Účesy pro budoucí dlouhovlásky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6b5085eac31a1557e5cf84120e349999Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 9:02 pm    Předmět: Citovat

No, tak sestříhání je blbý (to ale nebylo v původním zadání, ne?)... Ale dobrou službu by mohly udělat ty variacie na francouzský cop - zaplést jím ofinu a pokračovat okolo ucha ke krku, třeba. Nebo ten nápad s těmi protahovanými culíky pod sebou dělanými na ofině. Nebo culík a na zpevnění vyčuhujícíh pramenů barevné malé skřipečky cik cak po stranách. A hlavně nechat sestříhání odrůst. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 9:06 pm    Předmět: Citovat

Ne, to samozřejmě nebylo, jenom jsem chtěla tak nějak zdůraznit, že ne všechno všem jde Wink
Odrůst nechávám, ale až mi dorostou ty nejkratší vlasy do culíku anebudu muset zběsila pinetkovat, tak to už bude v pohodě... Ty zaplétané copy jdou, to jsem zkoušela Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 9:13 pm    Předmět: Citovat

Já teď zkusila zapletený cop, už se na něj chstám dlouho. Vypadá dobře, ale já mám vzadu nahoře placatou hlavu, tak v tom vypadám jako blbec Confused Snad z něj budou alespoň pěkné vlnky Smile Francouzský drdol je fajn nápad, dá se zajistit něčím jiným než dvoujehlou? Tu zatím nevlastním.

Meadow, právě ti listuju v galerii a máš tam nafocené krásné účesy Smile jen k nim potřebuju vymyslet jak nafouknout hlavu vzadu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 9:18 pm    Předmět: Citovat

Jani: french twist sa dá zaistiť aj vlásenkami, chce to trochu cviku, ale ak môžem, tak ti tú dvojihlu na toto odporúčam, je bezkonkurenčná a je to raz-dva. inak dá sa zaistiť aj hrebienkom, ale je dosť ťažké nájsť skutočne dobrý, mne sa to ešte nepodarilo

edit: french twist výborne "nafukuje" hlavu vzadu, aj ja ho mám pre toto rada Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 9:21 pm    Předmět: Citovat

Janicko, díky za kompliment, právě proto jsem to fotila - jednak se člověk chtěl pochlubit, co už mu z těch vlasů jde, druhak se to může ještě hodit. Wink

Jinak banán (to si představím pod pojmem francouzský drdol) můžeš připevnit různě - hřebínky, skřipečky, Flexka, vlásenky/pérka...

Na vyrovnání nerovností lebky Laughing (snad se neurazíš) mě napadlo jedině nějak vycpat, ale nemám s tím bohužel nejmenší zkušenost. Confused

Edit: jo, a pak zadní část hlavy nafukuje, když zbytek francouzského copu (to, co už je pletený normálně) zastrčíš pod to pletený francouzsky. Ale to už bohužel není pro kratší vlasy, naopak.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 9:35 pm    Předmět: Citovat

Polodlhe vlasy... Moje ego je ranene. Crying or Very sad ... Very Happy
Ked boli po bradu, nedalo sa s nimi nic moc okrem rozpustenych, alebo 2 skolacke copiky po stranach hlavy (ale ved co, v 15-tich sa to este dalo prekusnut Very Happy ).
Neskor (pri vlasoch po ramena) som si robila taky "polodrdol" - pri poslednom pretahovani vlasov gumickou som konce nechala na povodnej strane a vytvorili mi nad drdolom taky vejarik. To uz teraz nejde, ten bobek je moc dlhy a vyzera to ako chobotnica pripravena na utok. Laughing
Inak som nosila vlasy v podstate stale rozpustene. Kedze si to v poslednej dobe ale nemozem dovolit kvoli kadejakym labakom a pod., zacala som vymyslat.
Stipec (vlasy zatocit, zlozit napoly a cely ten sulec pricviknut do stipca), ihlice, lazy wrap bun a taky zamotany bobek (motam kym sa nespravi prva slucka, zvasok vlasov zamotam okolo zaciatku toho copu a zacvaknem - planovane foto v galerke, opisuje sa to vazne divne Laughing ) s Flexi8, obycajny drdol z motaneho vrkoca, ponozkac...
Inak, vrkoce nosim len na doma, koniec je tak tenucky, ze sa s nim hanbim vyliezt na ulicu. Embarassed

Lalaith Arrow Sranda, zrovna vcera som sa s tym babrala. Very Happy Vola sa to "banana clip" a snazila som sa s tym nieco vycarovat pomocou tohto videa, ale nejako nevydalo. Som na to nejaka leva. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 9:37 pm    Předmět: Citovat

Meadow, neboj, neurazám se, však mám placatou lebku Smile Zkusila jsem zbyteček copu procpat spodem pod zapletenou část a tak se mi vlasy zamotaly, že jsem chvilku trnula, že už je nikdy nevyndám Laughing Teď jsem nahoru nastrkala papírový kapesníček a vypadá to važně líp Smile Jen bych s tím asi nemohla mezi lidi, tak nějak bych se za vycpávku v hlavě styděla, i když by byla "elegantnější" než kapesník Confused

Juanitto, dvojehlu určitě plánuju koupit, jen to pořád odkládám kvůli poštovnému. Nafukuje hlavu, pravda Smile Zatím vyzkouším ty vlásenky a nějakou obyč sponu, snad bude držet. Pokus s jednou jehlicí překvapivě selhal Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 9:39 pm    Předmět: Citovat

Jani, skúšaj ďalej, ja ho v pohode urobím aj len s jednou ihlicou, chce to len cvik, skús akoby stehovať, prepichovať ten "banán" cik-cak, neviem, ako by som to lepšie popísala Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 9:45 pm    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:
Jani, skúšaj ďalej, ja ho v pohode urobím aj len s jednou ihlicou, chce to len cvik, skús akoby stehovať, prepichovať ten "banán" cik-cak, neviem, ako by som to lepšie popísala Rolling Eyes Wink


Myslíš prošít ten banán od hlavy-k hlavě-od hlavy...? To jsem dělala ale nevydržel ani tři kroky Very Happy Možná je to tím, že mám dneska nějaké klouzavé vlasy, takže budu určitě ještě zkoušet. Myslela jsem, že jedna jehlice je blbost a můj pokus mě v tom jen utvrdil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 10:07 pm    Předmět: Citovat

áno, tak nejako som to myslela Laughing niekedy sú vlasy svojhlavé, ale raz sa poddajú a ono sa to podarí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.