představení :P

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=164ca10b6ccd187ba64de098a25327edZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kitsunechan
81-160
81-160


Založen: 11.1.2012
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 9:41 pm    Předmět: představení :P Citovat

Tak! Začala jsem si tu bezbožně kafrat do odbornickejch věcí a ani jsem se řádně nepředstavila Embarassed zkusím to napravit...
a) Vyznačuji se chováním považovyným za nenormálí - pletu, moc se nemaluju, zpívám si v tramvaji (občas), tancuju v parku (občas), maluju si divný obrázky, ukončila jsem vejšku po prvním semestru, miluju spaní pod širákem a věřim na víly...
b) Oblíkám se dosti netradičně, nebo se alespon snažím. Třeba nosím to co si upletu nebo ušiju...
c)baví mě divný věci - čajovej obřad, religionistika, zabejvám se šamanismem (nejsem však "šamanistou" ale trochu křesťan, trochu buddhista, prostě "moje" víra Very Happy ), miluju ruční práce, cestování bez peněz, nové obzory
d)spojení s přírodou skrz péči sama o sebe jako o její součást mě sem přivedlo... Tak nějak jsem "členem" už asi rok a půl, jenže jsem se rozhodla přidat až ted, protožr jsem si pořád nepřipadala tak nějak oprávněně, měla jsem vlasy po uši a tak (já vim, divný Rolling Eyes )
e)A taky už konečně chci poznat nějaký podobně divný lidi!!! Uááá! Všichni okolo jsou jako v jinym světě Crying or Very sad (doufám že až tu budu dost dlouho členit tak se taky vetřu na nějakej srázeček---hihihi Laughing )

A tak děkuji bohu za tento server, kde se aspon trošku můžu odreagovat a cejtit se snad přijatá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 9:58 pm    Předmět: Citovat

Tak tu vítěj Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 1:22 am    Předmět: Citovat

Vitej a at se ti u nas libi Smile snad zde najdes, co hledas a jeste mnohem vic Wink

P.S. Definice "normalnosti" je uz z titulu nenormalni, jelikoz za normalni povazuje kazdy neco jineho a neda se to charakterizovat globalne Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 11:53 am    Předmět: Citovat

Hezké představení, nenormální slečno, vítej mezi námi! Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.