Cannaderm
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 12:24 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Ja zas po nejake dobe navsitivla nadherny obchudek vonavy, miluju jejich toaletni vodu Magnolia, dnes jsem zjistila, ze maji pekny web Wink:

http://loccitane.cz/

Tak az budu nekdy mit vic penez Very Happy.


Vyzkousela jsem konecne sampon Weleda kastanovy a musim rici, ze me trochu zklamal Smile, jsem na nej byla hrozne moc natesena Sad. Urtekram levandule se mi zda mnohem lepsi Smile.
Po myti balzam Cannaderm a ten se zda fajn, jako zatim vse, co jsem od teto firmy mela. Rozcesavani bez problemu, vlasy jsou vdusne a leskle Wink.


Dá se cannaderm sehnat někde v kamenném obchodě? Zkoušela jsem to v lékárně, ale neměli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 12:31 pm    Předmět: Citovat

Cannaderm by mel byt bezne v lekarne k sehnani, zatim jsem ho videla snad v kazde, asi jich to chce zkusit vic Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amarilla
21-40
21-40


Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 8:45 am    Předmět: Citovat

http://www.happyhemp.cz/department.php?departmentId:13|producerId:|Prirodni-kosmetika|pageId:4 nasla jsem dobrou adresu přírodní kosmeetiky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 6:23 pm    Předmět: Citovat

Chtěla jsem se zeptat, jakou zkušenost máte s konopnými šampony, koukala jsem na Cannaderm, ale dobrá může být o ta Extravaganja a jiná kosmetika z konopí. Cannaderm má přímo kondicionér na dlouhé vlasy, nevíte, jestli se po něm dají vlasy rozčesat??? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 6:50 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Chtěla jsem se zeptat, jakou zkušenost máte s konopnými šampony, koukala jsem na Cannaderm, ale dobrá může být o ta Extravaganja a jiná kosmetika z konopí. Cannaderm má přímo kondicionér na dlouhé vlasy, nevíte, jestli se po něm dají vlasy rozčesat??? Question


Llucy, ja ho mela a docela me zklamal. Kondicioner potrebuju, jinak vlasy spatne rozcesavam a ten cannadermovskej mi prisel celkem slaby. A docela divne "voni". Very Happy
Jinak je Cannaderm fajn, skvely je hlavne ten balzam na rty Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 6:58 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Llucy napsal:
Chtěla jsem se zeptat, jakou zkušenost máte s konopnými šampony, koukala jsem na Cannaderm, ale dobrá může být o ta Extravaganja a jiná kosmetika z konopí. Cannaderm má přímo kondicionér na dlouhé vlasy, nevíte, jestli se po něm dají vlasy rozčesat??? Question


Llucy, ja ho mela a docela me zklamal. Kondicioner potrebuju, jinak vlasy spatne rozcesavam a ten cannadermovskej mi prisel celkem slaby. A docela divne "voni". Very Happy
Jinak je Cannaderm fajn, skvely je hlavne ten balzam na rty Smile.


Děkuju. Tak asi nic Crying or Very sad Taky potřebuju silnější kondicionér. Měla jsem od Cannadermu pleť.krém a vodu a ty byly fajn. Ale s tou vůní máš pravdu, zvláštně voněl i ten krém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 9:03 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Chtěla jsem se zeptat, jakou zkušenost máte s konopnými šampony, koukala jsem na Cannaderm, ale dobrá může být o ta Extravaganja a jiná kosmetika z konopí. Cannaderm má přímo kondicionér na dlouhé vlasy, nevíte, jestli se po něm dají vlasy rozčesat??? Question



Já mám se šamponem od Extravaganji špatné zkušenosti. Vůbec nevím proč, ale po jeho použití mi málem " rozežral " hlavu . Shocked Shocked Tak jsem ho dala příteli a ten si ho nemohl vynachválit. Shocked Confused
Asi obsahoval nějakou složku , kterou moje hlava rázně odmítla. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 10:08 pm    Předmět: Citovat

Tak šampon zatím nevyzkouším, ale ten balzám na rty mě nějak láká Embarassed
Návrat nahoru
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 12:10 pm    Předmět: Citovat

Balzám na rty mám od Extravaganji , je fajn , mám ho už půl roku a skoro mi z něj neubejvá. Shocked A to se s ním mažu poctivě každý den. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 5:48 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Chtěla jsem se zeptat, jakou zkušenost máte s konopnými šampony, koukala jsem na Cannaderm, ale dobrá může být o ta Extravaganja a jiná kosmetika z konopí. Cannaderm má přímo kondicionér na dlouhé vlasy, nevíte, jestli se po něm dají vlasy rozčesat??? Question


S Cannadermem mám celkově dobrou zkušenost. Šampon je dobrý (pomáhá, když mě někdy kouše hlava), většinou ho kombinuji s jinými šampony (1. mytí - Cannaderm, 2. mytí D-Oliva nebo Lush apod.). Rozčesává se dobře, takže kondicionér jsem nezkoušela.

Pak mám ještě jeden konopný šampon od Procyonu, a ten je ještě lepší (jeden z nejlepších šamponů, co jsem zatím zkoušela). Je v takové skleněné hranolové lahvičce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.