Rada či návod...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaerpi
0-7
0-7


Založen: 3.3.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 10:47 pm    Předmět: Rada či návod... Citovat

Ahoj, mám takový problém... mám vlasy asi po kolena, a bohužel už mi dochází nápady na účesy- tak mě napadlo jestli v historii není něco jendoduchého, relativně rychlého, co bych zvládla i já? Nejsem úplné dřevo, ale třeba takový francouzský cop si neudělám, a věčná varianta copu mě prostě nebaví... taky v zimním období či s "tyčkou" mi to přijde okoukané, jako bych střídala jen dva druhy účesů... další problém je, že i rozpuštěné vlasy už taky moc nenosím, začinají mi vadit jak se všude motají (kdo z vás se diví? Wink)
nevíte tedy něco tak.. do půl hodiny na vytvoření? Díky moc za všechny eventuální nápady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 11:07 pm    Předmět: Re: Rada či návod... Citovat

Ahoj,
koukni do "účesů" jsou tam nějaké návody, takhle z hlavy mě napadá "Tymošenková" - cop kolem hlavy nebo nějaké jehlicové drdoly třeba lazy wrap bun Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 2:49 am    Předmět: Citovat

Drdoly jsou pro (snad) jakekoliv vlasy idealni a da se s nimi krasne vyhrat Smile

Zkuste se na internetu podivat po videich typu "Lazy wrap bun, Nautilus bun, Infinity bun, Sock bun (neboli ponozkovy drdol), Everyday bun"

Vetsina z nich pocita s vyuzitim jehlic, ale urcite se daji upravit (at zije lidova umelecka tvorivost Smile)

Nebo neco na zpusob "Chinese bun" (defacto culik propichnuty jehlici a rozdeleny na poloviny, ktere se okolo jehlice ruzne omotaji a pripinetkuji, pripadne z toho culiku uplest dva copanky a opet omotat okolo jehlice a pripinetkovat)

Jinak krasne drevene spony a jehlice i pro skutecne dlouhe vlasy vyrabi pan Hajkos:
http://www.hpstylstudio.cz
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.