takové nepravidelnosti postavy mezi lidmi opravdu handicapem jsou! A lidé to dají doytčným najevo, ne že ne! Pak se nedivme, že tolik žen má psychické problémy...
U prsou mi to nepřipadá tak zlé. JSou-li velká, společnost to bere jako pěkné, jsou-li malá, stále je to považováno za normální a jako pěkné také. Disproporce a tukové polštáře plné celulitidy však nejsou pěkné nikdy. Vím, že je jistá skupina mužů, kterým se velký zadek líbí. Ale těch je bohužel menšina.
Návrat nahoru
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 3:37 pm    Předmět: Citovat

To Fairy: ale v každé době se považuje za krásné něco úplně jiného (často protichůdného), takž vlastně člověk může být úplně v klidu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 3:47 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
To Fairy: ale v každé době se považuje za krásné něco úplně jiného (často protichůdného), takž vlastně člověk může být úplně v klidu Smile


Jo, Dany, to je pravda. Jenže já se řídím tím, co mně osobně překáží nebo se mi na mně nelíbí, ne tou dobou a obecným míněním. Obezita byla naposled v módě v baroku a velké zadky oproti štíhlému pasu v secesi. Dnes to, ehm, vypadá podstatně jinak.
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 11:13 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
A.d.é.l. napsal:
Nechápu, jak někdo může někomu závidět třeba větší či menší zadek. Já se takovými blbostmi nikdy nezabývala,


Adélko, teď jsem až nadskočila. Dotkla ses přesně mého nejbolavějšího místa. Ne, že bych záviděla každé, která má hezký malý zadek, ale je pravda, že jestli mě něco na mém těle trápí, pak je to tato část. Chápu, že tobě to s tvou perfektní postavou připadá nesmyslné, protože jsi s tím zřejmě nikdy neměla problémy. Věřím ale, že kdybys měla geneticky přisouzené objemné pozadí, mluvila bys jinak. Věděla bys, jaké to je, když se ti kvůli tomu někdo vysměje. Jaké to je, když se nemůžeš dostat do pěkných kalhot. Jaké to je stydět se svléknout. Nelíbit se samam sobě. Vidět svůj nepěkný obraz ve všech výkladních skříních, kolem kterých projdeš. Stát se béčkem pro spoustu mužů. Vidět kolem sebe samé štíhlé krásky bez problémů. Mít handicap při sportování. Co si budeme povídat, tloušťka a takové nepravidelnosti postavy mezi lidmi opravdu handicapem jsou! A lidé to dají doytčným najevo, ne že ne! Pak se nedivme, že tolik žen má psychické problémy...
U prsou mi to nepřipadá tak zlé. JSou-li velká, společnost to bere jako pěkné, jsou-li malá, stále je to považováno za normální a jako pěkné také. Disproporce a tukové polštáře plné celulitidy však nejsou pěkné nikdy. Vím, že je jistá skupina mužů, kterým se velký zadek líbí. Ale těch je bohužel menšina.



Fairy, tak to promiň, to vůbec nebyl útok na Tebe. Já postavu dokonalou nemám, to vůbec ne, taky bych spousty věcí vylepšila, kdyby to šlo. Ale beru to tak, že jsem , jaká jsem a komu se to nelíbí, ať se na mě nekouká, to se nedá nic dělat. Klidně bych brala větší pozadí výměnou za to, že se mi přestane nadměrně vysušovat kůže (mám silný atopický ekzém, lepší je v létě, tragický v zimě), dělat rudé fleky po těle, praskat do krve a svědět... krásný to není, zažila jsem dokonce, kdy mi v tramvaji nějaký blbeček řekl "tfuj". Dřív jsem se před manželem styděla, připadala jsem si jako mrzák. Ale díky němu vlastně vím, že člověk, který Tě má moc rád tohle nevidí, neřeší, spíš než štítit se Ti i snaží pomoct... Rolling Eyes Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 12:32 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
...mám silný atopický ekzém...


Uááá... tak s tím jsem si užil Sad Měl jsem ho jako dítě, a pak na konci střední školy. Mazal jsem to lecčíms, ale většinou to zmizelo teprve když se tomu samotnému chtělo, bez ohledu na léčbu. Jen jedna vitamínová mast kdysi trochu pomáhala.
S věkem to ale zmizelo, a mělo to i jeden dobrý následek - poslední "záchvat" přišel pár měsíců před odvodem na vojnu. Tak jsem to trochu podpořil, dostal na to modrou knížku a za pár měsíců to zase zmizelo, tentokrát už navždy Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 3:37 pm    Předmět: Citovat

No s těmi krádežemi vlasů jste mi vyrazily dech(mě to sice nehrozí,nemámje moc dlouhé),ale je to hnus .vždyt to by se mělo trestat a tvrdě,takové škody...
Holky o pomlouvání vím svý,vždy jsem byla spíš s klukama,protože holkám jsem byla trnem v oku a pritom na me neni nic k zavisti,hezka nejsem nosim bryle,svyho casu jsem ani nedocenila pihy a jeste jsem se bez zrcadla kdysi ostrihla.Ale pomluvi kolem me krouzili opravdu ve velkym,asi jim vadilo ze jsem sva a nejdu s davem no jinak nevim.Ale co tak tady od vas ctu a co jsem videla vase fotky v galeriich jste fakt nadherne bytosti a skoro bych rekla dokonale(ale dokonalost postrada sarm:)á vy jste plne sarmu a slunce:)
Fairy vim ze ti to vymlouva vic lidi a nekdy to muze jit krkem,ale myslim ze jsi krasna a zadnyho zadku jsem si teda nevsimla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 3:43 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
No s těmi krádežemi vlasů jste mi vyrazily dech(mě to sice nehrozí,nemámje moc dlouhé),ale je to hnus .vždyt to by se mělo trestat a tvrdě,takové škody...
Holky o pomlouvání vím svý,vždy jsem byla spíš s klukama,protože holkám jsem byla trnem v oku a pritom na me neni nic k zavisti,hezka nejsem nosim bryle,svyho casu jsem ani nedocenila pihy a jeste jsem se bez zrcadla kdysi ostrihla.Ale pomluvi kolem me krouzili opravdu ve velkym,asi jim vadilo ze jsem sva a nejdu s davem no jinak nevim.Ale co tak tady od vas ctu a co jsem videla vase fotky v galeriich jste fakt nadherne bytosti a skoro bych rekla dokonale(ale dokonalost postrada sarm:)á vy jste plne sarmu a slunce:)
Fairy vim ze ti to vymlouva vic lidi a nekdy to muze jit krkem,ale myslim ze jsi krasna a zadnyho zadku jsem si teda nevsimla.


Kazdymu se libi neco jinyho, a je spousta chlapu mne nevyjimaje, kteri zadni proporce nevnimaji jaksi kriticky, i kdyz nejsou uplne miniaturni (coz se mi ani moc nelibi Wink)

Totez s pihama, treba LV dost slusej, a kolik holek se pritom o nich vyjadruje negativne....

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 5:27 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
A.d.é.l. napsal:
Nechápu, jak někdo může někomu závidět třeba větší či menší zadek. Já se takovými blbostmi nikdy nezabývala,


Adélko, teď jsem až nadskočila. Dotkla ses přesně mého nejbolavějšího místa. Ne, že bych záviděla každé, která má hezký malý zadek, ale je pravda, že jestli mě něco na mém těle trápí, pak je to tato část. Chápu, že tobě to s tvou perfektní postavou připadá nesmyslné, protože jsi s tím zřejmě nikdy neměla problémy. Věřím ale, že kdybys měla geneticky přisouzené objemné pozadí, mluvila bys jinak. Věděla bys, jaké to je, když se ti kvůli tomu někdo vysměje. Jaké to je, když se nemůžeš dostat do pěkných kalhot. Jaké to je stydět se svléknout. Nelíbit se samam sobě. Vidět svůj nepěkný obraz ve všech výkladních skříních, kolem kterých projdeš. Stát se béčkem pro spoustu mužů. Vidět kolem sebe samé štíhlé krásky bez problémů. Mít handicap při sportování. Co si budeme povídat, tloušťka a takové nepravidelnosti postavy mezi lidmi opravdu handicapem jsou! A lidé to dají doytčným najevo, ne že ne! Pak se nedivme, že tolik žen má psychické problémy...
U prsou mi to nepřipadá tak zlé. JSou-li velká, společnost to bere jako pěkné, jsou-li malá, stále je to považováno za normální a jako pěkné také. Disproporce a tukové polštáře plné celulitidy však nejsou pěkné nikdy. Vím, že je jistá skupina mužů, kterým se velký zadek líbí. Ale těch je bohužel menšina.


Fairy já sem se ti koukala do galerie a nezdá se mi že bys měla nějaký gigant zadek...máš pěknou postavu alespoň to tak vypadá podle těch fotek....ale je pravda že díky příteli sem se taky naučila brát jaká sem.Kdybych se mu nelíbila,nevybral by si mě.Ikdyž sem relativně štíhlá,nedokonalosti mám.Ale bohužel je vycvičit nemůžu.Mám vážně nemocné srdce a nějaký běh skok před švihadlo a pod. by mě zabilo.Takže cvičím pomaličku pilates a doufám že nedopadnu jako vepřík Very Happy Ale holky vždyť v životě nemá cenu se trápit.Každá sme něčím krásná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 6:31 pm    Předmět: Citovat

aha dekuju:)

A ja si myslim,ze ted je jaro a kdyz se budem usmivat a radovat s kvetinama ve vlasech tak dostaneme uplne vsechny lidi do smichu a uvolneni:)alespon bych si to prala:kyti:
Zrovna dneska mi nejaka holka za zady mineno na me rekla,teda ta je oskliva: Crying or Very sad
Ale tygrik me miluje a je pravda,ze v posledni dobe me i kluci na ulici oslovuji,ale takove male zakolisani vzdy majinko zaboli Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 7:32 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:

Zrovna dneska mi nejaka holka za zady mineno na me rekla,teda ta je oskliva: Crying or Very sad
Ale tygrik me miluje a je pravda,ze v posledni dobe me i kluci na ulici oslovuji,ale takove male zakolisani vzdy majinko zaboli Shocked Very Happy


Vykašli se na ní, na kozu jozu Very Happy Víš co se říká - není na světě člověk ten,aby se zalíbil lidem všem. A tady se líbíš Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.