Čím vlásky zalívat, aby rychle rostly
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=41b8a48506a72ad6332b535a88eaee9eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2007 5:54 pm    Předmět: Citovat

Mě se krásně rozrostly po Henně a lopuchovým výluhu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2007 6:02 pm    Předmět: Citovat

Ten lopuchovej výluh už musím taky někde sehnat. Trošku ty vlásky podpořit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Ten lopuchovej výluh už musím taky někde sehnat. Trošku ty vlásky podpořit....




Já ho kupuji přímo od výrobce http://www.nadeje-byliny.eu/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 1:47 am    Předmět: Citovat

Lopušák opravdu funguje. TeĎ testuji Biohar, zdá s etaké OK, jen mám po něm vždy vlasy lesklé jak nějaký cikánský mafián Laughing Pomůže prohrábnutí kančím kartáčem, aby nebyly tak lesklé ulízané a s vroubky po hřebenu.
Návrat nahoru
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 1:23 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem nedávno drahé polovičce koupila šampon proti padání vlasů s aloe (padají mu totiž celkem dost) a samozřejmě jsem neodolala a vyzkoušela jej taky. No, první dojem nic moc...vlasy byly sice hezky lesklé, ale docela špatně se rozčesávaly....Ale přestože má být i na narušené vlasy, tak se mi zdálo, že se mi po něm přece jen ty vlasy míň mastí....Tak jsem jej začala používat častěji a zdá se mi, že mi začaly nějak rychleji růst vlasy...No, možná je to jen pocit... Wink Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 2:05 pm    Předmět: Citovat

Tak toho pocitu, že mi nějak rychlej začaly růst vlasy, bych se jednou ráda dočkala!!! Evil or Very Mad Crying or Very sad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 3:33 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Lopušák opravdu funguje. TeĎ testuji Biohar, zdá s etaké OK, jen mám po něm vždy vlasy lesklé jak nějaký cikánský mafián Laughing Pomůže prohrábnutí kančím kartáčem, aby nebyly tak lesklé ulízané a s vroubky po hřebenu.


Jak často ten lopušák dáváš? Docela špatně se nanaší, jak nemá takovou tu trubičku, nateče mi toho vzdycky spusta na vlasy Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 6:53 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:

Jak často ten lopušák dáváš? Docela špatně se nanaší, jak nemá takovou tu trubičku, nateče mi toho vzdycky spusta na vlasy Confused


....maminka mě dycky utírá lopuchem...Byla na něm beruška Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 11:44 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:

Jak často ten lopušák dáváš? Docela špatně se nanaší, jak nemá takovou tu trubičku, nateče mi toho vzdycky spusta na vlasy Confused


Já ho dávám vždy po mytí, ale klidně se může dennně, vlasy po něm vůbec nejsou tak "nagelované" jako po Biohaaru. Zkus lahvičku obrátit a nakapat si trochu výluhu na temeno po celé délce pěšinky. Trochu Ti začne téct po stranách dolů a ty ho tam okamžitě z obou stran prsty zachyť a začni vmasírovávat do kůže. Je pravda, že musíš lahvičku obracet opatrně, někdy ho vychlístne trochu víc než by člověk potřeboval. Ale zase hned honem všechno natlačit ke kůži, nenechat stéct po vlasech.
Návrat nahoru
Ereškigal
41-80
41-80


Založen: 30.12.2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 9:59 am    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Fairy napsal:
Lopušák opravdu funguje. TeĎ testuji Biohar, zdá s etaké OK, jen mám po něm vždy vlasy lesklé jak nějaký cikánský mafián Laughing Pomůže prohrábnutí kančím kartáčem, aby nebyly tak lesklé ulízané a s vroubky po hřebenu.


Jak často ten lopušák dáváš? Docela špatně se nanaší, jak nemá takovou tu trubičku, nateče mi toho vzdycky spusta na vlasy Confused


A co ho přelít do nějaké nádobky s trubičkou? Já to tak dělám s olejem na zábal, protože předtím bylo opatlané všechno kolem, jen ne vlasy Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.