Jak vstáváme a v kolik ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=114f333a0f160ab5d302ef44ee240f47Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jak vstáváme ?
s chutí
2%
 2%  [ 1 ]
s odporem
34%
 34%  [ 14 ]
protože musím
21%
 21%  [ 9 ]
nějak vstanu
26%
 26%  [ 11 ]
mám člověka na buzení
4%
 4%  [ 2 ]
nemám rád/a vstávání
9%
 9%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 8:52 pm    Předmět: Citovat

Ja su sova. Chodívám spát kolem půlnoci-dvou, tří ráno. Budím se adekvátně k tomu v 9, 10h a nezáleží na tom, kdy vstávám. Takže letošní (za celou dobu na VŠ ojedinělé) vstávání na 7.30, kdy je třeba z postele se vykulit po šesté, beru jako nelidské týrání Twisted Evil
Vstávám většinou o hodinu, hodinu a půl před odchodem, abych v klidu provedla ranní hyjenu, udělala si snídaň, kafe, probudila se a začal mi pěkný den. Když snídaň nestihnu, nebo se málo vyspím, je to boj.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 9:32 pm    Předmět: Citovat

O týdnu kdy se musím brzy vyvalit z domu do školy vstávám v půl šestý, někdy i v 5. Nedělá mi to velký problém, párkrát jsem musela vstávat i ve 4 ráno, abych stihla bus a tak. Ranní vstávání mi velké problémy nedělá, ale o víkendech si také ráda třeba ještě půl hodinky po tom co vstanu - okolo 8 hodiny , poležím. Smile Smile
A ano, máte pravdu když vstáváte dřív tak je den mnohem delší. Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 9:52 pm    Předmět: Citovat

Pro mě je ideální rytmus jít spát tak mezi desátou a jedenáctou a vstávat mezi půl osmou a osmou. Jinak ve zkouškovém se měním samovolně v sovu, protože mi to večer dobře leze do hlavy, takže pak vstávám i v deset a později. Nejradši po probuzení ještě chvíli ležím v posteli a startuju mozek, protože těsně po probuzení bývám nepoužitelná. Pokud to nejde, tak si aspoň dopřeju dlouhou snídani. Dřív jak hodinu po vzbuzení prostě nefunguju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 11:02 pm    Předmět: Citovat

Hm. Já většinou chodím spát kolem tří až pěti hodin ráno a úměrně tomu vstávám. Přinutit mě vylézt z postele před polednem je nadlidský výkon a pokud musím být někde během dopoledne, nejdu často vůbec spát, protože bych nevstala. Když opravdu dlouhodoběji brzy vstávat musím, tak si ten režim nějak přehodím, ale činím tak s krajním odporem.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enkelinkiskanka
321-600
321-600


Založen: 4.11.2010
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 11:33 pm    Předmět: Citovat

Kdyby to jen trochu šlo, přes den spinkám a budím se na noc... Můj běžný den: V 6:30 mi zazvoní budík. Tak deset minut se budím, nesnídám, spáchám nutnou hygienu, nestíhám, doběhnu na autobus, hodinu cestuju do školy... A až tak do dvou-tří odpoledne jsem ospalá a nepoužitelná, slibuju si, jak půjdu brzy spát... kolem tý třetí se to zlomí, já jsem naráz plná energie, a do postele se nedokopu dřív jak v jedenáct (spíše ale tak kolem jedné-druhé ráno).

Abych odpověděla na otázku: Vstávám co nejpozději, a blbě! Very Happy
_________________
Vlci lide jsou prokleti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2011 7:00 am    Předmět: Citovat

Když jsem ještě nechodila do práce, tak jsem vstávala tak kolem desáté, ale co chodím do práce, tak vstávám přesně v 5:17 Laughing , je to přesně vypočítaný ideální vstávací čas. Po té následují úkony, na které mám taky daný časový interval. Ale všechno dělám pěkně pomaloučku, polehoučku, po ránu žádný spěch.
A abych byla ještě za většího exota, tak spát chodím o půl deváté Laughing . Prostě potřebuji 9 hodin spánku. O víkendu chodím spát tak o půl noci a vstávám pro změnu v 9 ráno.
Chtěla bych spát méně, ale prostě to nejde, jak nemám svých 9 hodin, tak jsem děsně unavená a celý den myslím jenom na postel Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2011 9:36 am    Předmět: Citovat

Na střední jsem vstávala pravidelně v 6:15 a byla jsem zvyklá, spát jsem chodila mezi 10-11, záleželo na okolnostech.
VŠ mě rozmazlila, na mojí škole první vyučování je až v 8h, což jsem měla jen 2x týdně, jednou jsem měla na půl10 a 2 dny jsem školu neměla vůbec. Takže můj režim se dosti změnil, stala jsem se sovou, do 1 v noci jsem schopná fungovat a vstávám kolem 9 (pokud jsem nemusela do školy, kdy jsem vstávala kolem 6:30).
Docela rozhozený režim no. Ale nevadí mi to Smile

p.s. ano, nemám žádnou brigádu, ani neplánuju, nějak jsem na to moc líná a moje příjmy ještě celkem převyšujou výdaje, tudíž nemám ani motivaci...
a vždycky si radši koupím nějaké šminky nebo hadry, než abych to utrácela v hospodě Smile)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2011 10:37 am    Předmět: Citovat

Jsem sova... Už jsem se o tom definitivně přesvědčila.
Za normálních okolností (chození do školy) chodím spát po jedenácté, nebo nějak k půlnoci. A vstávám jak musím. Zjistila jsem, že mi vyhovuje spát buď 7 hodin nebo 9, 8 je katastrofálních - proč, to netuším.
Nenávidím přednášky od 7, nenávidím, navíc musím ještě do vedlejšího města... Kdyby ty přednášky nebyly dobré a kdyby mi to tak strašně nepomáhalo všechno slyšet, tak se na to zvysoka.....
Dopoledne jsem dost k nepoužití, pak je oběd - potom se tráví, to taky nestojí za moc, opradvdu ožívám kolem páté (pokud se předtím celý den neplácám ve škole, to ožiju až kolem šesté/sedmé...)
Ale hlavně mi vadí, že nemám režim - na střední člověk vstává každý den stejně, ale na VŠ ne a pak podle toho vypadám... Na brzké vstávání bych si zvykla, kdyby bylo pravidelné. (ale přece kvůli jedné přednášce na 7 nebudu vstávat v 5:30 každý den, že...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2011 10:51 am    Předmět: Citovat

souhlasím, že na vš jde veškerý režim do háje. Já teda nikdy neměla tak úplně režim, ale ty první dva roky jsem si aspoň zvykla na to vstávání v 6 pět dnů v týdnu. Letos jsem musela dva týdny v semestru denně vstávat v 6 a jak jsem nebyla zvyklá, tak jsem jeden z posledních dnů úplně normálně zaspala (což se mi nestává, běžně když musím, tak musím a vstanu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2011 12:09 pm    Předmět: Citovat

Ja a vstavanie - to dokopy rozhodne nejde a myslim, ze ta nenavist je vzajomna. Very Happy
Pokial ma nikto netaha za nohu z postele (a ze je to teda docela slusny nadludsky vykon, vyhrabat ma spod perin), vstavam samovolne okolo 12. hodiny. A je docela jedno, ci idem spat o polnoci, alebo o 4am rano.
Pocas skoly to bol tiez docela boj, 2x/tyzden som musela byt na nohach o 5am, coz je docela vykon, kedze zaspavat pred polnocou nie je moja silna stranka a tak sa mi aj par krat podarilo zachrnet cviko.
Neviem, ako by som sa klasifikovala, ale ak sa tieto moje vykony oznacuju za "sovu", tak v tom pripade ano... Som sova se vsim vsudy. Twisted Evil Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.