Dlouhé vlasy za totáče
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7b077d7d8c148a8c5ac85e38a7a76643Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 4:49 pm    Předmět: Citovat

ale je tu jedna pozitivní věc, a sice že tyto propagandistické filmy se točily pouze o dlouhých mužských vlasech. Horší by bylo kdyby takový to propagandistický dokument byl natočen v dnešní době o dlouhých ženských vlasech, doplněný třeba výrokem, že díky velkému počtu dlouhovlasých žen nás vyhodějí z EU nebo z Nato nebo tak něco.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 5:28 pm    Předmět: Citovat

Tonda napsal:
ale je tu jedna pozitivní věc, a sice že tyto propagandistické filmy se točily pouze o dlouhých mužských vlasech. Horší by bylo kdyby takový to propagandistický dokument byl natočen v dnešní době o dlouhých ženských vlasech, doplněný třeba výrokem, že díky velkému počtu dlouhovlasých žen nás vyhodějí z EU nebo z Nato nebo tak něco.
Shocked Confused .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 5:53 pm    Předmět: Citovat

že by dnešní dámy vlasaté byly členkami nějakého bujícího rozvratného podsvětí? Confused třeba se zde nějaká prokecne, uvidíme Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 6:25 pm    Předmět: Citovat

Karob napsal:
že by dnešní dámy vlasaté byly členkami nějakého bujícího rozvratného podsvětí? Confused třeba se zde nějaká prokecne, uvidíme Laughing

to byl jenom příklad, quitoval jsem to, že je to pouze komunistický dokument o mužských vlasech a že se naštěstí dnes již takové dokumenty netočí a hlavně že se nebrojí proti dl. ženským vlasům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 9:21 am    Předmět: Citovat

velice mě pobavila ta nenápadná "vsuvka" do hola ostříhaných vojáků Shocked
možná to mělo mít účel jakože - och, ti jsou tak krásní, mužní, už abych vypadal jako oni, tak rychle k holiči Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 1:40 pm    Předmět: Citovat

Tak to bylo hodně drsný... Zvlášť mě pobavila úžasná moderátorova výslovnost slova gang Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 5:14 pm    Předmět: Citovat

Lidi,právě jsem si přečetl tenhle článek.Nechápu jak někdo může něco takového vyplodit.Autor se od vlasů odklonil po prvních pěti řádků a ještě ke všemu ty názora pod ním Rolling Eyes .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 5:22 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Lidi,právě jsem si přečetl tenhle článek.Nechápu jak někdo může něco takového vyplodit.Autor se od vlasů odklonil po prvních pěti řádků a ještě ke všemu ty názora pod ním Rolling Eyes .


jak ten máčo začal citovat korán, neboco to je, jsem to přestal číst, co slovo to blábol Rolling Eyes Very Happy Very Happy Very Happy .......máme rádi zvířata, protože sou chlupatááááááááá Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 5:37 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Lidi,právě jsem si přečetl tenhle článek.Nechápu jak někdo může něco takového vyplodit.Autor se od vlasů odklonil po prvních pěti řádků a ještě ke všemu ty názora pod ním Rolling Eyes .


Laughing Dobrá slátanina....na druhé straně, úplně chápu, že autor nemá rád levičáctví a (do jisté míry) pacifismus Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 8:41 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Lidi,právě jsem si přečetl tenhle článek.Nechápu jak někdo může něco takového vyplodit.Autor se od vlasů odklonil po prvních pěti řádků a ještě ke všemu ty názora pod ním Rolling Eyes .


Laughing Laughing Laughing No to jsou dobré výšplechty... Rolling Eyes Mimochodem já mám pocit, že Vlasy jsou o něčem dost jiném... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.