Heymountain cosmetics
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=abc23a790de43595facb9fe6e4835691Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 6:13 pm    Předmět: Citovat

tradááá novinky, vlasové krémy

http://www.heymountain.com/omg-new-stuff.5.0.html

přišlo mi upozornění na fb, tak dávám sem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 6:19 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
tradááá novinky, vlasové krémy

http://www.heymountain.com/omg-new-stuff.5.0.html

přišlo mi upozornění na fb, tak dávám sem Smile


to vypadá suprově tyjoo Smile .. myslíš, že to bude něco jako třba krém do konečků od Lushe?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 6:32 pm    Předmět: Citovat

teď to študuju, a buď jsem slepá nebo co, ale není tam ani slovo jestli se to smývá či nesmývá, či co to vlastně je Laughing takže těžko říct...ale vypadá to, že to bude ještě výživnější než ty pre-washe, přitom už ty mi složením přijdou výživné až až Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 6:34 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
teď to študuju, a buď jsem slepá nebo co, ale není tam ani slovo jestli se to smývá či nesmývá, či co to vlastně je Laughing takže těžko říct...ale vypadá to, že to bude ještě výživnější než ty pre-washe, přitom už ty mi složením přijdou výživné až až Smile


nesmývá Smile
Rub a small amount of the "Hair" Hair Cream between your fingers or hands and work it gently and thoroughly into the desired hair regions. You can focus on the ends of your hair, but you also may use this fine cream for dry hair regions or those hair regions in need, or for your dry scalp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 6:59 pm    Předmět: Citovat

Jéé, to vypadá hezky. Taky si myslím, že se to smývat nebude - něco jako RaB od Lushe. Ale já už jsem na tahle matladla líná a vyhovuje mi aplikovat nějaké masky před mytím cca na hodinu (pokud mám čas). Takže to asi vynechám Smile

Soufflet: Taky se mi z kondiše zpočátku oddělilo trochu "vody". I teď, když to otevřu, tak je tam malá kaluž Very Happy Ale tuhé je to asi jako pomazánkové máslo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 7:41 pm    Předmět: Citovat

Tak v tom případě si myslím, že to udělá úplně stejnou službu jak ty o něco levnější pre-washe. Protože než jsem ho šla umýt, tak už bylo hodně zcela vsáklé, kdybych víc šetřila, tak se vsákne vše. Líbí se mi, že ty pre-washe mají jak vidno široké využití, před mytí, po mytí, mimo mytí.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 7:52 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Tak v tom případě si myslím, že to udělá úplně stejnou službu jak ty o něco levnější pre-washe. Protože než jsem ho šla umýt, tak už bylo hodně zcela vsáklé, kdybych víc šetřila, tak se vsákne vše. Líbí se mi, že ty pre-washe mají jak vidno široké využití, před mytí, po mytí, mimo mytí.. Smile


Přesně tak - souhlas Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 12:25 pm    Předmět: Citovat

neewe napsal:
Jéé, to vypadá hezky. Taky si myslím, že se to smývat nebude - něco jako RaB od Lushe. Ale já už jsem na tahle matladla líná a vyhovuje mi aplikovat nějaké masky před mytím cca na hodinu (pokud mám čas). Takže to asi vynechám Smile

Soufflet: Taky se mi z kondiše zpočátku oddělilo trochu "vody". I teď, když to otevřu, tak je tam malá kaluž Very Happy Ale tuhé je to asi jako pomazánkové máslo Wink


Aha, dobře, takže je to asi v pořádku Smile
Jinak v pátek jsem tím kondišem totálně zmastila konec copu s tím, že to v sobotu umyju. V pátek vypadal "mokře", v sobotu pořád mastně, ale nějak mi to s tím mytím nevyšlo, takže budu mýt až dnes a co se tak dívám na ten konec copu, tak všechen kondicionér už se vsáknul Smile Paráda, tak se mi to líbí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 2:13 pm    Předmět: Citovat

Ach... zase jsem nadšená...tentokrát jsem nechala banán. masku přes noc a ráno myla...výsledek je opět 100% úžasný, po šamponu (Woodstock) už se mi ani neobjevily lupy-asi to fakt bylo tím počasím, a hlava ani trošku, no prostě VŮBEC nesvědí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 2:15 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Ach... zase jsem nadšená...tentokrát jsem nechala banán. masku přes noc a ráno myla...výsledek je opět 100% úžasný, po šamponu (Woodstock) už se mi ani neobjevily lupy-asi to fakt bylo tím počasím, a hlava ani trošku, no prostě VŮBEC nesvědí.


Porcelainswan, ty máš nějaká procenta z prodeje na území ČR??? Very Happy Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.