Co s "anténkami"?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3b7957d894cd45a7fc6c55cd478ef625Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
41-80
41-80


Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 11:24 am    Předmět: Citovat

ja taky mivam nekdy uplne rozharasene vlasy do vsech stran, a pomaha mi na to jedine voda a znova procesat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 10:01 am    Předmět: Citovat

Tenhle problém znám dost dobre... Confused Vetsinou po umytí mi lítají nové vlásky kolem hlavy, a hlavne kdyz jdu k metru tak vznikne takový pruvan, a vlasy se mi jezí do vsech stran. Shocked Nekdy si dám celenku, coz neco pomáhá. A nekde sem cetla, ze trochu jojobovýho oleje dát na dlane, rozetrít, a prejet po vlasech. Mne je ale líto dávat olej na cerstve myté vlasy, dávám ho jen na konecky proti trepení. Wink Kdyz vlasy uhlazuju prez den rukama, tak se mi aj rychleji mastí. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verculina
41-80
41-80


Založen: 6.3.2007
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 5:25 am    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Ahoj Smile ,
me by zajimalo, co delate, pokud je mate, s takovymi temi trcicimi vlasy - antenkami Laughing . Mne takrka vzdy trci nekolik vlasku vzhuru k nebi a nevim, jak je zkrotit.


nebo proste postrikat tuzidlem - mam takove male, koprivove, v lahvicce s rozprasovacem. Na tu svatozar staci striknout jednou, dvakrat, pak trosku uplacnout vlasy dlanema, upravit a je pokoj Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 2:54 pm    Předmět: Citovat

Hehe no mně se to také děje často po umytí, když nenechám vlasy tak 2 hodiny v ručníku a rozčešu je...Jakmile si sundám ručník za mokrých vlasů a rozčešu to v tu ránu vlasy zhrubnou, vypadají suché a všude poletují.zato když je nechám v ručníku uschnout jsou hladké a lesklé ale...zase tak trochu splihlé to mě trápí...Asi přejdu na přírodní šampony protože poslední dobou mi po glisskuru plihnou vlasy.Mám jich opticky míň a jsou takové jak bych to řekla řídké do ruky i v culíku.Štve mě to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 4:59 pm    Předmět: Citovat

Tp znám, anténky mám neustále, ale neřeším to, už jsem zvyklá... Plus mám "ofinky" na stranách obličeje... nu... alespoň je vidět, že mi stále rostou nové a nové vlásky, a to mě těší Wink Teď mám ku příkladu celou hlavu "chloupatou", protože jsem (po vzoru naší mňaudámy) shodila velkou část "kožíšku" (stresem při zkouškovém), a tak mi raší nový Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daleen
8-20
8-20


Založen: 4.11.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 5:22 pm    Předmět: Citovat

Shahlah: tohle "línání" znám taky....loni po zimních zkouškách jsem takhle přišla o neskutečný množství vlasů a zatím nemám pocit, že by mi nějak dorůstaly Sad Spís se jen stabilizoval stav vypadávání...
Anténky jsem mívala a občas ještě mám taky....ale kdysi dávno jsem z těch krátkých vlásků měla úplnou svatozář kolem hlavy. Uhlazovala jsem je rukama, ale moc to nepomáhalo, spíš se vlasy víc mastily a trčely stejně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilish
41-80
41-80


Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

taky znam... ale prijde mi to spis jako kratounke znicene a ulamane vlasky Sad tak nefim. vzdycky striknu trosinku laku a uhladim, funguje... me spis trapi podrosty na krku vzadu a za usima, to je des, vypada to, jak kdybych mela spinavej krk Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 1:52 pm    Předmět: Citovat

Mě začaly anténky růst zřejmě od doby, kdy jsem začala používat přírodní šampony, líp se o vlasy starat atd. pod vlivem tohoto serveru Cool Jsou to rozhodně nové vlásky, nikoliv ulámané staré. Zajímavé je, že se různě chovají podle toho, jaký použiju šampon. Většinou jsou rovné, ale když použiju Dolivu, tak se docele pěkně kroutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 2:31 pm    Předmět: Citovat

Jj, jak pouzivam besilikonove sampony, taky se mi antenky rozmnozily Very Happy. A jsem za ne ted rada Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 4:21 pm    Předmět: Citovat

Můj milý se mi smál, že z těch "antének" mám dvoje vlasy-jedny jako mikádo a druhé po pás. Jde to hezky vidět, když se mi po celém dnu rozpelíchá cop a to mikádo z něj vyleze. To asi budu muset vyfotit, vypadá to fakt srandovně, mám ty anténky docela husté Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.