Naléhavé!!!! mám se nechat ostříhat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dd2d69e8734ffa1d2d09407521276acaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2007 6:33 pm    Předmět: Citovat

Sestříhat bych nedoporučoval. Nech si to zkrátit pod lopatky a uvidíš. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
onee
21-40
21-40


Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2007 8:34 pm    Předmět: Citovat

hehehe ja svoji lasce slibil ze jestli prijde domu ostrihana tak ji naliskam jako v Postrizinach slahounkem od pumpicky Very Happy Twisted Evil Twisted Evil A to nema vlasky po zadek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 9:45 pm    Předmět: Citovat

Monaa napsal:
díky =).. uznávam- plně krátký by to byl úlet. Asi to necham zkrátit nějak trošku radikálnějc a sestříhat.. Hlavně ať si i pak nepřipadam jak princezna z roku 1,2 =)


Být jako princezna z roku raz - dva, to je přece super! Very Happy My si tady v tom většinou dost libujeme Very Happy
Samozřejmě musíš vědět, co chceš. Kdybys měla pořád pocit, že ti něco uteklo, co by ti zaručeně slušelo líp, tak je asi lepší, když to uděláš teď, a ne až ve třiceti, kdy už ty vlasy nejsou v takové formě a dá ti větší práci nechat je zase dorůst.
Já měla jako holka vlasy krátké a nechala jsem si je růst až někdy od patnácti, "krátké" období jsem tím pádem už měla za sebou a necítila potřebu experimentovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 10:14 pm    Předmět: Re: Naléhavé!!!! mám se nechat ostříhat? Citovat

Monaa napsal:
Ahoj.... Mám problém.. mám docela dlouhé vlasy.. asi po zadek, ale už mě nebaví. chtěla bych se nechat ostříhat úplně nakrátko (asi 5 cm)... všichni říkaj, že by mi to slušelo a myslím, že by mi to šlo i k obličeji... PORAĎTE!!!! zátra jdu ke kadeřnici, takže jak? jenom zastřihnout nebo nakrátko?


Zastřihnout...ale jen docela malinko Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 10:23 pm    Předmět: Re: Naléhavé!!!! mám se nechat ostříhat? Citovat

Hele, a napiš, jak to tedy nakonec s těmi tvými vlasy dopadlo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 6:53 am    Předmět: Re: Naléhavé!!!! mám se nechat ostříhat? Citovat

Monaa napsal:
Ahoj.... Mám problém.. mám docela dlouhé vlasy.. asi po zadek, ale už mě nebaví. chtěla bych se nechat ostříhat úplně nakrátko (asi 5 cm)... všichni říkaj, že by mi to slušelo a myslím, že by mi to šlo i k obličeji... PORAĎTE!!!! zátra jdu ke kadeřnici, takže jak? jenom zastřihnout nebo nakrátko?


Přišlas na dlouhovlasý server ptát se, zda se máš nechat ostříhat? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 9:24 am    Předmět: Citovat

Kočko, sama musíš vědět, jestli se chceš nechat ostříhat na krátko a nebo ne!!!! Nikdo jiný to za Tebe nerozřeší.... Confused pokud si myslíš, že být princeznou z roku 1,2 je pro Tebe otravné, tak co řešíš ????? pokud jsi tak jistá nejsi, tak si vše nech projít hlavou a s rozmyslem se rozhodni. Rozhlédni se po své třídě a podívej se, kolik Tvých spolužaček má tak dlouhé vlasy, jako Ty... moc jich asi nebude, spíše bych řekl, že asi jedna... pokud Tě sem tam někdo přesvědčuje, že dlouhé vlasy jsou k ničemu, je snimi práce a tak podobně, že by Ti ty krátké spušely podstatně více, že by jsi konečně přestala být holčičkou a stala jsi se dívkou, tak věz, že ti to říkají ze závisti... Stačí pár minut a jsi z dlouhovlásky oškkubanina, která zapadne do davu, ale trvá hodně let, než se z oškubaniny stane dlouhovláska....
Máš možná poprvé ve svém životě o něčem důležitém rozhodnout... a tak rozmýšlej počlivě a tak, aby jsi třeba za 14 dní neměla pouze oči pro pláč.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 9:49 am    Předmět: Citovat

Clondyk:

Stačí pár minut a jsi z dlouhovlásky oškkubanina, která zapadne do davu..


100% souhlas, Kló Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 9:49 am    Předmět: Citovat

Já docela rozumím potřebě tomu, být úplně "svá" a nakládat se "sebou samou" a svým vzhledem jen Ty sama. To asi celkem přirozeně vede i k těm střihacím úvahám. A řekl bych, že pokud se rozhodneš ostříhat, nikdo Ti nemáme do toho co kecat. Je to Tvůj život, Tvé tělo, Tvůj vzhled. Nerozhodnou to ani rodiče, ani kámošky, ani závistivé taky-kámošky, ani my tady. Spíš mě napadá, jestli neexistují i jiné možnosti, jak o "sobě" rozhodovat "sama" - takové, které nebudou trvat 6 dalších let, než se v případě "mylného" rozhodnutí znova "spraví" Wink

Naposledy upravil Aha Admin dne pá leden 11, 2008 12:25 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 1:03 pm    Předmět: Re: Naléhavé!!!! mám se nechat ostříhat? Citovat

Monaa napsal:
Ahoj.... Mám problém.. mám docela dlouhé vlasy.. asi po zadek, ale už mě nebaví. chtěla bych se nechat ostříhat úplně nakrátko (asi 5 cm)... všichni říkaj, že by mi to slušelo a myslím, že by mi to šlo i k obličeji... PORAĎTE!!!! zátra jdu ke kadeřnici, takže jak? jenom zastřihnout nebo nakrátko?


Jejda - tak tohle znám.Tohle se u nás doma taky řešilo....ale takhle radikálně se ostříhat bych ti asi nedoporučovala ...je to přeci jen rozdíl - vlasy po pas a pak takhle krátký sestřih...dej vědět, jak jsi dopadla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.