zdravím a pridavam se

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a8bb3e6fb9e18ac10444a762d0c5a63cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eowyn
8-20
8-20


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 6:58 pm    Předmět: zdravím a pridavam se Citovat

Ahojky zdravim vsechny na foru:) na kuk jsem sem chodila dlouho bez registrace az mi to nedalo a... Mate me tady:D kupodivu vlasy mam zdrave,nikdy jsem neaplikovala barveni ci zehleni nebo silikonove sampony nicmene myslim ze ona zdravost mych vlasu je muj paradoxni problem. Vzdy jsem nosila kratke vlasy kvuli konzistenci toho co mam na hlave a sup pred rokem a pul jsem se rozhodla a trpelive nechavam rust i kdyz je to peklo. Mam opravdu velmi velmi velmi huste vlnite vlasy,objem od korinku po konce,mam opravdu tolik vlasu ze bych je snad mohla prodavat:D problem je,ze i kdyz jsem se doplazila nekam po lopatky,stale mam vzhled kvetak ac se vlni jen konce a to jeste k me smule smerem ven vytoceni. Vypada to priserne:( tesim se na same skvele rady,jsem zoufala z toho co mi roste:D 1x jsem nechala je prostrihat a vysledek HRUZA:D nema nekdo prosim nejaky tip?Smile budu moc vdecna. Eo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 7:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítám tě u nás a jsem ráda, že jsi se k nám přidala. Wink



Naposledy upravil Sidonie dne po únor 06, 2012 9:10 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 7:47 pm    Předmět: Citovat

vitaj na DV. nechcelo by sa ti pridať nejakú fotku vlasov do galérie? lebo skutočne by som na tú tvoju "hrôzu" bola zvedavá Wink Very Happy

ak by si chcela vlasy uhladiť, tak sú na to výborné tiež domáce masky a oleje... treba pravidelne aplikovať a vlásky začnú byť poddajnejšie Smile nejaký tip môžeš nájsť aj tu: http://dlouhevlasy.cz/top-tema/top-tema-domaci-recepty.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eowyn
8-20
8-20


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 8:20 pm    Předmět: Citovat

Tak jo,az bude cas a nabity fotak,tak sem tu lvoovci pridam:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 9:30 pm    Předmět: Citovat

Vítám tě Wink
To prostříhání je ošemetné, musí být hodně dobře udělané.
Zkus kokosový olej po umytí vetřít nebo udělat zábal před mytím, celkově oleje jsou víc splácávací. Můžeš si dovolit všechno hodně pečující.
Taky můžeš dávat hennu, vlasy pak ztěžkou, ale bohužel hlavně po té, co barví do zrz až červena Laughing .
A taky by mohlo pomoct zaplétání nebo některý drdol na noc nebo po umytí.

Já své lví období mám už za sebou, bohužel, ale to si říkám až teď. Tak buď ráda za takovou hřívu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eowyn
8-20
8-20


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 9:47 pm    Předmět: Citovat

Jitty: koukala jsem na tve fotky a vlasy mame hodne podobne ne-li temer stejne:) nad tou hennou uvazuji problem je,ze mam stredne hnede vlasy,tmave oci a snedsi plet tudiz zrzava ci cervena by byla dost nezadouci:( napadlo me zkusit hnedou nebo cernou hennu,takze zkusim vybrat (urcite ne DM) uvazuji po precteni Top tematu o henne o hnede Lamde,tak snad nebude moc rez:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 9:05 am    Předmět: Citovat

Eowyn napsal:
Jitty: koukala jsem na tve fotky a vlasy mame hodne podobne ne-li temer stejne:) nad tou hennou uvazuji problem je,ze mam stredne hnede vlasy,tmave oci a snedsi plet tudiz zrzava ci cervena by byla dost nezadouci:( napadlo me zkusit hnedou nebo cernou hennu,takze zkusim vybrat (urcite ne DM) uvazuji po precteni Top tematu o henne o hnede Lamde,tak snad nebude moc rez:)


Hnědou lamdu? No pro začátek je ok, je taková slabá. Já bych ti doporučila spíš lush caca brun, je krásně pečující a barva je z ní přirozená. Najdeš tu o ní vlákno, i o hnědé henně.
Nevím, jakou používáš kosmetiku, jestli přírodní nebo obyč, ale všeobecně se mi na úpravu osvědčil vosk do vlhkých vlasů. A používání kondicionéru po každém mytí. Dobré jsou i masky od Mil Mil.
A hřeben s hodně řídkými zuby a málo česání. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eowyn
8-20
8-20


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 11:57 am    Předmět: Citovat

Jitty:Ja kdyz se neucesu tak jsem original Gorgona Medusa:D s tim prostrihanim mas pravdu,vypadala jsem pak ponekud vypelichane,nastesti to odrusta:) jinak hreben mam plastovy,ridke zuby,zkusila jsem i se stetinami,ale neucesal:( jinak pouzivam spis prirodni kosmetiku nejvic asi Alverde:) take Ti moc dekuji za tipy,urcite vyzkousim:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 1:54 pm    Předmět: Citovat

Taky používám hlavně alverde Very Happy
Jo ještě co jsem si vzpomněla, můžeš zkusit gel ze lněných semínek, používají ho hlavně černošky, ale může ti taky fungovat. Wink i samozřejmě jiné domácí zábaly, receptů je to dost:).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.