Heymountain cosmetics
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3088e2f138f648034447b941367adedfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 2:18 pm    Předmět: Citovat

neewe napsal:
Porcelainswan, ty máš nějaká procenta z prodeje na území ČR??? Very Happy Very Happy Wink


Asi už by mi z Německa mohli něco poslat, za to jak je tady velmi podporuju Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 2:16 pm    Předmět: Citovat

kdyby chtěl někdo něco z Heymountain zkusit, objednat tak jsem k dispozici Smile podrobnější info přes sz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 9:00 am    Předmět: Citovat

je tu niekto kto objednaval cistitka na tvar? v jednom prispevku som tu zachytila nieco o nespokojnosti s ucinkami, mna by ale skor zaujimala velkost pripadne trvacnost... rozmyslam ze by som nieco vyskusala az sa odhodlam objednat samponniky, ale podla tychto fotiek napr.: http://chikarina.blogspot.com/2010/11/besser-als-lush-bestellung-bei.html
sa mi to zda byt malicke.. az miniaturne.. Sad a pripada mi to to tak ze pri kazdodennom pouziti by bolo cistitko prec v priebehu tyzdna... Sad na stranke maju namiesto gramaze uvedene len "1 piece"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 9:09 am    Předmět: Citovat

Mám tento:
http://www.heymountain.com/take-away-face-cleanser.44.html
3 měsíce používání a mám pryč tak 1/4, líčím se baj voko 4x týdně.. Vždycky máznu "pukem" po očích a rozpatlám..

http://www.heymountain.com/orange-flower-face-cleanser.277.html
Ten mám nově, stačí miniaturní množství, vždycky naberu trochu na nehet a rozpatlám po očích (make-up nepoužívám, tam bude potřeba asi trošku víc), řasenku (voděodolnou) a linky stáhne dobře..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2012 7:49 pm    Předmět: Citovat

Tak po delším používání mangového šamponu a masky můžu říct, že jsou oba hodně výživné.. A ta vůně je jako bonbonky.. ňam..

Vždycky to udělám tak, že si 20 min předem dám masku a pak smyju nějakým extra (extra proto, že jsou po něm extra vrzavé vlasy) šamponem (momentálně dodělávám Big od Lush) a následně dám až mangový šampon.. Dále už nic.. Vlasy jsou pak snadno rozčesatelné, voňavé a příjemné.. Objem taky jde..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 1:23 pm    Předmět: Citovat

Ach, jak já miluju HC! Smile Ani jednou mě nezklamal. Banánovou masku nepoužívám při každém mytí, je hodně výživná (kam se hrabou všechny silikonové věci!). Jinak aplikuju na navlhčené vlasy, a většinou nechávám působit přes noc. Podle toho jak se vsákne, tak buď šamponuju 1x, nebo 2x, ale jen u hlavy, délky nešamponuju, abych vlasy nezbavila té hydratace.

Dnes jsem místo šamponu Woodstock dala Mandarii od Nobilisu a spokojenost, vlasy mají úplně obrovský objem, a to jsem to teda s tou maskou včera docela přehnala. Velká spokojenost!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 5:03 pm    Předmět: Citovat

Já jsem s tou maskou taky dlouhodobě spokojená! Wink

Ale začíná mi docházet - tak musím vymyslet co dál. Matladel tu mám až moc, tak možná si dám chvilku oddech od HC a chvilku to bez banánové vůně budu muset vydržet...chjo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: so září 22, 2012 8:01 pm    Předmět: Citovat

Kdyby měl někdo zájem vyzkoušet něco z Heymountain, tak to můžu zprostředkovat! Pokud něco vyberete, dejte mi prosím vědět do 28.9. Smile
Poštovné je zpravidla zdarma, takže počítejte jen s cenami na stránkách Wink (plus případné poštovné po ČR Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2012 11:09 am    Předmět: Citovat

Jdu pět chvály na Honey dip kondicionér

(moc děkuju Neewe Exclamation )

Hned na začátek musím říct, že tento kondicionér naprosto úchvatně voní, připomíná mi něco z dětství a nemůžu si vybavit co. Nemůžu říct, že by to byla úplně medová vůně, ale možná mi někdo poradíte, jak vůni popsat, pokud jste Honey dip zkoušeli (šampon voní úplně stejně). Co už se mi dlouho nestalo, že vůně ve vlasech vydržela i v týdnu! Vlastně ji trochu cítím pořád, i když jsem mezitím 1x umyla (asi je to tím, že nešamponuju délky?). A nemůžu říct, že by to byla vůně, která začne být protivná Wink

Účinky jsou stejně úchvatné jako u Bananového kondiše (jiné než tyto jsem zatím nezkoušela), vlasy nádherně vyživené, lesklé, prostě spokojenost. Na zimu nic lepšího neznám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 10:16 am    Předmět: Citovat

Hlásím další možnost objednávky. Pokud by někdo měl o něco zájem - napište mi do pátku SZ Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.