bezradná kadeřnice

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3f1ae17375a2dd7ef9f44df59811f825Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Werunka
8-20
8-20


Založen: 5.1.2012
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 12:12 pm    Předmět: bezradná kadeřnice Citovat

Ahojky, potřebuji od vás pomoct Sad měla jsem vlasy pod lopatky, chytl mě hrozný rapl a nechala jsem se ostříhat , mám vlasy ani ne na ramena, každý mi říká jak mi to sluší ale nechávám si vlasy dorůst , jenže nerostou . Zkouším všechno možné ale nic , ostříhala jsem se na začátku řijína a od té doby mi vlasy vyrostly cca o 2 cm . Je mi z toho a nic , můžete mi někdo prosím poradit ? Sama se učím 2 rokem kadeřnicí, ale sama nevím jak si pomoct Sad Wink Děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 12:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Werunko a vitej Smile

Ono s rustem vlasu je to tezke: nekomu rostou jako splasene, jinemu se sotva plazi ... Sad

Mne osobne se osvedcila kombinace henny, bezsilikonovych pripravku (sampony/kondicionery), drdolu, opatrneho rozcesavani drevenym/kancim kartacem a ignorace.
Zkratka eliminovat vsechna rizika poskozovani konecku a zpevnit delky (hennou) a pokusit se jim pomoct aby se prilis netrepili ... i treba nejakym tim silikonem, ale jen na konecky (cca pet cm delky).

Ta ignorace je obzvlast zajimava: kdyz jsem odrustala z jezka, kazdou chvili jsem se prohlizela v zrcadle, jestli to nahodou o kousek nepoporostlo a samozrejme se mi zdalo, ze vlasy porad stoji a ani se nehnou. Na spatnou naladu zadelano ...
Od te doby, co je sepnu do culiku/drdolu vzdycky zasnu, kdyz se jednou za cas pred tim zrcadlem otocim, jak daleko uz mi dorostly ... a mam z nich radost Smile

Je to beh na dlouhou trat, ale urcite ti zase zadari honosit se za chvili krasnou hrivou Wink
Drzim palce Smile

P.S. Doporucuju prohlednout si vlakna Lopuchovy vyluh, Bioaquanol U a H, Doplnky stravy: Pangamin, Biosil, ... je tu toho spousta Smile V tematu "Regenerace a podpora rustu".

P.P.S. Jeste jsem zapomnela na jednu vec: nezastrihovat! (aspon pokud to skutecne neni krize). I kdyz konce vypadaji proridle, dokud jsou zdrave, tak bych je nechala ... a zastrihla treba za tri mesice o centimetr Smile A kdyz se trosku trepi ... je lepsi je nechat, zkusit jim trochu "pomoct" jeste chvili prezit a pak teprve kousicek strihnout. Jinak je skoda kazdeho centimetru Wink
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.


Naposledy upravil Jitt dne čt leden 05, 2012 1:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Werunka
8-20
8-20


Založen: 5.1.2012
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 1:06 pm    Předmět: Citovat

Jé děkuji že mě tak vítáte, vážím si toho Smile
No můj případ je rozhodně to že se vlasy sotva plazí..
Děkuji za odpověď Smile určitě na to mrknu Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 1:18 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, také tě u nás vítám.
S růstem vlasů to chce někdy dost trpělivosti. Jinak ještě doporučím k přečtení naše Top témata, jsou na horní liště. Wink

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Werunka
8-20
8-20


Založen: 5.1.2012
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 1:46 pm    Předmět: Citovat

Dozvěděla jsem se tu hrozně moc důležitých informací Smile) Moc ráda vám dám vědět až nějaký trik na podpoření růstu vyzkouším Smile jestli by jste měli další nápady, jak bych to mohla zlepšit, klidně mi to sem napište Smile od dneška nemusím trávit hodiny hledáním dobrého přípravku na internetu , stačí pár minut s vámi a jsem o hodně moudřejší , ještě jednou moc děkuji Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 7:52 am    Předmět: Citovat

Vítám tě mezi námi, vše podstatné už děvčata napsaly a mně nezbývá, než popřát hodně trpělivosti a úspěchu s růstem! Smile


_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.