Heymountain cosmetics
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6a813049e26465c56d370ae4f2733249Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 5:51 pm    Předmět: Citovat

jo no.. Smile jsem na to zvědavá. Napsala jsem si jen o tyto dva, uvidim co z toho vyleze Smile pač klasický kondicionery jsem tam nikde nenašla :/ nebo sem slepá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 6:21 pm    Předmět: Citovat

girl.or.element napsal:
jo no.. Smile jsem na to zvědavá. Napsala jsem si jen o tyto dva, uvidim co z toho vyleze Smile pač klasický kondicionery jsem tam nikde nenašla :/ nebo sem slepá?


Jiné kondicionéry nemají.

Já to viděla u víc značek, kdy jeden produkt můžeš používat jako kondiš, masku i krém na konečky.
Je to fajn, ale na druhou stranu mi co rádi zkoušíme pořád něco nového .... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 6:22 pm    Předmět: Citovat

http://www.heymountain.com/haarkuren-conditioner.15.0.html?sid=bn2g6qtes6o8b9mm6l624k8531

A toto? Myslím, že péče bude kondicionérová nebo se pletu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 6:35 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
http://www.heymountain.com/haarkuren-conditioner.15.0.html?sid=bn2g6qtes6o8b9mm6l624k8531

A toto? Myslím, že péče bude kondicionérová nebo se pletu?


jop! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vixen
81-160
81-160


Založen: 6.12.2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 8:49 pm    Předmět: Citovat

Nechtěl by někdo spojit objednávku? Jsem z Prahy, občas jezdím do Liberce.
Stojí to deset euro , samotné se mi to nechce platit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 5:16 pm    Předmět: Citovat

tak mi dneska dorazila zásilka s kosmetikou. Originálně jsem objednávala jen banánový šampon a banánový kondicioner, ale přišlo mi strašně moc vzorečků od šeho možného.
Zatím jen podle vůní je to teda užasný, ty banánový věci soufakt uplně jako banán.
Opravdu mi to příjde hodně hodně podobné jako věci od Lushe, tak uvidím až vyzkouším Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 5:42 pm    Předmět: Citovat

girl.or.element napsal:
tak mi dneska dorazila zásilka s kosmetikou. Originálně jsem objednávala jen banánový šampon a banánový kondicioner, ale přišlo mi strašně moc vzorečků od šeho možného.
Zatím jen podle vůní je to teda užasný, ty banánový věci soufakt uplně jako banán.
Opravdu mi to příjde hodně hodně podobné jako věci od Lushe, tak uvidím až vyzkouším Smile


Mě přišlo Heymountain už v pondělí. Mám banánový šampon a mangový. Banánový voní krásně jako zelené banány Smile, mangový je takový sladší, ale nevadí mi. Vzorečky mě taky moc mile překvapily Smile
A šampony jsou podle mě hodně jiné než lush, minimálně složením.

Vyzkoušený mám zatím jen mangový. Má být na suché vlasy, ale docela mě překvapil objemem. Vlasy mi jemně voněly i po uschnutí.

Dostala jsem vzoreček banánového kondicionéru. Voní také úžasně. Ale je docela dost tuhý, aspoň v tom vzorečku.

girl.or.element: Je ten kondiš taky tak tuhý i ve velkém balení? A tys objednávala sama? Já už si zas dělám chutě na další výrobky. Fakt mě to příjemně překvapilo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 7:34 pm    Předmět: Citovat

neewe napsal:
girl.or.element napsal:
tak mi dneska dorazila zásilka s kosmetikou. Originálně jsem objednávala jen banánový šampon a banánový kondicioner, ale přišlo mi strašně moc vzorečků od šeho možného.
Zatím jen podle vůní je to teda užasný, ty banánový věci soufakt uplně jako banán.
Opravdu mi to příjde hodně hodně podobné jako věci od Lushe, tak uvidím až vyzkouším Smile


Mě přišlo Heymountain už v pondělí. Mám banánový šampon a mangový. Banánový voní krásně jako zelené banány Smile, mangový je takový sladší, ale nevadí mi. Vzorečky mě taky moc mile překvapily Smile
A šampony jsou podle mě hodně jiné než lush, minimálně složením.

Vyzkoušený mám zatím jen mangový. Má být na suché vlasy, ale docela mě překvapil objemem. Vlasy mi jemně voněly i po uschnutí.

Dostala jsem vzoreček banánového kondicionéru. Voní také úžasně. Ale je docela dost tuhý, aspoň v tom vzorečku.

girl.or.element: Je ten kondiš taky tak tuhý i ve velkém balení? A tys objednávala sama? Já už si zas dělám chutě na další výrobky. Fakt mě to příjemně překvapilo Wink


nene, sama jsem neobjednávala, bylo to s holkama, se kterýma objednávám Lush Smile.. a jojo, ten banánovej kondiš je takovej hodně tuhej, ale zatím jsem ho nezkoušela Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 2:36 pm    Předmět: Citovat

musím říct, že mě ta kosmetika hodně zaujala Shocked
něco bych ráda zkusila, ale nechci se hned vrhat do velké objednávky, spíš jenom jednu, dvě věci Rolling Eyes Kdybyste náhodou někdo z Prahy objednávaly, ráda bych se připojila. Je mi celkem jedno, jestli za týden nebo za měsíc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 12:01 pm    Předmět: Citovat

tak banánový šampon vyzkoušenej.. oproti Lushi teda o dost méně pění a tak je ho potřeba víc, ale je užasnej. Krásně vlasy umyje, prodlouží mi i interval mytí, hezky voní a vlasy jsou po něm pěkně objemný a lesklý Smile..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.