Účesy pro budoucí dlouhovlásky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4e14f0dbafddb39661a08e7a06539c35Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 6:13 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Skvěl téma!!!
Tak, podotýkám, že mám vlasy ještě kratší než většina, co se zde ozvala... A nedosáhnou mivšechny do gumičky, takže čelenky, perka, aby mi to nelezlo do očí...

Nosím: dva copy, dva culíky, jeden cop neudělám - všechno mi z toho leze, jak to je sestříhané...
Potom ta místně neoblíbená cvakátka (velké pinety), francouzské spony (asi jsou taky neoblíbené).
Taky jednu koženou sponu - takový ten oválek se dvěma dírkama na koncích, prostrkává se to jehlicí... To udělám culík a potom kolem gumičky omotám vlasy a přichytím tou sponou...
Už zmíněný skřipec je taky fajn, je jich hodně druhů...
Pokoušela jsem se o francouzský banán se hřebínkem, ale moc se nedaří... (mám hodně měkké hřebínky a nejdou mi moc prostrčit)
Jo a blbě se zeptám - nevíte, jak se používá toto?



spravis si culik a zopnes to tymto hrebienkom akoby gumkou. to, kde as rozostupuju ramena bude dole a hore to zacvaknes, tak ako to je. len to musis trochu pichnut aj medzi vlasy na hlave pri zapinani Wink
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 6:59 pm    Předmět: Citovat

já jsem při takové délce nosila takový výčes (měla jsem to i na maturiťáku)..
stejně jako když kroutíte vlasy do skřipce velkého, tak jsem to dělala asi na pět částí s malými skřipečky, tím pádem nevadilo, že jsem měla sestříhané vlasy, protože jsem to uzpůsobovala podle toho, jestli jsem tam měla ty kratší nebo delší vlasy Wink

nebo další výčes pomocí skřipečků - vlasy na bokách vytažené a připevněné skřipečky výš, vlasy vzadu pak připevněné skřipečky postupně níž a níž, až to tvoří takovou kaskádu jakoby Smile



no a dál jsem nosila takový jehlicový drdol, se zamotanými vlasy do šnečka, kupodivu mě to drželo v pohodě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 2:15 pm    Předmět: Citovat

Silky, myslíš, že by mi to šlo i na těch mých krátkých?
Vymýšlím účes na ples a když si to zadám na youtube, tak všechny ty "krátké" vlasy mají ty holky aspoň dvakrát delší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 2:17 pm    Předmět: Citovat

stopro šlo, to co vidíš na fotce jako nejdelší vlasy, tak to je dýlka, kterou jsem měla, ty nebyly už "zvednuté" skřipečky Wink

budeš si to muset nejspíš nějak uzpůsobit, ale nosila jsem to i když jsem je měla jako ty, ale fakt to chce vyzkoušet no Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 9:11 pm    Předmět: Citovat

já právě nemám tolik skřipců, ale zas mám dost pinetek, tak ty bych chtěla využít, hlavně potřebuju, aby to bylo rychlé a efektní Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so únor 11, 2012 9:04 pm    Předmět: Citovat

Toto je jen taková zajímavost, možná někam na tematický ples by se to hodilo, ale jinak asi ne.
Ale zarazilo mě, z jak krátkých vlasů to paní vytvořila. Podle prvního obrázku bych hádala, že na to je potřeba vlasů aspoň do půl zad, ale je to tak šikovně natupírované, že stačily tak krátké vlasy.
Zajímavé Smile
http://www.youtube.com/watch?v=2Er1dVbFn_M&feature=related
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: so únor 11, 2012 9:35 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Toto je jen taková zajímavost, možná někam na tematický ples by se to hodilo, ale jinak asi ne.
Ale zarazilo mě, z jak krátkých vlasů to paní vytvořila. Podle prvního obrázku bych hádala, že na to je potřeba vlasů aspoň do půl zad, ale je to tak šikovně natupírované, že stačily tak krátké vlasy.
Zajímavé Smile
http://www.youtube.com/watch?v=2Er1dVbFn_M&feature=related


Jů, to je nádhera... Když já na to mám vlasy moc dlouhé Embarassed Ty visící kudrlinky bych měla někam do půlky zad, což už by nebylo ono, nehledě na to, že by se asi "prověsily", protože by byly moc těžké...

Mně když rostly vlasy poprvé, nosila jsem je v čelence, když začaly jít do culíku a držet za ušima, tak v čelence, culíku nebo rozpuštěné. Podruhé o pár let později totéž.

Jediné, co jsem tu ještě nečetla, je můj "palmičkový drdol" (když jsem měla náladu na změnu). Prostě začnete jako u obyčejného banánového drdolu, ale vlasy jen vytočíte nahoru (neschováváte zbytek dovnitř) a připíchnete k hlavě skřipečkem - konečky vlasů pak buďto tak rozčepýřeně trčí nahoru (u kratších vlasů) nebo trošku přepadají dolů přes skřipec (u dělších). Doufám, že jsem to popsala srozumitelně Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 5:39 pm    Předmět: Citovat

Potřebovala bych inspiraci... Confused
Hledám nějaký drdol, který by:
a) šel z relativně krátkých vlasů (viz galerka), které jsou jemné a není jich nějak extra moc (takže drdol potom vypadá spíš jako drdůlek)
b) nevadilo by u něj, že vlasy jsou fest sestříhané, takže několik různých délek...
c) bylo to jednoduché, aby to zvládlo i takové kopyto jako já Laughing
d) pěkně by vypadal + dal se česat spíš nahoře než dole na temeni
Nějaké tipy? Já dělám akorát takový zamotanec s gumičkou (taková ta rychlá klasika...) + ještě omotám vlasy kolem gumičky a sepnu sponkou (takovou koženou, do které se prostrkává jehlice).
Ponožkový drdol mi moc nejde - nebo spíš mám blbou ponožku, moc velkou asi a potom prosvítá a navíc mi moc nedrží. Jehlicové drdoly se mi taky nějak nedaří, vlasy mi z nich padají (asi ty kratší) a vůbec mě většinou strašně tahají...
Chtěla bych něco nového, ale nevím nějak co... Confused U skřipců mi nahoře zbývá taková směšná fotánka, co vypadá děsně blbě a pak už mě nějak nic nenapadá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 5:51 pm    Předmět: Citovat

Co zkusit "zamotanec" je tu někde v návodech na účesy - vyčešeš cuík jak vysoko chceš a jednotlivé pramínky kroutíš a připínáš, vypadá to hezky, ale pravda je to piplačka trochu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 7:46 pm    Předmět: Citovat

Tohle by ti mohlo jít, si myslím. Nemusíš ten culík "přepulovat" a jen ho celý narveš do tý kapsy. Je to jednoduchý jak facka a překvapivě to i drží.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.