Máte rádi, když vás češe partner?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f58ae544acbddc72182c034259845bc7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 6:06 am    Předmět: Mojkačka Citovat

Raz určite niekto ocení Smile))) ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 1:20 pm    Předmět: Citovat

tak ja toto naopak zase veľmi nemám rada Very Happy nemám rada keď sa mi niekto chytá vlasov, zapletá a už vôbec nemám rada keď ma niekto češe..to je pre mňa ako zúfalstvo Very Happy ľudia to nechápu keď ma chcú pohladkať alebo čo a ja ich hneď okríknem Laughing v živote som sa takto dovolila hrať s vlasmi len jednej osobe..aj to som veľmi trpela Laughing neviem z čoho toto pramení ale naozaj mám z toho des Very Happy ale zase napríklad ja sa rada hrám niekomu s vlasmi,skúšam účesi,češem..prehrabávam Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 1:25 pm    Předmět: Mojkačka Citovat

No ja to tiež neznášam, keby to bol niekto iný. A celkovo ma vyslovene striasa pri cudzích dotykoch - aj keď som niekde v klube tak si rozrážam cesty lakťami len nech sa o mńa nikto neobtrie.. no brrr Very Happy ..... Ale keď mi to robí patner a ešte takýmto štýlom, tak s cítim ako najdôležitejšia osoba na svete a pradiem ako mačka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 1:58 pm    Předmět: Citovat

miluju doteky!!! jsem strašný mazel, až možná neskutečný, se "svýma" lidma se snažím dotýkat naprosto co nejvíce to jde! Wink Takže jakékoliv formě masáže, třeba na hlavě, nikdy neodolám Smile

a přítel mě občas češe, když mám hodně zacuchané vlasy, tak on to umí jemňounce
(to mi připomnělo!! včera jsem měla vlasy zamotané v náušnici, tak jsem poprosila kamaráda, aby mi to vytáhl. a on mi ty vlasy - asi 3 - NORMÁLNĚ VYRVAL!!! nemohla jsem uvěřit vlastním očím, to jsem nezažila, to by mi přítel nikdy neudělal Sad(( )

a taky mě kdysi dělal francouzský cop, památku na to mám kdesi v galerce, ale to už je hodně dávno. Ale třeba by si ještě vzpomněl.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzanaseznamu
8-20
8-20


Založen: 1.2.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 9:16 pm    Předmět: Česání Citovat

Fairy napsal:
Já bych byla moc ráda, kdyby se někdo takhle těšil z mých vlasů, česal mi je, zaplétal a hladil. Jenže nikdo takový zatím není a ani v historii si nevzpomínám, že by někoho nějak zvlášť zajímaly Sad. Spíš partneři prskali, že se jim pletou při intimních aktivitách nebo vleže.
To já s evěnovala vlasům všech, od základní péče, přes mytí, zaplétání až po to česání...


To se opravdu divím, máš moc krásné vlasy Very Happy Znám ty okamžiky z té druhé strany, když jsem se těšil z krásy partnerčiných vlasů a ona mi je nechávala ráda a často česat, zaplétat cop, nebo jsem se pokusil o drdol s jehlicemi. Také jemná masáž hlavy bříšky prstů těsně u kořínků vlasů - hmmmm, úplně vrněla blahem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 2:21 pm    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
miluju doteky!!! jsem strašný mazel, až možná neskutečný, se "svýma" lidma se snažím dotýkat naprosto co nejvíce to jde! Wink Takže jakékoliv formě masáže, třeba na hlavě, nikdy neodolám Smile

a přítel mě občas češe, když mám hodně zacuchané vlasy, tak on to umí jemňounce
(to mi připomnělo!! včera jsem měla vlasy zamotané v náušnici, tak jsem poprosila kamaráda, aby mi to vytáhl. a on mi ty vlasy - asi 3 - NORMÁLNĚ VYRVAL!!! nemohla jsem uvěřit vlastním očím, to jsem nezažila, to by mi přítel nikdy neudělal Sad(( )

a taky mě kdysi dělal francouzský cop, památku na to mám kdesi v galerce, ale to už je hodně dávno. Ale třeba by si ještě vzpomněl.


Tak takovému bych tedy liskla Laughing To je fakt neslušnost, někteří chlapi jsou fakt hruboši Rolling Eyes Také jsem nejšťastnější za toho svého, často mě češe, nebo zaplétá copy, naučila jsem ho všechny, co znám.. a párkrát se pokoušel i o drdol, ale to byl spíš jehelníček, jak v tom bylo zapíchaných asi 30 pérek Laughing Ale taky to naprosto miluji, neznám hezčího pocitu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 2:38 pm    Předmět: Citovat

možno nie je hruboš, len nešikovný Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dude
41-80
41-80


Založen: 27.9.2008
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 2:53 pm    Předmět: miluju Citovat

To já mám hrozně rád když sem česán ... musí to být ale hezky jemně Embarassed Very Happy

Sám taky moc rád češu ... ale dělám to moc pomalu ... a pamatuju si jak už to někoho nebavilo, protože mi to strašně dlouho trvá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 3:00 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
(...) A já ho češu poměrně často, skoro denně, sám si o to říká, hlavně o zapletení copu na noc (protože dva dlouhovlasí v posteli, to je bez copů utrpení).


No, já bych řekla, že občas je to utrpení i s těmi copy Laughing Přítel má vlasy do půli zad a mívá je na noc rozpuštěné, já kousek pod pas a spím s copem. Většinou se probudíme tak, že on leží na mém copu nebo já na jeho vlasech, takže se prostě ten, co zalehl, nadzvedne a přilehnuté vlasy vytáhne. Jednou se nám ale podařilo probudit tak, že on ležel na mých vlasech a zároveň já na jeho... Než jsme přišli na to, jak se z toho vymotat, užili jsme si docela dost srandy (ono se ani rukama nedalo moc nikde opřít a vstát, protože vlasy byly prostě všude) Laughing

Jinak k tématu: Já přítele občas češu, on obvykle nadává, že češu moc pomalu (jsem zvyklá s vlastními vlasy zacházet extra jemně) nebo že to tahá (když jsem se pokoušela rozčesat ohromný chuchvalec zespodu vlasů, co tam byl snad už týden a pořád se zvětšoval). Hrozně ráda se mu ale ve vlasech hrabu a tvořím už z učesaných všemožné účesy (hlavně když si potřebuju nějaký vyzkoušet, jak to bude vypadat - drdoly,... Very Happy ). To si zase stěžuje, že vypadá jako osoba ženského pohlaví, ale řekla bych, že ve skutečnosti se mu to docela líbí.

Mně dokud vlasy nepadaly, občas se mi v nich hrabával a tvářil se spokojeně (a já taky), ale nevzpomínám si, že by mě někdy česal. Od té doby, co mi padají, už nenechávám na vlasy sáhnout nikoho jiného než sebe, bojím se o ně... Jestli (doufejme) někdy padat přestanou, ráda se nechám šetrně česat. Alespoň od něj. Od cizích lidí (obzvláště od těch, co mi pravidelně doporučují, ať se ostříhám) mi pekelně vadí už jen to, když přiblíží ruku k mojí hlavě Evil or Very Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 3:30 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:
Soufflet napsal:
(...) A já ho češu poměrně často, skoro denně, sám si o to říká, hlavně o zapletení copu na noc (protože dva dlouhovlasí v posteli, to je bez copů utrpení).


No, já bych řekla, že občas je to utrpení i s těmi copy Laughing Přítel má vlasy do půli zad a mívá je na noc rozpuštěné, já kousek pod pas a spím s copem. Většinou se probudíme tak, že on leží na mém copu nebo já na jeho vlasech, takže se prostě ten, co zalehl, nadzvedne a přilehnuté vlasy vytáhne. Jednou se nám ale podařilo probudit tak, že on ležel na mých vlasech a zároveň já na jeho... Než jsme přišli na to, jak se z toho vymotat, užili jsme si docela dost srandy (ono se ani rukama nedalo moc nikde opřít a vstát, protože vlasy byly prostě všude) Laughing

Jinak k tématu: Já přítele občas češu, on obvykle nadává, že češu moc pomalu (jsem zvyklá s vlastními vlasy zacházet extra jemně) nebo že to tahá (když jsem se pokoušela rozčesat ohromný chuchvalec zespodu vlasů, co tam byl snad už týden a pořád se zvětšoval). Hrozně ráda se mu ale ve vlasech hrabu a tvořím už z učesaných všemožné účesy (hlavně když si potřebuju nějaký vyzkoušet, jak to bude vypadat - drdoly,... Very Happy ). To si zase stěžuje, že vypadá jako osoba ženského pohlaví, ale řekla bych, že ve skutečnosti se mu to docela líbí.

Mně dokud vlasy nepadaly, občas se mi v nich hrabával a tvářil se spokojeně (a já taky), ale nevzpomínám si, že by mě někdy česal. Od té doby, co mi padají, už nenechávám na vlasy sáhnout nikoho jiného než sebe, bojím se o ně... Jestli (doufejme) někdy padat přestanou, ráda se nechám šetrně česat. Alespoň od něj. Od cizích lidí (obzvláště od těch, co mi pravidelně doporučují, ať se ostříhám) mi pekelně vadí už jen to, když přiblíží ruku k mojí hlavě Evil or Very Mad


Tak držím palce, že prestanú a znovu sa ti v nich bude "hrabávať" ako si to sama pekne nazvala Smile)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.