Máte rádi, když vás češe partner?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c9394bad9dae2abccade39a7ad4d50e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 2:54 pm    Předmět: Citovat

Hrabat sa vo vlaskoch, skrabkat pokozku, hladit... To ano, vrnim blahom.
Ale akonahle by sa ku mne niekto priblizil s hrebenom/kefou, tak vrcim a sycim. Laughing
Robila som modernu gymnastiku a na sutaziach nam trenerky vycesavali pevne drdoly. Ja som vacsinou vyfasovala tu najvacsiu sadistku, ktora mi pri cesani vytrhala stvrtinu vlasov a utahovala gumicky az mi cely skalp pulzoval. Odvtedy som na cesanie "cudzimi" ludmi hakliva. Sama viem, kedy ma to taha, ako sa mam rozcesat aby to nebolelo, takze aj kebyze sa mi priatel ponukne, ze ma rozcese (coz sa aj tak na 99.9% nestane Wink ), velmi rychlo mu tento napad vyhovorim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so únor 04, 2012 11:03 pm    Předmět: Citovat

Já si nenechám sáhnout na hlavu, vadí mi to i od velmi blízkých lidí. Ale představa, že mě někdo češe se mi moc líbí, až se někdo nabídne, uvidím jestli to přežiju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzanaseznamu
8-20
8-20


Založen: 1.2.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so únor 04, 2012 11:31 pm    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
Já si nenechám sáhnout na hlavu, vadí mi to i od velmi blízkých lidí. Ale představa, že mě někdo češe se mi moc líbí, až se někdo nabídne, uvidím jestli to přežiju Smile


Velmi zajímavý rozpor Confused Od nikdo mi nesmí sáhnout..... až po představy. Sám se v tom asi ztrácím. Ale pokud je muž velmi jemný a citlivý a žena mu přesně řekne, jak má její vlasy česat, tak by to možná odbouralo ty předsudky....?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so únor 04, 2012 11:42 pm    Předmět: Citovat

U mě to nejsou předsudky, ani to není kvůli vlasům. Nevím, vyvolává to ve mě pocit bezmoci (podezřívám z toho jeden velmi nepříjemný zákrok u zubařky asi před deseti lety Laughing ). Možná kdyby byl někdo hodně jemný postupně bych si zvykla, ale s jistotou to tvrdit nemůžu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 12:12 am    Předmět: Citovat

Já vlastně ani nevím, jestli mi takhle někdy česal vlasy... asi ani ne. Ale když se mi v nich prohrabává, to je parádička Embarassed Když mi poprvý (zatím naposled) hennoval vlasy, tak byl tak jemnej a pečlivej, bál se aby mě to nějak nebolelo nebo ty vlasy neponičil, když to dával ke kořínkům, i rozpatlával do délek. Takže věřím tomu, že kdyby se mi nabídnul že mě učeše, byl by určitě opatrnej a jemnej Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zyrriel
161-320
161-320


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 1:08 pm    Předmět: Citovat

Mne sa to páči veľmi, častokrát som sa nechávala aj v škole česať od spolužiačok, ale potom som si nejak začala uvedomovať miernu hanbu za svoje vlasy a už sa nielenže nenechávam česať, ale nečešem sa ani na verejnosti Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacrima
41-80
41-80


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 10:15 am    Předmět: Citovat

milujem ked sa mi niekto hra s vlasmi, ci uz ich cese, zapleta lebo len tak omotava na prsty Smile asi som uchyl
PS: ma totalne anti cuchaci vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 10:35 am    Předmět: Citovat

tak to ja zboznuju, kdyz mi nekdo cese (uz rozcesany) vlasy, nebo kdyz si s nima jen tak hraje a zkousi ucesy.. pamatuju si, jak me v 1. tride moje spoluzacka vzdycky cesala a delala mi ucesy (nechapu, jak to zvladla, kdyz jsem byla na hriba Very Happy ) a to jsem zboznovala.. nez nas ucitelka okrikla, ze nejsme v zadnym kadernickym salone, ale ve skole Laughing no ale treba od mamky jsem to uplne nesnasela, ta vzdycky uplne tahala.. brr, uplne ted to zive citim! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 2:20 am    Předmět: Vlásky Citovat

Tak ja to úúúplne zbožňujem ! ... Väčšinou si sadne za mňa na posteli alebo gauči, pritúli sa zozadu a jemne mi češe vlásky. No cítim sa ako princezná Smile .... A keď sme niekam išli a zapletal mi vrkoče, to som zbožňovala, teraz už technicky nemožné Very Happy - Mňa ako malú česávala maminka a aj tá bola hrozne jamná a rada sa mi s vláskami hrala, rovnako sako môj Drahý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 4:21 am    Předmět: Citovat

Já bych byla moc ráda, kdyby se někdo takhle těšil z mých vlasů, česal mi je, zaplétal a hladil. Jenže nikdo takový zatím není a ani v historii si nevzpomínám, že by někoho nějak zvlášť zajímaly Sad. Spíš partneři prskali, že se jim pletou při intimních aktivitách nebo vleže.
To já s evěnovala vlasům všech, od základní péče, přes mytí, zaplétání až po to česání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.