Jak vstáváme a v kolik ?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cbd30a2d7ddb03e165eb3146607f469fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jak vstáváme ?
s chutí
2%
 2%  [ 1 ]
s odporem
34%
 34%  [ 14 ]
protože musím
21%
 21%  [ 9 ]
nějak vstanu
26%
 26%  [ 11 ]
mám člověka na buzení
4%
 4%  [ 2 ]
nemám rád/a vstávání
9%
 9%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 6:25 pm    Předmět: Jak vstáváme a v kolik ? Citovat

Probíráme tu kde co, a tak mě napadlo, s jakou chutí či nechutí vstáváme a v kolik hodin ...

U mě vstávání nikdy nedělalo problémy a tak je mi celkem jedno, kdy vstávám, po zazvonění budíka hned lezu z postele a do 10 minut jsem na cestě do práce... no a pravidelně celý týden vstávám okolo 4.20 hodin...
Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 6:36 pm    Předmět: Citovat

Já vstávám většinou v osm nebo devět jak přes týden, tak o víkendech, krom úterků, kdy jsem vstávala v šest - jak to bude příští semestr nevím, ale doufám, že stejně!! Na střední jsem vstávala denně v 5 a nevadilo mi to, pohoda, ale teď už se mi na to zvykat nechce Embarassed A samozřejmě, že když se odněkud vracím kolem třetí čtvrté nebo později, tak spím do té dvanácté, ale to jen o víkendech a jen výjimečně uprostřed týdne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 6:46 pm    Předmět: Citovat

No já vstávám většinou v půl 8 ráno. Byla doba, kdy jsem do práce vstávala ve 4 hod. Sice jsem vstala a bez problému, ale jako s chutí bych tomu neříkala...Třeba přítel hned po probuzení-s ním se nedá ani mluvit... Laughing to je hroznej morous-.... Laughing
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 6:50 pm    Předmět: Citovat

ja vstávam o 8 teraz každý deň. vcelku bez problémov Very Happy ale či s chuťou, to neviem, lebo ma vždy čaká učenie (+ upratovanie) :/ dávam prednosť skoršiemu vstávaniu, potom je totiž večer väčšia šanca, že zaspím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 6:58 pm    Předmět: Citovat

Asi tu budu za divnou, ale budím se sama od sebe klidně v šest, sedm hodin. Oproti vyspávání to má jednu velikou výhodu - den je potom tak nějak delší Wink
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 7:56 pm    Předmět: Citovat

Já jsem sova. Mluví to asi za vše, a prostě sama od sebe se v 6, 7 fakt nebudím, dělá mi někdy problém vstát třeba i v 8 ráno. Sama se budím okolo 10h, někdy dýl, záleží na tom v kolik jdu spát. V týdnu chodím mezi půlnocí a 1 ráno, o víkendu i dýl. Každopádně většinou každý vstávání je pro mě hrůza Laughing Pokud můžu, vyvaluju se třeba půl hodiny jen tak a koukám z okna, nebo jen tak do blba, než nastartuju. Někdy mám pocit, že každej pohyb po ránu mě vyčerpá ještě víc, někdy dokonce vstanu víc unavená, než večer chodím spát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 7:59 pm    Předmět: Citovat

V létě mi nedělá problém vzbudit se o půl páté a pak si ještě lenošit. V zimě je to horší. Ale samovolně se budím vždycky nejpozději v těch sedm, když jsem extralíná, pak o půl osmé. Zčásti přirozený vývoj, zčásti vypěstované (vizte vedle u snídaní Smile ) Ale bývaly i doby, kdy mi vstávání před osmou přišlo jako nelidské týrání.

A souhlasím s Jenne, den je pak mnohem delší Smile Jen už moc nezvládám být vzhůru po půlnoci tak, abych byla plně funkční. Takže ono se to nějak srovná.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 8:09 pm    Předmět: Citovat

Jé vstávání, můj problém už od školky Laughing Když jdu do školy/práce, vstávám asi o půl 7. O víkendu, nebo když nikam nemusím se snažím vstávat tak o půl 8 (ne že by se mi to dařilo). Ráno se nemůžu nikdy probrat, věšinou zamáčknu budík a ani nevím, že zvonil. Z toho důvody si vždy večer nastavuju budíky dva, ovšem ten druhý skončí dost často stejně Laughing Zvažuju koupi třetího a jeho umístění na druhý konec místnosti Very Happy Ovšem jelikož mám nízký tlak, tak když ráno rychle vyskočim z postele zamotá se mi hlava a zase si rychle lehám. Posledních pár týdnů navíc hodně špatně spím kvůli problémům se zády, to mi při vstávání moc nepomáhá. Ježíšem mi slíbil novou matraci, takže se to snad zlepší.
Zní to celé strašně stresově Smile ale to ne, v rámci možností mám většinou klidná rána. Když nikam nespěchám, ležím klidně půl hodiny v posteli, dívám se na slunce z okna, přemýšlím o tom co se mi zdálo... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 8:10 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se během let, kdy na mě společnost a její požadavky páchala krutosti typu v 6:30 v práci nebo v 7:30 ve škole na druhém konci města, dopracovala k ideálnímu stavu. Dřív mi v důsledku nedobrovolného vstávání v nelidskou hodinu (a často za tmy) bývalo ráno velmi zle. Motolice, blivno, třes atd. Vypěstovala jsem si i díky tomuto několik nemocí.
Teď chodím spát po půl jedné (podle toho, kolik je práce) a vstávám v 8:30. Ovšem s tím, že vstanu a jsem okamžitě k použití. Když dostanu hned snídani, jsem schopna se do 5ti minut nastartovat.

Pokud musím jednou za uherák brzy ráno třeba na krev, kolem druhé odpolední jsem zombie a v šest je den zabitý, protože prostě odpadávám Confused
Takže pro mě platí: raní ptáče večer pláče Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 8:49 pm    Předmět: Citovat

Já jsem spavý člověk, když můžu, tak spím Smile První dva roky na vysoké jsem musela téměř denně vstávat v 6, ne že bych to dělala ráda, ale zvykla jsem si a je fakt, že den je potom delší. Ale taky jsem pak ráda šla spát třeba v 10. Letos už to bylo volnější, takže jsem si odvykla brzo vstávat, nicméně pořád chodím večer ráda brzo spát. Což je trochu problém co bydlím s přítelem, on vstává nejdřív v 8, spíš pozděj a chodí spát po půlnoci (a diví se, že se mnou v tuhle noční hodinu už nic není Rolling Eyes )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.