Dlouhé vlasy za totáče
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=59ae2303cc65c61b38f06711ca00ead6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 4:23 pm    Předmět: Citovat

Booože - to jsou ale bláboly - a že jsme se podobných keců ve škole naposlouchali Confused Confused Confused (stačilo, aby měl spolužák vlasy kousek pod uši a třídní -důchodce nad hrobem do něj tak dlouho hustil , až chlapec podlehl - a vlasy si nad ušima vyholil, takže z háška se stal rázem pankáč - a třídniho málem trefil šlak Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:09 pm    Předmět: Citovat

Kafine presne Wink ba naopak dlouhovlasi muzi jsou idealem krasy Very Happy alespon pro me Cool

Bone tak presne tohle me taky napadlo strihaly do hola....paneboze prijit mi ten chlap pod drapy,tak uz zadny dlouhy vlasy nevidi,protoze by mel vydrapamy oci Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:24 pm    Předmět: Citovat

Mimochodem, pustila jsem si to ještě jednou a zkusila si představit toho televizáka s dlouhým hárem - prospělo by mu, má takové lehce zženštilé rysy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:49 pm    Předmět: Citovat

na strihali dohola maleho chlapecka jsem si tez vzpomnela. taky se mi vybavil dil z policejni akademie, jak tam sli takovy machri dohola - ale to bylo aspon vtipne, to video tedy ne. uplne me zamrazilo, pri predstave, ze bych v te dobe mela zit Sad nebo nedej boze, aby ta doba pretrvavala dodnes...... Shocked Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:58 pm    Předmět: Citovat

Napoprvé jsem toho chlapa nebyla schopna poslouchat Very Happy tak jsem to zkusila podruhé...
No, myslím, že ten muž za 150 Kč měl paruku a to tu, kterou pak držel ten "moderátor" na konci ukázky v ruce!
Ještěže je tato doba za námi, ufffff
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:59 pm    Předmět: Citovat

Breberka napsal:
.....nebo nedej boze, aby ta doba pretrvavala dodnes...... Shocked Confused


to bych byl na fízlárně furt, jako podvratnej živel propagující zahnívající kapitalismus Laughing Laughing Laughing Shocked Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 6:23 pm    Předmět: Citovat

to musim pustit tygrikovi,kdyz ma vlasy po boky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 7:14 pm    Předmět: Citovat

No taky jsem se celkem bavil a vím jaká to byla "sranda", ale když člověk nebyl dav, tak bylo vše v pohodě, vojnu jsem zažil, ale takhle vystříhaný jsme nebyli... Wink spíše mě děsí, jak dneska frčí "nepřírodní skín" a a bych se přiznal, dost svou vizáží vybočuji z ideálu vedoucího pracovníka ve fabrice... o manažerech se raději nebavím... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 11:26 pm    Předmět: Citovat

To my si ideme s priateľom po ulici, a co nevidíme? Skoro nam oci vypadli z jamôk - origoš vojak v uniforme a mal rozpustené vlasy po rit! Vypadal dost divne hlavne kvoli tej vzitej dogmatickej predstave vyholeneho vojaka, ale všetka česť, to ja sa mozem snazit a take dlhé asi nikdy mat nebudem a jemu sa to ako vojakovi podarilo, keby som mohla tak si ho tam hned vyfotim. Mne osobne sa vobec nepáčil, ale svojim sposobom, hlavne vdaka uniforme a tym krásnym dlhým vlasom, co brutalne kontrastovalo, mi pripadal dost príťažlivo, mala som chut sa tych vlasov dotknúť. Tak nech mi nik nevraví ze je to zzenstile alebo zle, podla mna je to absolútne v poriadku a dokonca take... príťažlivé...
Návrat nahoru
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 2:03 am    Předmět: Citovat

no to je prča! krásně mě to pobavilo admine, dík Smile) dneska jsem zrovna byl pod masinkou a pak jsem pri dojezdu domu zaparkoval za autem s napisem www.prodluzovanivlasu.cz Laughing Laughing asi bych mel zmenit uces Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.