Co jste měli dneska k snídani? :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 53, 54, 55  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4d4f001c1500a4edfb227a2544755610Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 4:02 pm    Předmět: Citovat

Nikinka: nápodobne Laughing
ale zo mňa si príklad neberte, do dvadsiatich siedmich som každé ráno raňajkovala. teraz viem pochopiť ľudí, ktorí raňajkovať nedokážu, lebo sa to u mňa deje už 6 rokov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 4:04 pm    Předmět: Citovat

Ovesné vločky (zalité horkou vodou) se skořicí a nastrouhaným jablíčkem. Mňam. A už to ani nesladím - dřív jsem doslazovala medem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 4:30 pm    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:
Nikinka: nápodobne Laughing
ale zo mňa si príklad neberte, do dvadsiatich siedmich som každé ráno raňajkovala. teraz viem pochopiť ľudí, ktorí raňajkovať nedokážu, lebo sa to u mňa deje už 6 rokov.


No u mě to není, že bych snídat nemohla, ale já buď vstávám až na ten oběd, anebo to nestíhám. Bohužel kvůli jednomu léku, kterej beru na lačno, nesmím půl hodinu jíst, jinak by se nevstřebal, a tak jím v trolejbuse, ve škole a tak. Dneska to byl ale první případ. No a někdy i když se vzbudím třeba v 10, tak se mi jednoduše nechce, nemám hlad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 4:39 pm    Předmět: Citovat

Tedy, vy ale poctivě snídáte Shocked To fakt závidím...Já snídala naposled snad jen jako dítě. Nesnídám vůbec, navíc vstávám po 12. hodině a to už se o snídani nedá mluvit Very Happy Když musím vstávat dřív (do školy a tak), tak mi je pak celý den tak strašně blbě, že nemůžu jíst skoro vůbec Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 4:51 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Tedy, vy ale poctivě snídáte Shocked To fakt závidím...Já snídala naposled snad jen jako dítě. Nesnídám vůbec, navíc vstávám po 12. hodině a to už se o snídani nedá mluvit Very Happy Když musím vstávat dřív (do školy a tak), tak mi je pak celý den tak strašně blbě, že nemůžu jíst skoro vůbec Rolling Eyes


My právě vůbec nesnídáme poctivě Shocked Ale zase pokud náhodou musím vstávat brzo, tak do sebe aspon něco natlačit musím, jinak by mi blbě bylo. Doma to nestíhám (léky a půlhodina nalačno), ale většinou si skočím do pekárny pro makovej nebo tvarohovej koláček a ten sním cestou MHD nebo až ve škole. Anebo si vezmu něco sebou z domu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 4:59 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si zvykla pravidelně snídat na střední v prváku a už mi to zůstalo. Celé čtyři roky jsem snídala s úderem půl šesté a teď, když už sice vstávám každý den jinak a většinou dopoledne, snídám taky poctivě. Ale u mě jde spíše o reflex než o pocit hladu a pak to dopadá tak, že jím jenom jednou denně - po probuzení začnu a večer končím Laughing Jinak dneska jsem ke snídani měla čokoládový termix, pak ovesnou kaši s malinami a čtyřmi lžičkami cukru a pak dva čerstvé rohlíky s paštikou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 5:02 pm    Předmět: Citovat

Já snídám pravidelně když jsem v práci. Je to už takový pravidelný rituál, pustit kompa a než naběhne, dojít si pro vodu na čaj a než naběhnou všechny systémy a aplikace, je čas v klidu a pohodě posnídat. Výhoda pomalých kompů Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 5:03 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Já jsem si zvykla pravidelně snídat na střední v prváku a už mi to zůstalo. Celé čtyři roky jsem snídala s úderem půl šesté a teď, když už sice vstávám každý den jinak a většinou dopoledne, snídám taky poctivě. Ale u mě jde spíše o reflex než o pocit hladu a pak to dopadá tak, že jím jenom jednou denně - po probuzení začnu a večer končím Laughing Jinak dneska jsem ke snídani měla čokoládový termix, pak ovesnou kaši s malinami a čtyřmi lžičkami cukru a pak dva čerstvé rohlíky s paštikou Smile


Já bych třeba ráda snídala dobře a doma, ale musím čekat půl hodiny po tom prášku a do tý doby se většinou už vykopu z baráku celkově, takže než se k jídlu dostanu, je to hodina a většinou víc od probuzení. Prostě pak už ani nemám hlad... Docela ti to závidím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 5:15 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
eMia napsal:
Já jsem si zvykla pravidelně snídat na střední v prváku a už mi to zůstalo. Celé čtyři roky jsem snídala s úderem půl šesté a teď, když už sice vstávám každý den jinak a většinou dopoledne, snídám taky poctivě. Ale u mě jde spíše o reflex než o pocit hladu a pak to dopadá tak, že jím jenom jednou denně - po probuzení začnu a večer končím Laughing Jinak dneska jsem ke snídani měla čokoládový termix, pak ovesnou kaši s malinami a čtyřmi lžičkami cukru a pak dva čerstvé rohlíky s paštikou Smile


Já bych třeba ráda snídala dobře a doma, ale musím čekat půl hodiny po tom prášku a do tý doby se většinou už vykopu z baráku celkově, takže než se k jídlu dostanu, je to hodina a většinou víc od probuzení. Prostě pak už ani nemám hlad... Docela ti to závidím Smile


Já zas beru nějakou železitou srajdu, dva prášky ráno nalačno a taky pak půlhodiny musím čekat, jenže tím, že vstávám dopoledne a do školy jdu odpo, nebo vstávám ráno a školy jdu dopoledne, nebo až večer, tak mě to nijak neomezuje Smile Na střední to bylo horší, tam jsem taky musela se snídaní počkat až do školy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 5:21 pm    Předmět: Citovat

Taky mám prášky na ráno na lačno (a prášky nejdřív dvě hodiny po těch prvních a další nejmíň dvě hodiny po těch druhých a nejmíň dvě hodiny před a po mléčných výrobcích, tak naplánovat si jídlo je občas dost fuška Smile ), ale řeším to prostě tak, že vstanu, během 10 minut se vypravím, prášky zhltnu v MHD, kde už jsem dost vzhůru, abych je nepopletla a než dojedu do práce, je to přesně ta potřebná půlhodinka.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 53, 54, 55  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.