Co jste měli dneska k snídani? :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 53, 54, 55  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a0cc7c7b8550c4ecea50ecebc284fc2cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 5:32 pm    Předmět: Citovat

teda já takyx barala léky rámp na lačno. Tak jsem si prostě nastavila budíka na dřív a připravila si prášek a vodu k posteli. Lék sem zapila a teprve pak lezla z postele, šla se učesat, vyčůrat, obléct, nalíčit, anjedla se a vypadla do školy...

jinak dneska jsem měla vafle a caro Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 5:42 pm    Předmět: Citovat

Já už tak mám budíka na první zazvonění o třičtvrtě na šest s tím, že přirozeně se fyzicky budím o půl sedmé. Kdybych měla vstávat tak brzo, abych se probudila, snědla prášek, počkala půl hodiny, nasnídala se a až pak začala vyrážet do práce, vstávala bych v pět a byla celý den zombí.

A dnes jsem snídala okraje rozmarýnových sušenek a dvě vosí hnízda, abych viděla, jak se rozležely Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 6:05 pm    Předmět: Citovat

Já bych taky byla jako zombie vstávat o půl hodinu dřív... pro mě je každá minuta dobrá Laughing Když nevstávám dřív jak přítel, tak do mě ten prášek nacpe v polospánku a pak spím dál, a když pak vstávám já, nemusím čekat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 6:20 pm    Předmět: Citovat

no já nevstala o pul hodiny celkem, to sem do sebe naládovala ten prášek...

u mě je problém, že si nemohu dovolit cestovat nenajedené a to jak autem, tak hromadnou dopravou... Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 6:28 pm    Předmět: Citovat

Tak u mě je to 10 minut od opuštění postele do opuštění domácnosti - WC, koupelna, oblečení ze židle, snídani do ruky, boty, kabát (v létě o minutku míň, odpadá kabát Smile ). Ráno prostě jedu na omezený, plně automatizovaný provoz. Když jsem dřív ještě nepráškovala, občas jsem něco zhltla i v MHD, ale naštěstí cestování na lačno mi tolik neva, tělo opravdu ještě spí, přestupuju v polospánku a budím se buď na posledních eskalátorech nebo až na schodech v práci (ty nejezdí, takže tam už to v polospánku nejde Smile ).

Když mám ale nepracovní den, tak to se snídaní doma taky rozmazluju, snídaně do postele nevyjímaje Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 8:00 pm    Předmět: Citovat

Já taky doma nesnídám - jak už bylo řečeno, každá minutka spánku ráno dobrá. Za 10 minut to sice nestíhám (i když, když někdy musím vstávat fakt extrémně brzo...), ale na nějakou dlouhou ranní výpravu si taky nepotrpím. Navíc já hned po probuzení vůbec nemám hlad, taky si myslím, že to tělo ještě spí. Potřebuju tak půlhodinku až hodinku vůbec na nastartování trávení. Laughing Ale nosím si vždycky něco do školy a zhltnu to obvykle před první hodinou, takže se nedá říct, že bych nesnídala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 8:20 pm    Předmět: Citovat

Tak já snídám okamžitě po umytí. Jinak se dostavuje syndrom cukrové hladiny v hajzlu (krevní cukr je tak nízko, že si tělo vypomůže tím, že zvrací). Když musím jet na krev do laborky na lačno, sním dva žitné suchary a doktorce hlásím, dva sežrané suchary. Protože pořád lepší si ty hodnoty odečíst z výsledku testů, než mě seškrabovat z eskalátoru v metru. Ale stejně se mnou na tu krev vždycky někdo jezdí.

Většinou snídám vzorně domácí musli, ovesnou kaši nebo žitný chléb (vždy sladké snídaně). Ale někdy, když se mi nějaká dobrota nevejde do denního přídělu, stane se, že mi na snídani vyjde kus dortu nebo dokonce zmrzlinový pohár. Teď o vánocích snídám cukroví, protože jinak bych na něj prostě neměla místo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 8:28 pm    Předmět: Citovat

Jo, cukrový kolapsy taky znám. Není to sranda, ale žít se s tím dá. Když to bylo u mě akutní, měla jsem krajíček chleba hned u postele, protože jinak bych se ani neposadila. Naštěstí tohle se už ustálilo. Zatím. Časem se zas zhorší. Ale jsem pevně rozhodnutá stát se do té doby rentiérkou, takže se tím odmítám stresovat Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 8:46 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska na snídani nebylo nic (vstávala jsem nechutně brzo), takže jsem snídala svačinu - zelňák a koblihu z pekárny.
Když vstávám normálně, dávám si kafe a něco z toho, co najdu v lednici+1 kus jakéhokoli ovoce Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 9:02 pm    Předmět: Citovat

dneska jsem snídala vaječnou omeletu. Ale normálně snídávám sladce, to jen teď že jsem doma u rodičů a nemusím do školy. Když jsem byla na gymplu, tak jsem skoro nesnídala, ale na vš jsem si na to nějak zvykla a teď už nejsem schopna bez snídaně fungovat. Když se nenasnídám, nefunguje mi mozek a brzo mám hlad a bolí mě z toho břicho. A naopak když se nasnídám moc, tak mi z toho někdy taky nebývá úplně nejlíp, asi jak jsem rozespalá a ještě úplně nefunguju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 53, 54, 55  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.