Máte rádi, když vás češe partner?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ba6fdf5860a7bc621184efe96d39aaeeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Honzanaseznamu
8-20
8-20


Založen: 1.2.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 9:54 am    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Nesnáším když mi kdokoliv kromě mě sahá na hlavu. Je mi to krajně nepříjemné. Nejhorší je, když holky vidí dlouhé vlasy a všechny chtějí česat, nedovolím to nikomu, strašně mi to vadí. Dotyky mi nevadí jen od přítele, ale ten mě nečeše. Taky nesnáším, když mě třeba hladí po hlavě babičky a tak Twisted Evil


Já jsem tím samozřejmě myslel přítele, manžela, zkrátka partnera. Je mi jasné, že nikomu není příjemné, když mu na vlasy sahá někdo cizí Wink
Moje přítelkyně to zbožňovala, já jsem ji rozčesával jemně, bez tahání a s láskou Cool , nechala si ode mne masírovat hlavu a úplně u toho vrněla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 10:08 am    Předmět: Citovat

Absolutně ne Twisted Evil Ne že by mi to nebylo příjemné, ale mě stačí do vlasů párkrát hrábnout a jsou hned mastné a ohavné, takže díky, nechci Wink A ještě teď mi jde nepříjemný mráz po zádech, když si vzpomenu, jak mě onehdá expřítel pohladil tou svojí tlapou po hlavě hned po té, co pracku vytáhl z pytlíku s čipsama... Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 10:23 am    Předmět: Citovat

ja to rada mám... ale priateľ to veľmi nerobí Smile len občas mi zapletie cop alebo spláchne šampón pri umývaní... škoda Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 10:39 am    Předmět: Citovat

Zahrnuji to do milých něžností, pokud je spíš jen tak uhlazuje a nesnaží se o opravdové rozčesání - v takovém případě jsem většinou napjatá, jestli to nedělá špatně a vlasy mi netýrá. Mnohem radši mám, když mi třeba zaplétá cop. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 10:51 am    Předmět: Citovat

tak já si uvědomuju, že vlastně já češu občas mého partnera, má stejně dlouhé vlasy jako já, rozčešu a pak jen tak uhlazuju a hraju si s nima, ale on mě nečeše Surprised Very Happy , si taky budu muset o to řict, mám to moc ráda Laughing Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 11:03 am    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Nesnáším když mi kdokoliv kromě mě sahá na hlavu. Je mi to krajně nepříjemné. Nejhorší je, když holky vidí dlouhé vlasy a všechny chtějí česat, nedovolím to nikomu, strašně mi to vadí.


Stejně tak já. Nesnesu kohokoliv kdo by mi sahal na vlasy. Jsem na vlasy strašně háklivá. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 11:13 am    Předmět: Citovat

Já ráda češu partnera, on mě ne, myslím, že mým extrapavučinovitým cuchavým vlasům by se to příliš nelíbílo. Rolling Eyes Laughing Ale mam ráda, když mě třeba pohladí po hlavě
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 12:07 pm    Předmět: Citovat

češe ani ne, ale masáž hlavy ... uuu.. to si vrnim a vydržela bych to klidně celý den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 12:54 pm    Předmět: Citovat

jsem na sahání do vlasů hodně háklivá, ale jsou lidi, od kterých mi to nevadí. Třeba kamarádka, co češe jemně a navíc kančákem (holt výcvik dv.cz se pozná Twisted Evil) Přítele už jsem si nějak vycvičila, i když zacuchané vlasy bych mu asi rozčesávat nenechala, ale jen tak pročísnout nebo zaplést cop, to si nechám líbit. A já ho češu poměrně často, skoro denně, sám si o to říká, hlavně o zapletení copu na noc (protože dva dlouhovlasí v posteli, to je bez copů utrpení).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 2:15 pm    Předmět: Citovat

Tak to já ráda, celkově mi je hrabání v hlavě příjemné už když sem byla malá si ze mě sestřenka dělala česací panenku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.