Jak vstáváme a v kolik ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c63d07c265c5fb0bcaced4c440cbd38bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jak vstáváme ?
s chutí
2%
 2%  [ 1 ]
s odporem
34%
 34%  [ 14 ]
protože musím
21%
 21%  [ 9 ]
nějak vstanu
26%
 26%  [ 11 ]
mám člověka na buzení
4%
 4%  [ 2 ]
nemám rád/a vstávání
9%
 9%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2011 9:08 pm    Předmět: Citovat

Většinou hore řiťou. Jsem schopná spát 20 hodin denně a nejradši jsem chodívala na noční směny. Takže budíček ráno ve čtyři mě nijak nehecoval.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Anetka*
41-80
41-80


Založen: 13.8.2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2011 9:37 pm    Předmět: Citovat

Já jsem tvor velmi spavý a vstávání je pro mně nejhorší část dne. Twisted Evil Přes týden chodím spát tak v 10 a vstávám v 6.45, naprosto nevispalá s kruhy pod očima, když na mně někdo mluví tak neodpovídám, v horším případě mi uklouzne nějaká ta nadávka. Evil or Very Mad O víkendu, když mám volný den a nikam nemusím, jdu spát taky v 10 večer a vstávám až ve 12 v poledne. Což máme 14 hodin spánku, ale i pak jsem už k večeru unavená.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2011 10:48 pm    Předmět: Citovat

dosť vám závidím pravidelný režim. nekonečné obdobie chronickej únavy sa presunulo už len na "deň", v noci to začína byť všetko po starom. čiže chodievam spávať okolo 4. je to sčasti zvyk, potom nedokážem zaspať skôr, a sčasti fakt, že som skôr nočný typ. je to môj problém a mala by som si ten biorytmus napraviť, ale mne je málokedy ráno dobre a som príjemná, tak to je jedno Very Happy

no a teraz to priznanie.. keď nemusím, tak doobeda z postele nevyleziem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2011 11:10 am    Předmět: Re: Jak vstáváme a v kolik ? Citovat

Clondyk napsal:
Probíráme tu kde co, a tak mě napadlo, s jakou chutí či nechutí vstáváme a v kolik hodin ...

U mě vstávání nikdy nedělalo problémy a tak je mi celkem jedno, kdy vstávám, po zazvonění budíka hned lezu z postele a do 10 minut jsem na cestě do práce... no a pravidelně celý týden vstávám okolo 4.20 hodin...
Wink Laughing

Och, závist Very Happy Já vstávání NENÁVIDÍM a mám to jak wolfi-dokážu spát neuvěřitelně dlouho (přes den), ale v noci jsem v pohodě.
Nejradši bych celý život prospala, když spím tak mi nic nechybí, utíkám k tomu, miluju ho Embarassed Ale to bude mít asi psychické příčiny než nějakou spavou nemoc.
Vstávám (a chodím spát) velmi nepravidelně, možná i proto se pořád cítím unavená. Ve škole začínáme každý den jinak. O víkendu vstávám klidně až o půl 11. No, chtělo by to od nového roku konečně nějaký režim Confused
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2011 11:50 am    Předmět: Citovat

Jako většině lidí i mě VŠ, zrušila jakýkoliv denní režím. Tento semestr jsem měla školu akorát jednou týdně na 9h, jinak většinou odpoledne. Takže Jsem si většinou nastavovala budík na 8:30, to už jsem byla mnohdy sama vzbuzená, abych nezabila celý den v posteli, a stihla něco udělat. Na přednášku, kterou jsme měli v 7.30 jsem nezvládla chodit Twisted Evil Embarassed Dokopat se vstanout za tmy je opravdu výkon, a když vím, že přednáška je nepovinná... Twisted Evil Nicméně a budu muset někdy vstávat ráno do práce, není problém si režim změnit, jen to musím být pravidelné. Spát chodím jak kdy..když jsem unavená, klidně i před devátou, když se blíží ručička k 22h, tak už jdu ze zvyku spát. V noci se na nic soustředit nemůžu, takže spánek je pro mě dobrá volba Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2011 12:11 pm    Předmět: Re: Jak vstáváme a v kolik ? Citovat

Wilwarin napsal:
Och, závist Very Happy Já vstávání NENÁVIDÍM a mám to jak wolfi-dokážu spát neuvěřitelně dlouho (přes den), ale v noci jsem v pohodě.
Nejradši bych celý život prospala, když spím tak mi nic nechybí, utíkám k tomu, miluju ho Embarassed Ale to bude mít asi psychické příčiny než nějakou spavou nemoc.
Vstávám (a chodím spát) velmi nepravidelně, možná i proto se pořád cítím unavená. Ve škole začínáme každý den jinak. O víkendu vstávám klidně až o půl 11. No, chtělo by to od nového roku konečně nějaký režim Confused


Jojo, nejsladší věcí na světě je spánek, pravila Chytrá Horákyně Smile . Ve spánku mě nic nebolí, je mi dobře, můžu zapomenout na všecko, co se během dne stalo.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 3:27 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky ráda spánek a jak Wink v pracovní dny chodím spát docela brzo do devití už jsem v posteli jen vymečně jdu déle jelikož stavám v pět ráno tak chodím brzo spát.Ale o víkendu dokážu jít i o půlnoci do postele ale to zase chrním pomalu až do oběda Laughing Už se těším na léto to budu moc lenošit jak budu chtít Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dude
41-80
41-80


Založen: 27.9.2008
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 3:41 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
dosť vám závidím pravidelný režim. nekonečné obdobie chronickej únavy sa presunulo už len na "deň", v noci to začína byť všetko po starom. čiže chodievam spávať okolo 4. je to sčasti zvyk, potom nedokážem zaspať skôr, a sčasti fakt, že som skôr nočný typ. je to môj problém a mala by som si ten biorytmus napraviť, ale mne je málokedy ráno dobre a som príjemná, tak to je jedno Very Happy

no a teraz to priznanie.. keď nemusím, tak doobeda z postele nevyleziem.


Tak to sme na tom stejně ! Smile Já se už kolikrát snažil to změnit, jenže vždycky to sklouzne k tomuhle. Asi mi to prostě víc vyhovuje, nevím Smile

Pak ale taky příjde den praxí a to musím vstávat v ty 4 hodiny co někdy chodím spát Wink takže většinou chodím spát ve 2 a vyspím se krásný dvě hodinky a sem čilej jako rybička Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 5:25 pm    Předmět: Citovat

Vo všeobecnosti mi ranné vstávanie problém nerobí ak pred ním bol dostatočné dlhý a kvalitný spánok, tj. tak 8 hodín. Som schopná vstávať o 4.00 ak by som už o 20:00 mohla spať...Čo je na intráku uplne nemožné... Confused
Inak VŠ mi rytmus tiež rozhodila, ale posledný semester som si vytvorila vlasný s tým že každé ráno som chodila na 7:00 bud do školy alebo do fika Very Happy...dosť mi to vyhovovalo Smile plánujem v om pokračovať, aj keď spolubydly teda nadšené nie sú Twisted Evil
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 6:05 pm    Předmět: Citovat

ranné vstávanie je horor, utrpenie, týranie...pred skúškou do istoty ani spať nejdem, lebo by som určite ráno nevstala a bol by z toho problém...
keď nemusím ísť do školy/niekde inde tak sa pred dvanástou z postele nedostanem a v extrémnych prípadoch vstávam okolo jednej-druhej Embarassed viem, hanba mi ale v tomto si nepomôžem
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.