Krása ... je v očích toho, kdo se dívá
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b99011d5b59e8df3237f928d14e20519Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 12:26 pm    Předmět: Citovat

Jak, pravdu? Sice už je to tu asi desetkrát napsané, ale každému se zkrátka líbí něco jiného. Co je pro jednoho tlusté, pro jiného je akorát...co je pro jednoho štíhlé, pro druhého je vychrtlé...

Slyšela jsem o jednom Českém podnikateli, který podnikal v Turecku, byl trochu při těle. Pak z nějakého důvodu zhubnul do stavu u nás nazývaného "normální". Turečtí obchodní partneři najednou ochladli a začali dělat problémy. Posléze se to vysvětlilo - mysleli si, že když je (na jejich vkus) tak nezdravě hubený, že je určitě nemocný, takže pro spolupráci neperspektivní...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 12:45 pm    Předmět: Citovat

jo a zeny typu Heleny Ruzickove jsou pro ne nejnadhernejsi bohyne a ja je chapu Very Happy vzdyt je to hezky byt stastny a nemracit se Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 12:52 pm    Předmět: Citovat

No jo, no. To se moc hezky říká těm, které s tloustnutím problémy nemají. Zato ty, na kterých to naskakuje při každém "hříšku" a musejí pak to nevzhledné sádlo nosit, z toho také radost nemají. Pochybuji, že I samotná Růžičková z toho někdy neměla deprese... Sad
Návrat nahoru
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 12:56 pm    Předmět: Citovat

ja vim Wink Ale kamaradka co myvala s vahou problemy zacala sama od sebe hubnout jen kvuli tomu ze se sama se sebou smirila a neresila to,zacla byt spokojena a prestala nabirat a zacla ubirat.Me to prislo logicky,kdyz budes psychicky v pohode,zacne byt telo vic v pohode a bez ohledu na to co jis te odmeni pro tvou radost.Ale jak uz tu bylo receno asi je to nekonecny kruh,protoze pokud si to sama nesrovnas tak te asi nepresvedcime.Ja to znam jsme obe tvrdohlave jako mezci. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 1:00 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
ja vim Wink Ale kamaradka co myvala s vahou problemy zacala sama od sebe hubnout jen kvuli tomu ze se sama se sebou smirila a neresila to,zacla byt spokojena a prestala nabirat a zacla ubirat.Me to prislo logicky,kdyz budes psychicky v pohode,zacne byt telo vic v pohode a bez ohledu na to co jis te odmeni pro tvou radost.Ale jak uz tu bylo receno asi je to nekonecny kruh,protoze pokud si to sama nesrovnas tak te asi nepresvedcime.Ja to znam jsme obe tvrdohlave jako mezci. Very Happy


Jo, to kdyby se mi podařilo!Jenže to je úkol pro Boha Sad . Máš pravdu, jsem jak mezci Wink
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 2:22 pm    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
Udivuje mě, že někomu tak vzdělanému zcela nic neříká pojem "relativita".
Uviduje mě, že ses pořád ještě nepoučila, že co je pravda pro jednoho, nemusí být pravda pro druhého.
Udivuje mě, že stále nechápeš, že fanaticky hlásat svoji pravdu bez ohledu na (po)city druhého není dobré.
A udivuje mě, že pořád neumíš přemoci nutkání tu svoji pravdu vpálit druhému do tváře, ač víš, že mu to není příjemné Sad .



... a to je zkrátka Fairy... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 3:27 pm    Předmět: Citovat

No jo, no. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Každý je holt nějaký Embarassed Embarassed Embarassed Aspoň, že to o mně víte... Wink
Návrat nahoru
Martin.
81-160
81-160


Založen: 24.3.2007
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 10:59 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ale ano. Chápu to všechno, ale odmítám si to přiznat. Já se v tom zrcadle prostě vidím. Vím, jak vypadám a znám svoje tělo. A to, co vidím a vím, se mi vůbec nelíbí, i když uznávám, že bych na tom mohla být ještě hůř. Muži asi chtějí být oblbováni a neradi slyší pravdu, nebo co Sad


A není to tím že všechny vidíte to co chcete jen vidět? Confused Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin.
81-160
81-160


Založen: 24.3.2007
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 11:04 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
jo a zeny typu Heleny Ruzickove jsou pro ne nejnadhernejsi bohyne a ja je chapu Very Happy vzdyt je to hezky byt stastny a nemracit se Wink


No a to za mlada dělala balet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 2:29 pm    Předmět: Citovat

nazov tohoto vlakna je krasna myslienka sama o sebe Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.