Nováček
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2df5c6cf3707d3c9197c1cb28fda8aa9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
schrankah
21-40
21-40


Založen: 3.1.2012
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 9:37 am    Předmět: Nováček Citovat

Ahojky všem,jmenuji se Helena.Včera jsem se musela zaregistrovat jelikoz mi tyto stránky přijdou jako super věc.Mnoho se tady dozvídám a to mě moc těší.Narazila jsem na téma Bioaquanol U a H,tak me opravdu zajímá jestli je fakt tak skvělej,vcera jsem si koupila oba a uz mam to i za sebou.No snad to pomůže.Jsem totiž odbarvena na blond a ještě si je žehlim,takze si asi dokážete představit proc chci používat bioaquanol.Vlasy se mi rozdvojuji a konecky jsou slabe..no hold daň za žehličku a blond a proto chci vlaskum dopřát jen to nej,taktéž mi i vypadavají a elektrizuji, tak snad to pomuže.Ráda přivítam i vaše rady.Děkuji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 2:18 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vitej u nas Smile

Jak jsi sama psala, zehleni a odbarvovani na blond si na tvych vlasech vybira vysokou dan ... se soucasnym stavem jiz narostlych vlasu bude tezke neco udelat, ale alespon tem, ktere ti budou dorustat muzes pomoct ke zdravi Smile

Zkusila bych urcite nejakou regeneracni masku, ve foru Regenerace a podpora rustu urcite najdes nejakou, ktera ti pomuze Smile plus oleje by mohly castecne pomoct vratit vlasum lesk a pruznost. Ale bohuzel ani ty nejsou vsemocne .... Sad

Hlavne preju, at se ti podari dostat vlasy do takove kondice, abys s nimi byla spokojena Wink
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
schrankah
21-40
21-40


Založen: 3.1.2012
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 6:51 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, děkuji za přivítání.
Jsi jediná, která na něco reaguje. Snažím se tady na něco zeptat a třeba čekám radu a bez reakce, a ještě k tomu to tady moc neumím využívat a pomalu si nepamatuji kde jsem psala Very Happy ...takže jsem moc ráda, že se mnou alespoň někdo komunikuje. Příjde mi, že je to tady totálně mrtvé.
Když čtu nějaké příspěvky tak vidím rok 2008, 2009 apod... tak si říkám jestli to má vůbec cenu tady něco psát. A vidím, že cenu to má.
No co se týká vlasů budu se snažit. Měla jsem tendenci že vlasy přebarvím z blond na svoou přírodní hnědou a dám jim pokoj ale nedokázala jsem to. Tak teď jsem si koupila Bioaquanol U a H a snažím se o podporu růstu a regeneraci. No ale chci si koupit i nějaký dobrý šampón pro blondýny ale bez silikonu o tom jsem tady na DV četla, že přidá blond vlasům nažloutlej nádech, a to nechci.
Mám u kadeřnice objedán od Lórealu nějaký specialní šampon a masku a silver šampón, ale ten co není tak zákeřnej.. ten lepší.Lóreál má dva druhy silveru.
No a taky tady čtu o tom kokosovém oleji, vypadá to skvěle, tak snad taky pořídím. Pokud máš i jinoou radu budu ráda za každou. Děkuji ti moc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 7:50 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej tady Smile
Určitě tady najdeš spoustu rad, pokud máš už délky poškozené z odbarvování a žehlení, můžeš zkusit třeba trochu toho oleje do konečků vtírat, nemusí být jen kokosový, ale třeba jojobový, ricinový, meruňkový, mandlový, arganový..... víc najdeš s samostatným vlákně. Někomu pomáhají i ty silikony, který jsou tu ale víceméně odsuzovaný Smile Hlavně teda v kondicionérech a maskách. Sama jsem je používala dlouho, ale pravda, že vlasy už nemám tak zničený, to nejhorší odrostlo a teď si libujou v přírodnějších produktech. Dost často bohužel platí, že na chemicky poškozený vlasy pomůže zase jenom chemie, a přírodním vyhovuje příroda. Sama musíš přijít na to, co ti sedí nejvíc, nedá se to takhle univerzálně říct, ale najdeš tu alespoň tipy od ostatních, který maj vlasy podobný, anebo co většinou pomáhá Wink
Některý vlákna jsou opravdu zastaralý a nic s ev noch neděje, ale jsou i takový, kde to žije Smile Před vánocema a celej podzim tu bylo dost rušno, pravda je, že teď je tu víc mrtvo, nevím čím to je Smile
Měj se fajnově Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
schrankah
21-40
21-40


Založen: 3.1.2012
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 8:08 pm    Předmět: Citovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ další dobrá dušička.
Holky děkuju moc, za podporu.A kam bych tak mohla chodit kde to žije.Ráda bych s někým diskutovala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 8:55 pm    Předmět: Citovat

Je tu mrtvo, protože je zkouškové a všichni se drtí Very Happy
a ti co hnijou v práci mají peklo, je leden -dělají se daně, je stres atd. Taky už jsem z toho na nervy Laughing

Některá vlákna tady jsou opravdu zapadlá, ale vždy se diskutuje jinde, však on zas přijde jejich čas, až je někdo vytáhne nahoru a diskuse se zase rozproudí. Ale to všechno záleží na lidech. Hlavně neočekávejte odpověď hned, třeba tu zrovna není nikdo, kdo by věděl odpovědět, tak je lepší počkat Smile

Jinak vítej Smile a k tvé otázce (už jsem psala do vlákna o blond šamponech) - nicméně- chápu že touha po hezké barvě je větší než obavy z poškození, je dobré to nějak vybalancovat, používat hodně regenerace, masky, Bioaquanol rozhodně schvaluju, ale dej si velký pozor na přípravky bez silikonů, protože odbarvená blond je náchylná, vlas je velmi křehký a pokud se bude vysoušet ( když nedostane silikony nebo jinou vláhu - oleje, masky) může se lámat.

S odbarvenými vlasy se musí zacházet opatrně a za mě říkám, rozmysli si to dobře, jestli silikony vyškrtneš, nemusí se to vyplatit. Žloutnutí barvy podle mě není vina silikonů, nevím kdo to tu psal, ale nemyslím si to. Odbarvený vlas žloutne konstatně - ne všem, ale většině lidí ano - je to vina ovzduší, o tom všem co působí na vlasové vlákno atd.

Rada za mě - použít občas na vybělení Silver šampon, jinak používat nějaký šetrný šampon klidně bez silikonů, ale masky se silikony nebo jiné silně regenerační. K hlavě nějaké tonikum, třeba ten Bioaquanol. Nefénovat, nekulmovat, nežehlit. Mohlo by to fungovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 9:02 pm    Předmět: Citovat

A hlavně bude třeba se zbavit žehličky, To je pro odbarvené vlasy smrtelná rána, takhle ti nenarostou. Nevím kam až je chceš, ale je šílený úspěch vypěstovat pěkné odbarvené vlasy aspoň do půlky zad - to je mistrovské dílo, pokud to někdo zvládne. Ale jestli je budeš ještě pálit žehličkou, ty konce to nevydrží, prostě se ulámou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
schrankah
21-40
21-40


Založen: 3.1.2012
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 9:08 pm    Předmět: Citovat

Moc díky taky za radu.
Úplně to nevyškrtnu to ne, ale co vím, tak díky silikonům se pak špatně nachytává barva při barvení vlasu, tak to me taky štve no.
Chci silikon kvůli ochraně, ale taky ho chci omezit.Hodně chci používat nějaký ty přírodní masky,balzámy,oleje a tak to by mohlo stačit ne?lepší než silikon.
A co se týče žehlení a foukání tak toho se bohužel nevzdám i když bych chtěla.
Kdybych si totiž vlasy nevyžehlila a nevyfoukala tak bych vypadala jako idiot.Mám jemné,poletující vlasy které musím vyfoukat v předklonu aby nabraly objem a pak ten neukázněný zbytek jemě dožehlit.Nějak drasticky je nežehlím to ne,ale i přesto musím Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
schrankah
21-40
21-40


Založen: 3.1.2012
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 9:11 pm    Předmět: Citovat

Jo jinak prosím o radu z jiného džbánku. Jak mám tady s tím svým profilem a fórem pracovat?dám si fóra do oblíbených a pak to nemůžu najít...nevím kde.
Chjo Confused Mad Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 9:23 pm    Předmět: Citovat

Jeste mne napadlo k tem silver samponum ... nekde (netusim kde? mozna tady?) jsem cetla, ze genciana rozpustena ve vode pusobi vlastne podobne ... stahuje zlutou barvu nejen z blond vlasu, ale treba i ze sedivych.

Strach ze silikonu mit nemusis, vetsinou se tu resi vztahy silikon vs. henna, kde se skutecne muze stat ze na "osilikonovany" vlas henna velmi spatne chytne a chyta, ale u chemickych barev to podle mne neplati: peroxid v nich se prozere kamkoliv (i pres silikon Smile)

Co se tyce jemnych vlasu, zkus si na noc po umyti hlavy ve vlhkych vlasech zaplest na cele obycejny cop. Budou rano sice krapet vlnite, ale zvedne ti to objem Smile Nebo jen lehce vyfoukat fenem (studenym vzduchem idealne) vlasy hlavne u korinku u hlavy (v predklonu a zbytek nechat volne doschnout ... tak to delam ja a neni to nejhorsi Smile Pripadne se mi jeste osvedcil celkem Balea Professional sampon na objem. A holky si na objem pochvaluji tedka Garnier Natural s kvasnicemi a tusim pivem ... oba dva sampony jsou bez silikonu.

Silikony jako takove jsou "zlo" spise na pokozku hlavy: tzn. u korinku ... kondicionery a masky se silikony, ktere napatlas do delek takovou paseku neudelaji, spis vlasy "chrani" podobne, jako to dela henna, ackoliv pri dlouhodobem intenzivnim "silikonovani" muzou byt vlasy vysusene a rozlitane. Ale driv jak za nekolik mesicu, dejme tomu kazdodenniho myti, se to nestane Smile Navic, jak psala Nikkinka, na odbarvovane vlasy navic jeste zehlene bude priroda asi kratka ... Sad Ale porad tu najdes lidi, kteri maji podobne vlasy nebo meli podobny problem ci touhy, jako ty Smile

Koukam, ze tu zacinam tvorit dalsi slohovou praci, nejvyssi cas ji ukoncit, nez preroste v dizertacku Laughing
Tak popreju hodne stesti ve snazeni, a kdybys mela nejaky dotaz, urcite se nestyd zeptat Smile On uz se na tu odpoved nekdo najde Wink

P.S. Kde najit oblibene, to nevim, ale kdyz kliknes v levem sloupci na "Profil, galerie, vzkazy" tak tam najdes pak ve strednim panelu pod informacemi o tom, kdy ses registrovala, prihlasila, atp. i zalozku Forum ... a tam se ti ukazuje poslednich tusim 20 temat, do kterych si prispela Smile Jinak zmenu nastaveni a tak to vsechno se dela pomoci moznosti ktere ted vidis v levem panelu pod svoji ikonkou, nickem a tlacitkem "Odhlaseni"
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.