stahovač
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 7:15 pm    Předmět: Re: stahovač Citovat

vanilla005 napsal:
Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás vyzkoušela stahovač barvy Subrina eliminátor? Mě teď právě dorazil domu a podle návodu co je u toho jsem to asi moc nepochopila... jsou v balení 2 lahvičky, které se smíchají, nanesou na vlasy atd ... další krok je, že se po umytí nanese Subrina Professional Hydrogen Cremeoxyd 3%, který v balení není. Má někdo nějaké zkušenosti, buď to nepoužít nebo koupit jiný 3% než od Subriny, chci se na to vrhnout a nechci čekat než mi zase příjde. Moc děkuji

Četla jsi to dobře?
Já jsem Subrinu měla. Smíchala jsem vždy půl jedné a půl druhé lahvičky ve svém aplikátoru, nechala působit kolem 45 minut a pak našamponovala obyč. šamponem 2x po sobě.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vanilla005
0-7
0-7


Založen: 28.3.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 7:30 pm    Předmět: Re: stahovač Citovat

Četla jsi to dobře?
Já jsem Subrinu měla. Smíchala jsem vždy půl jedné a půl druhé lahvičky ve svém aplikátoru, nechala působit kolem 45 minut a pak našamponovala obyč. šamponem 2x po sobě.[/quote]

Moc děkuji za odpověď, jj četla jsme to dobře, je tam krok 1: smíchat půlku a půlku 2: nechat 20minut působit 3: opláchnout a podle potřeby opakovat a 4 krok je nanést ten Hydrogen a nechat působit 5 minut a že pak může barva opět ztmavnout, tak zase opakovat krok 1-2. Tak jsem z toho zmatená Smile ale asi dám na tebe a jen našamponuju. A můžu se ještě zaptat kolikrát jsi to opakovala nebo ti to stáhlo na poprvé? A výsledek byl dobrý nezničí to moc vlasy? A poslední jestli jsi na to hned dala barvu nebo nějakou dobu vlasy nechala ... Děkuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 6:21 pm    Předmět: Citovat

takže včera jsem to nevydržela.. Rolling Eyes ve škole mě ruplo v bedně, hned po vyučování jsem se vydala na výlet do tesca a odešla se stahovačem a pro jistotu i přelivem, kdyby to dopadlo blbě..

zejtra ráno to tam jdu plácat, jsem na to hrozně zvědavá, zároveń se bojim.. sice se mi ta tmavá barva co mám teď líbí, ale světlější to chci mít už asi půl roku a ono se to pořád nevymývá (tedy vymývá, ale opravdu pomalu..)

vrstev barev mám na hlavě dost, ale naštěstí jen castingy, žádnou trvalku ani hennu, tak snad to zabere.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 6:31 pm    Předmět: Re: stahovač Citovat

vanilla005 napsal:

Moc děkuji za odpověď, jj četla jsme to dobře, je tam krok 1: smíchat půlku a půlku 2: nechat 20minut působit 3: opláchnout a podle potřeby opakovat a 4 krok je nanést ten Hydrogen a nechat působit 5 minut a že pak může barva opět ztmavnout, tak zase opakovat krok 1-2. Tak jsem z toho zmatená Smile ale asi dám na tebe a jen našamponuju. A můžu se ještě zaptat kolikrát jsi to opakovala nebo ti to stáhlo na poprvé? A výsledek byl dobrý nezničí to moc vlasy? A poslední jestli jsi na to hned dala barvu nebo nějakou dobu vlasy nechala ... Děkuju Smile


Mě to stáhlo tak o odstín nebo dva. Bohužel jsem měla na vlasech hennu, která tu chemku obalila a tak se k ní stahovač nedostal. Věřím, že bez henny by fungoval dobře. Nebarvila jsem pak ničím, ale vlasy byly hodně do zrzava a tak jsem šla ke kadeřnici, kde mi barvu ještě upravila.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 7:01 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
takže včera jsem to nevydržela.. Rolling Eyes ve škole mě ruplo v bedně, hned po vyučování jsem se vydala na výlet do tesca a odešla se stahovačem a pro jistotu i přelivem, kdyby to dopadlo blbě.

Já jsem čekala, kdy to tu napíšeš...protože člověku to nedá, že? Smile
myslím že nemusíš mít strach, stahovačem si vlasy nepoškodíš. Jen ten přeliv bych nedávala, nebo to budeš mít zpátky černé. mě předtím červená barva chytla na stáhnuté vlasy velmi tmavě hnědě. Nestojí to za to, lepší je nějakou dobu počkat až se barva ustálí. Smile
jsem zvědavá jak se to ti zdaří, myslím že nějakou hnědou do zrz to zvládne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 7:10 pm    Předmět: Citovat

děkuju Wink

barvit hned to nehodlám, ale mám to koupeno, prostě pro případ, že by to bylo moc světlé nebo moc flekaté.. nechci to každopádně jako barvit, ale prostě to mám pro jistotu doma no Smile když to nevyužiju hned tak později určitě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 9:36 am    Předmět: Citovat

no.. nevim Rolling Eyes mám smíšené pocity... Rolling Eyes

samo sebou (jak jsem předpokládala), jsem to musela obarvit hned.. chytlo to tmavě, i když sem měla světlejší barvu a nechala to kratší dobu.. vím, že to všude píšou i vy jste mi to říkaly, ale bez přebarvení by to nešlo..

vlasy mám na omak jiné, úplně jiné, je znát, že tam ty vrstvy už nejsou.. mám to teď stejně tmavé jako předtím asi, ale s tím rozdílem, že teď tam mám fakt jen přeliv a světlejší odstín, pod tím nejsou vrstvy barev, tak se to snad vymeje Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 9:42 am    Předmět: Citovat

Jé, tak to je škoda žes to barvila hned po stažení. To vždy chytne spíš do černé Sad pokud jsi použila nějakou světlejší hnědou.
Tak snad se to aspoň trochu vymyje, ale mě se nevymylo nic, ta barva se úplně do těch stáhnutých vlasů zažrala. Nevymývalo se to. Musela jsem to odbarvit. Už je to déle, bylo to někdy na začátku prosince.
No tak škoda, ale tak třeba se ještě uvidí. Na jaký odstín se ti to povedlo stahovačem zesvětlit ( před obarvením) ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 9:45 am    Předmět: Citovat

no asi to ani škoda není, nevím vůbec, co bych s tim jinak dělala.. přebarvila jsem to Castingem kaštanem, který mi kdysi chytl taky skoro do černé, a pak se vymyl do krásně středně hnědé asi po 4 týdnech.. přičemž tenkrát jsem měla vlasy skoro stejné jako teď po stažení .. po stažení to byla katastrofa Sad 1 cm moje odrosty - tmavá blond, 5 cm světle rezatá, 10 cm tmavě rezatá, zbytek středně hnědá... mám i fotku, pak ji dám do galerky, ale je to tmavší než to bylo ve skutečnosti...

když jsem před 2 rokama dávala ten Kaštan, tak jsem měla 5 cm svých odrostů asi a pak zrzato hnědé melírované vlasy, takže to byl podobný základ.. doufám, že se to vymyje teda taky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 11:18 am    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
no asi to ani škoda není, nevím vůbec, co bych s tim jinak dělala.. přebarvila jsem to Castingem kaštanem, který mi kdysi chytl taky skoro do černé, a pak se vymyl do krásně středně hnědé asi po 4 týdnech.. přičemž tenkrát jsem měla vlasy skoro stejné jako teď po stažení .. po stažení to byla katastrofa Sad 1 cm moje odrosty - tmavá blond, 5 cm světle rezatá, 10 cm tmavě rezatá, zbytek středně hnědá... mám i fotku, pak ji dám do galerky, ale je to tmavší než to bylo ve skutečnosti...

když jsem před 2 rokama dávala ten Kaštan, tak jsem měla 5 cm svých odrostů asi a pak zrzato hnědé melírované vlasy, takže to byl podobný základ.. doufám, že se to vymyje teda taky..


A jaký stahovač jsi nakonec měla? Možná to chtělo vzít ještě jednou a bylo by to ok.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.